Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Η πρώτη μου εμπειρία με στραπον

Συζήτηση στο φόρουμ 'BDSM Εμπειρίες' που ξεκίνησε από το μέλος slave_kostas_29, στις 15 Ιουλίου 2007.

  1. leontas

    leontas New Member

    δυστηχώς ούτε κι εμείς είχαμε τη χαρά να μπορούμε να περιγραψούμε μια τέτοια ωραία εμπειρία όπως ο φίλος μας πιο πάνω....μακάρι να μπορούσαμε!κανόνισε κανά πάρτυ βρέ Άρτεμις να γεμίσουμε κι εμείς το θέμα με πόστς....αφού είναι πολύς ο λαός...χαχαχα...δε νομίζω να παρεξηγήσε έτσι?φιλια
     
  2. Artemis

    Artemis Ανήκω σε Μένα

    Δε παρεξηγούμε μα και πάρτι δε μπορώ να κάνω διότι το σπίτι μου είναι λίγο μικρό, έλα να το κάνουμε στο δικό σου και εγώ θα σου φέρω κόσμο για πολλά γούστα. 
     
  3. elsacd

    elsacd New Member

    εμενα κυρια ARTEMIS θα με πάρετε μαζί?
     
  4. Artemis

    Artemis Ανήκω σε Μένα

    γιατι οχι αν εισαι φρονιμη:nod:
     
  5. elsacd

    elsacd New Member


    βέβαιος και θα είμαι..αλήθεια για ποτε είναι η συνάντηση?
     
  6. leontas

    leontas New Member

    δεν ορίσαμε ακόμα ημερομηνία αλλα το ψήνουμε....σπίτι μου δε παίζει γιατι είναι δυαρι, αλλά έχουμε κ ξενοδοχείο δικό μας....κλείνουμε τη σουίτα του,μαζευόμαστε όλοι,πίνουμε τα ποτά μας να φτιαχτούμε κ να χαλαρώσουμε,γνωριζόμαστε καλύτερα κ ότι μας βγεί μας βγήκε ...τι λέτε?να ανοίξω νέο θέμα με αυτή τη πρόταση?χαχαχα...αναμένω γνώμες..
     
  7. Artemis

    Artemis Ανήκω σε Μένα

  8. leontas

    leontas New Member

    μόνο εσύ ψήνεσαι απότι βλέπω άρτεμις κ είχα πιστέψει ό,τι θα γινόταν ένα καλό όρτζι πάρτυ που θα θυμόντουσαν όλοι:jerkit:...Δε μασάμε όμως...τσσσσ...θα το κάνουμε πριβέ!just u&me!  Και θα χωρέσουμε κ σπίτι μου...
     
  9. Artemis

    Artemis Ανήκω σε Μένα


    Καλά με αυτό το πλευρό να κοιμάσαι μικρέ….  
     
  10. leontas

    leontas New Member

    Είσαι κακιά...πολύ κακιά....γιατί δεν θές να χαρίσεις, απλόχερα την ευχαρίστηση στο κόσμο που στο ζητάει?
    χαχαχα...πλάκα έκανα πρίν...δε σε ξέρω καλά,αλλά πιστεύω ότι δε παρεξηγείς..δίκιο δεν έχω?φιλιά.. 
     
  11. Artemis

    Artemis Ανήκω σε Μένα


    Τη θέση μου ξεκαθαρίζω δεν παρεξηγώ.  
     
  12. mastertoni

    mastertoni Regular Member

    διαθετω και το δικο μου σπιτι για τετοιο παρτι αρκει να ερθει η σκλαβα δορα θελω να μου πλινει τα βρακια και να τα απλωσει