Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Η πρώτη μου εμπειρία με στραπον

Συζήτηση στο φόρουμ 'BDSM Εμπειρίες' που ξεκίνησε από το μέλος slave_kostas_29, στις 15 Ιουλίου 2007.

  1. footlover

    footlover New Member

    ωραία ιστορία και ωραία εμπειρία!!! μακάρι να είχαμε κι εμείς τέτοια αλλά όταν ήμαστε φοιτητές στην Αγγλία δεν είχαμε τύχη
     
  2. VicTor

    VicTor Regular Member

    κουτι σου βγηκε αν και κατα τα δικα μου γουστα η mistress πρεπει να ειναι λιγο μεγαλυτερη.
     
  3. Απάντηση: Η πρώτη μου εμπειρία με στραπον

    μαλιστα...
     
  4. BikiniGirlWithMachineGun

    BikiniGirlWithMachineGun Regular Member

    Απάντηση: Η πρώτη μου εμπειρία με στραπον

    Εγώ θα στο ζέσταινα το strap on πάντως... την πρώτη φορα  
     
  5. Nemo

    Nemo Nemo D/s Jongleur

    Δεν είναι μόνο θέμα γούστου. 'Εχω την εντύπωση ότι η Mistress υποσυνείδητα σε ένα βαθμό παίζει ένα ρόλο "μητέρας" για τους αρσενικούς υποτακτικούς, με την έννοια της καθοδήγησης, της κατεύθυνσης και της στήριξης του υποτακτικού τις στιγμές που αυτό απαιτείται. Οι υποτακτικοί αναζητούμε σχεδόν όλοι λίγο πολύ και αυτά τα στοιχεία. Διορθώστε με αν κάνω λάθος αλλά πιστεύω αυτό είναι μια θέση της Ψυχανάλυσης. Το ίδιο κάνει και ο Master. Δεν γα... και δέρνει, είναι και δάσκαλος, προστάτης, συναισθάνεται την ιδιοκτησία του και ολίγον τι "πατρικά".
     
  6. natural born slave

    natural born slave New Member

    ποπο σιγουρα πολυ ξαφνικο.. αλλα οπως και να εχει εισαι πολυ τυχερος!
    Ειδικα το οτι εγινε μια συμφοιτηττρια σου αφεντρα το θεωρω ιδανικο.
    Πιστευω πως η ηδονη οταν γνωριζεις εστω και λιγο την αφεντρα σου, ειναι πολυ μεγαλυτερη. Ισως ειναι επειδη το αναπαντεχο κανει την εμπειρια ακομα πιο ενδιαφερουσα
     
  7. Re: Απάντηση: Η πρώτη μου εμπειρία με στραπον

    Διφορούμενη η έννοια του "ζεστάματος" και μεγάλη η ποικιλία στους τρόπους... "θέρμανσης" =)
     
  8. nikos_su

    nikos_su New Member

    Απάντηση: Η πρώτη μου εμπειρία με στραπον

    ημουν γυρω στα 22 και αυτη λιγο μεγαλυτερη. με αυτην καταλαβα οτι μου αρεσει το πρωκτικο παιχνιδι γιατι της αρεσε να μου βαζει δαχτυλο δαχτυλα και αντικειμενα κτλ...δεν ηξερα για το στραπον αλλα οταν πηγαμε μαζι στο σεξ σοπ (και γιαυτο το λογο πηγαμε δηλαδη) μου το δειξε, ειχε απωθημενο να το κανει ετσι σε αντρα. πηραμε ενα σε μεγεθος αρκετα μεγαλυτερο απτο δικο μου. το καναμε στα τεσσερα εγω...δε πονεσα γιατι ειχα συνηθησει απο αλλα που μου εβαζε αλλα θυμαμαι εντονα τις βιαιες κινησεις της και το ποσο πολυ εδειχνε να γουσταρει, μου ρειχνε και σφαλιαρες στο κολο..ετσι οπως ημουν στα τεσσερα και απο τη δυναμη που με γαμουσε εσκυβα αναγκαστικα πιο πολυ προς τα μπρος/κατω μεχρι που η σταση μου εγινε με τα ποδια στο κρεβατι και ο υπολοιπος σκυμμενος να φτανω κατω στο πατωμα..τα χερια μου στηριζονταν στο πατωμα. το εκανε πολυ δυνατα και ενιωθα εντελως διαφορετικα απο οταν μου εβαζε δαχτυλα η οτι αλλο, τωρα ηταν σα να με γαμαει κανονικα...εντελως αλλο πραγμα...εγω κοιτουσα σκυμμενος οπως ημουν το πουλι μου ηταν τερμα καυλωμενο..μαρεσε να το βλεπω να τρανταζετε ετσι καθωε φορα που εμπαινε μεσα μου. τελειωσα μετα απο πολυ λιγο με πρωκτικο οργασμο (πρωτη φορα το ειχα νιωσει αυτο..) ενιωθα ακριβως σαν να χυνω χωρις να βγαινει κανενα υγρο. ενω συνεχιζε αυτη αρχησα να ποναω και τις ελεγα να σταματησει αλλα δε το κανε...αργοτερα μου ειπε οτι τοτε ηταν που γουσταρε ακομα πιο πολυ...
     
    Last edited: 5 Νοεμβρίου 2010
  9. xliko

    xliko New Member

    Απάντηση: Η πρώτη μου εμπειρία με στραπον

    Εγω θα ηθελα μια τετοια εμπειρια με strap on αλλα μεχρι τωρα δεν το εχω κατορθωσει...
     
  10. grazy-lion

    grazy-lion New Member

    Απάντηση: Η πρώτη μου εμπειρία με στραπον

    Τυχερος ο μαστορας!ωραια και απιστευτη αισθηση!