Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Η πιο <<απαγορευμενη>> σκεψη σας με μια εικονα...με μια φραση..

Συζήτηση στο φόρουμ 'Φετιχισμός' που ξεκίνησε από το μέλος BadMaster, στις 13 Αυγούστου 2014.

  1. фетишoмазох

    фетишoмазох Regular Member

    Επίσης τα βράδια,στα όνειρα μου,που έρχονται στην επιφάνεια όλες οι απαγορευμένες σκέψεις μου,βλέπω εικόνες σαν κι αυτήν  


    Ο γιατρός μου έχει αρχίσει να ανησυχεί![αστειεύομαι]
     
    Last edited: 1 Μαρτίου 2015
  2. Kαλο, αρκει το 4-5 να ειναι 40-50!
     
  3. Dapom

    Dapom Contributor

    Αντιθέτως...έτσι δεν εχω απωθημένα γιατι δοκιμάζω και δεν απαγορεύω
     
  4. aethereal

    aethereal Guest

    [QUOTE ][/QUOTE]


    απο τετοιες απαγορευμενες σκεψεις
    με μια εικονα
    μια λεξη
    μια φραση

    εχουμε πηγη εμπνευσης στην Τεχνη
    οπως εχει αναφερθει πολλακις προσφατως...

    παραδειγμα
     
    SWEENEY TODD(2007)
     
  5. _DaRkNiGhT_

    _DaRkNiGhT_ femdom art

    Το βαρετο αφορουσε το οριο της σκεψης. Τα απωθημενα δεν εχουν καμια σχεση με το θεμα.
     
  6. MrRight

    MrRight New Member

    ποσους πιστευεις θα αντεχες?
     
  7. Session ταυτόχρονα με δύο συγκεκριμένους d του φόρουμ .
     
  8. Kostas.V.

    Kostas.V. ....Η αλήθεια βρίσκεται στους Sex Pistols....

    Εκείνη η παραλία................
     
  9. ..Περνάγαμε ωραία
    μ’ εκείνη την παρέα
    τα γέλια μας χαλούσαν τις βραδιές
    και στρίβαμε τσιγάρα
    σαν καραβιού φουγάρα
    και μοιάζαν οι καπνοί μας προσευχές..


     
     
  10. Arioch

    Arioch Μαϊμουτζαχεντίν Premium Member Contributor

    Πιστεύει κανείς στα σοβαρά ότι κάποιος θα ποστάρε τις πιο μύχιες επιθυμίες του online, εκτός και αν το απαγορευμένο σημαίνει "μη καλέ, ντρέπομαι";

    Κάπως αμφιβάλλω.
     
  11. tithon

    tithon Contributor

    περιέρχομαι σε πράσινα λειβάδια, ήπιος ήλιος, αέρας δροσερός, γάργαρα νερά. δίπλα μου ένα κοπάδι αρνάκια. γλύκισμα.


    @Arioch οι απλοί άνθρωποι μπορούμε.
     
  12. AlexanderV

    AlexanderV Contributor

    Δεν ξέρω αν είναι η έννοια απαγορευμένη υποδηλώνει την πιο μύχια και δύσκολα μοιραζόμενη με άλλους σκέψη ή εκείνη που είναι απαγορευμένη σύμφωνα με το νομικό σύστημα, αλλά υποψιάζομαι πως ο δημιουργός του νήματος δεν θα ήθελε να του ζαλίσει κάποιος τον έρωτα με τέτοιες λεπτομέρειες   !!

    Είμαι ανάμεσα σε μία απαγορευμένη και με τις δύο έννοιες και σε μία απαγορευμένη και επικίνδυνη ταυτόχρονα. Λέω σήμερα να αναφέρω τη δεύτερη.

    Έχω αυτήν τη φαντασίωση πως κατά τη διάρκεια του έρωτα η γυναίκα, διπλώνει τα χέρια της γύρω από το λαιμό μου και με πνίγει. Η αίσθηση ότι η ζωή μου είναι στα χέρια της έχει πάνω μου αντίκτυπο πολύ εντονότερο σε υπαρξιακό επίπεδο απ' ό,τι μία άλλη ακραία οργασμική φαντασίωση.
    Σε μία περίπτωση, από εκείνες που είχα βρεθεί με τα χέρια δεμένα πίσω από την πλάτη, οι στάσεις των σωμάτων μας κατά τη διάρκεια του έρωτα ήταν τέτοια που εκείνη είχε τα πόδια της προς την πλευρά του κεφαλιού μου. Της ζήτησα να φέρει το πόδι της στα χείλη μου για να το φιλάω και μετά από λίγο, καθώς η ερωτική περιδίνηση άρχισε να αποκτά οντότητα αφ' εαυτής, το άλλο πόδι της συντρόφου μου βρέθηκε κάτω από το σαγόνι μου, πιέζοντας το κεφάλι μου προς φορά απομάκρυνσης από το σώμα μου. Μολονότι ήταν βίαιο (και αδιάψευστος μάρτυρας αυτού ήταν ο πόνος που κυριάρχησε αργότερα, όταν η προστατευτική ομπρέλα του σεξουαλικού μου οίστρου τραβήχτηκε), δε μου άφησε την αίσθηση ότι ήταν κάτι περισσότερο από μία διάθεση εξωτερίκευσης της διάθεσης επιβολής στην οποία βρισκόταν εκείνη τη στιγμή. Τότε ήταν που της ζήτησα να φέρει το πόδι της στο λαιμό μου και να πιέσει. Το έκανε. Η πίεση αυξανόταν, τόσο στην καρωτίδα μου, όσο και στα αγγεία του εγκεφάλου μου. Όμως δε διαμαρτυρήθηκα. Είπα στον εαυτό μου: "Μη το σταματήσεις. Αν είναι να πεθάνεις έτσι, ασ' το να γίνει". Η πίεση σε όλο το σύστημα του λαιμού μου περισσότερο και όχι τόσο η ανάγκη για οξυγόνο άφησαν να διαχυθούν ήχοι της πάλης μου που σηματοδότησαν το χαλάρωμα της θηλιάς. Εκείνη τη φευγαλέα στιγμή ένιωσα ένα τσίμπημα απογοήτευσης. In retrospect, όμως, καλύτερα που εξελίχτηκε έτσι. Ζήσε για να δεις άλλη μια μέρα που λένε. Εξάλλου, θέλω να πιστεύω πως το ένστικτο της αυτοσυντήρησης θα με ωθούσε σε κάποια αντίδραση σε κάποιο σημείο. Το ενδιαφέρον, βέβαια, θα ήταν αν εκείνη θα είχε, κάτω από όλες τις πιθανές συνθήκες, την ίδια αμέριστη διάθεση να ανταποκριθεί στην αντίδρασή μου...