Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Η πριγκήπισσα Ίρινα

Συζήτηση στο φόρουμ 'BDSM Εμπειρίες' που ξεκίνησε από το μέλος doulos, στις 11 Φεβρουαρίου 2007.

Tags:
  1. doulos

    doulos Regular Member

    Μένω σε μια πολυκατοικία. Στο απέναντι ακριβώς διαμέρισμα μένει η Ίρινα. Ρωσίδα 23 ετών. Λεπτή και στυλάτη. Τζινάκι και σικ γόβες. Πάντα πρόθυμος να Την εξυπηρετήσω, να φέρω κάτι από το σούπερμάρκετ ή να Την πετάξω κάπου με το αυτοκίνητο. Δούλος Της! Αυτή την περίοδο έχω καλεσμένους στο σπίτι και έτυχε και αυτή να είναι σε ταξίδι με το γκόμενό Της. Της ζήτησα αν μπορώ να μείνω στο διαμέρισμά Της για όσο χρόνο θα έχω τους καλεσμένους. Μου απάντησε φυσικά και γελώντας πονηρά μου είπε αρκεί να το τακτοποιήσεις! Τί να σας πω παιδιά, πείτε ό,τι κακό για μένα θέλατε αλλά εγώ θα σας πω αυτό μόνο. Σφουγκαρίζω κάθε μέρα όλο το σπίτι. Φιλάω και μυρίζω όποιο κυλοτάκι βρω μπροστά μου. ΟΙ σόλες όλων των παπουτσιών που βρίσκονται στο διάδρομο γυαλίζουν σαν καθρέφτες. Ξέρω ότι πολλοί θα με κατηγορήσετε αλλά πως να αντισταθώ. Είναι απλά θεαααααααααααααααααααααααααά!!!!
     
  2. Maley

    Maley Contributor

    κανε το κεφει σου και μη ρωτας..θέλω να σε ρωτησω κατι ομως..αυτη εχει καταλαβει κατι?
     
  3. skia

    skia Contributor

    Μπορείς πάντα να της το πεις, αλλά να είσαι πρεοτοιμασμένος για τα πάντα...
     
  4. doulos

    doulos Regular Member

    Σήμερα ασχολούμαι με κάτι μπότες... μούρλια!!!!!!!!!!
     
  5. doulos

    doulos Regular Member

    έχει καταλάβει ότι ξελιγώνομαι μαζί Της και ότι δε με πειράζει να Της κάνω χατήρια και να κάνω το μ****α για πάρτη Της αλλά μέχρι εκεί...
     
  6. nikosrs

    nikosrs New Member

    Απάντηση: Η πριγκήπισσα Ίρινα

    ΑΜΑ ΑΞΙΖΕΙ ΚΑΙ ΤΟ ΕΥΧΑΡΙΣΤΙΕΣΑΙ ΣΥΝΕΧΙΣΕΤΟ ΚΑΙ ΑΝ ΕΙΝΑΙ ΚΟΠΕΛΑ ΠΟΥ ΤΗΝ ΕΜΠΙΣΤΕΥΣΑΙ ΚΑΛΟ ΘΑ ΗΤΑΝ ΝΑ ΤΗΣ ΠΕΙΣ ΤΙ ΘΕΛΕΙΣ ΑΠΟ ΕΚΕΙΝΗ.
     
  7. Δίας

    Δίας Live a life by design not by default

    Αγαπητε ειμαι και εγω της γνωμης να της πεις τι νιωθεις και αν κατι παει στραβα να θυμασαι πως ''Αξιζει να υπαρχεις για ενα ονειρο κι ας ειναι η φωτια του να σε καψει''
     
  8. bodyfull69

    bodyfull69 Regular Member

    Εξομολογήσε τα συναισθήματά σου για αυτή σε αυτήν.
    Τίποτα δνε θα αλλάξει, θα συνεχίσεις να είσαι μία οικιακή βοηθός σε ένα πλάσμα που ποτέ δεν θα μπορέσεις να αγγίξεις βαθύτερα.
     
  9. doulos

    doulos Regular Member

    Άμα εξομολογηθώ όλα αυτά τότε το πιο πιθανό είναι να με αντιμετωπίσει με αποστροφή, πράγμα που σημαίνει κατάθλιψη για μερικούς μήνες και δεν έχω αυτή τη δύναμη τούτη την περίοδο. αυτό που λες πάντως είναι ολόσωστο!
     
  10. capeaway

    capeaway Regular Member

    Απάντηση: Η πριγκήπισσα Ίρινα

    Καθως εχει σχεση, αυτη τη στιγμη δε σε παινρνει να κανεις τιποτα. Συνεχισε ετσι, περιμενε για καποια ρωγμη στη σχεση (οπου θα μπορεσεις να χωθεις), και βρε αδερφε, εχε και τα ματια σου ανοιχτα για καποια αλλη πιθανη κοπελα.
     
  11. doulos

    doulos Regular Member

    το παλεύω και το ψάχνω δεξιά αριστερά αλλά δεν κάθεται!!!
     
  12. Zondag

    Zondag Regular Member

    Mπα μην της πεις τίποτα...άμα καταλάβει την αδυναμία σου μπορεί να προσπαθήσει να την...εκμεταλευτεί