Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Η πρώτη μου εμπειρία με στραπον

Συζήτηση στο φόρουμ 'BDSM Εμπειρίες' που ξεκίνησε από το μέλος slave_kostas_29, στις 15 Ιουλίου 2007.

  1. black_pearl

    black_pearl Regular Member

    Λογικά θα κατάλαβε τι ήταν    
     
  2. tsou

    tsou New Member

    ζηλευω....
     
  3. m694f

    m694f Guest

    Αμφιβάλλω αν η ιστορία αυτή είναι αληθινή . Μοιάζει με ανεκπλήρωτη φαντασίωση. Αν είναι αληθινή θα γούσταρα να ήμουνα στην θέση του σκλάβου.  
     
  4. Mirella_trans_Domme

    Mirella_trans_Domme Contributor

    χαχα! ο αερας που σφυριζε στην "παρθενα" τρυπουλα "χαιρε βαθος αμετρητο"!
     
  5. leontas

    leontas New Member

    'αρχοντας...φίλε...μια χαρά σου έκατσε η συμφοιτητρια..σου εύχομαι κ εις άλλες πολλές...όπως κ σε όλους μας..
     
  6. Y13

    Y13 Regular Member

    Τελικα καποια πραγματα ειναι φετιχ για τους αντρες.........
     
  7. john_slave96

    john_slave96 Contributor

    Μια χαρά ιστορία, αληθινή ή ψευτική, δε με ενδιαφέρει, αφού το χάρηκε είναι αληθινή και μια χαρά. Γιατί να του τη σπάσουμε με τις ηλίθιες αμφιβολίες μας; Σου εύχομαι να έχεις και άλλα τέτοια.
     
  8. new_slave

    new_slave New Member

    πολύ ωραία η ιστορία σου φίλε. ευχάριστα φοιτητικά χρόνια
     
  9. Artemis

    Artemis Ανήκω σε Μένα

    Εγώ λέω πως ναι είναι μια υπεροχή ιστοριούλα και αντί να λέτε μπράβο κ.α. να μας περιγράψετε όσοι έχετε παρόμοιες εμπειρίες τη δική σας πρώτη φορά!!!
     
  10. new_slave

    new_slave New Member

    δυστυχώς εγώ κυρία Άρτεμις δεν έχω κάποια τέτοια εμπείρια για να την περιγράψω. 
     
  11. Felicia

    Felicia Regular Member

    Τι ανάγωγο να μοιράζεται κάποιος κάτι μαζί μας και να εκφράζουμε αμφιβολίες για το αν είπε αλήθεια ή ψέματα...  
    Κανείς δεν είναι ένοχος μέχρι αποδείξεως του εναντίου  
     
  12. Artemis

    Artemis Ανήκω σε Μένα


    Καϊμένο....