Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Η πρώτη μου προσπάθεια να δημιουργήσω μια αφέντρα και η άσχημη κατάληξη

Συζήτηση στο φόρουμ 'BDSM Εμπειρίες' που ξεκίνησε από το μέλος nikos_35_, στις 27 Νοεμβρίου 2005.

  1. nikos_35_

    nikos_35_ Regular Member

    Θα σας πω λοιπόν μια δική μου εμπειρία για μια σχέση που προσπάθησα να την μετατρέψω από vanilla σε M/s
    Είχα λοιπόν μια σχέση 3 μηνών και προσπαθούσα να βρω τρόπο να της πω για τα γούστα μου, αλλά φοβόμουν πως θα το πάρει και φοβόμουν μην μου πει ότι είσαι ανώμαλος και σηκωθεί και φύγει
    Σίγουρα δεν ήθελα να την χάσω αλλά το κυριότερο ήταν ότι είχαμε πολλούς κοινούς γνωστούς και αυτό με φόβιζε ακόμα περισσότερο σε περίπτωση που θα ήταν αρνητική
    Έτσι έφτιαξα ολόκληρο σενάριο .Πήρα τα κλειδιά ενός συμφοιτητή μου που ήταν από επαρχία και θα έλειπε για 15 μέρες ,και μάλιστα του τα ζητήσαμε μαζί για να έχουμε δικό μας σπίτι καθώς και οι δυο μας μέναμε ακόμα με τους γονείς μας
    Πριν πάμε όμως μαζί πήγα μόνος μου και έβαλα σε ένα συρτάρι χειροπέδες μαστίγιο και μια μάσκα για τα μάτια ,αυτό το σετ για αρχάριους ξέρετε
    Όταν πηγαμε λοιπόν έκανα ότι τα βρήκα με έκπληξη και μαζί αποφασίσαμε να τα δοκιμάσουμε
    Δοκιμάσαμε και οι δυο να δένει ο ένας τον άλλον και να τον πειράζει, και είδα ότι το διασκέδαζε αρκετά όταν με είχε με δεμένα μάτια ,μιας και μέχρι τότε είχαμε πάντα μια διαμάχη γιατί εγώ ήθελα ανοιχτά φώτα ενώ εκείνη χαμηλό φωτισμό
    Μόλις τελειώσαμε συζητήσαμε και της είπα ότι ήταν η ωραιότερη εμπειρία που είχα και μου απάντησε ότι και για εκείνη το ίδιο ήταν
    Την επόμενη μέρα πήγα πάλι μόνος μου και έβαλα μια βιντεοκασέτα με femdom περιεχόμενο και όταν πήγαμε μαζί της πρότεινα να ψάξει τις κασέτες του φίλου μας αν έχει τίποτα καλό να δούμε
    Μόλις είδε το εξώφυλλο της κασέτας μου με φώναξε να την δω.
    Α αυτή θα δούμε της λέω να μάθουμε κι άλλα κόλπα
    Ήταν μια κασέτα που η αφέντρα χρησιμοποιούσε τον σκλάβο σαν οικιακό υπηρέτη σαν σκύλο και σαν πονυ και που έβρισκε χαζές αφορμές για να τον τιμωρεί
    Όταν την είδαμε της λέω ντρέπομαι να το ομολογήσω αλλά μου άρεσαν σχεδόν όλα όσα είδαμε
    Εμένα μου άρεσαν μόνο να τα κάνω εγώ μου λέει όχι να μου τα κάνουν
    Έτσι αρχίσαμε να έχει μόνο εκείνη το ρόλο της αφέντρας και εγώ μόνιμα το ρόλο του σκλάβου, που άλλωστε ήταν και ο σκοπός μου
    Περάσαμε ωραία για όσο είχαμε το σπίτι και μετά συνεχίσαμε να κάνουμε τέτοια όποτε έλειπαν κάποιου οι γονείς
    Έπαιρνα κασέτες και βλέπαμε μαζί και αργότερα που έβαλα ιντερνετ βλέπαμε άρθρα και φοτο
    Αγοράσαμε μια ανδρική ζώνη αγνότητας που αποδείχτηκε αποτυχία γιατί ξεχώριζε κάτω από τα ρούχα και την χρησιμοποιούσαμε μόνο στα session
    Αγοράσαμε δονητή με ζώνη αλλά τον χρησιμοποιούσαμε μόνο σε εκείνη μιας και δεν ήθελα να με γαμησει επειδή ούτε με ενθουσίαζε η ιδέα αλλά και επειδή φοβόμουν ότι σε περίπτωση που χωρίζαμε θα το μάθαιναν όλοι οι κοινοί γνωστοί
    Κάναμε σχέδια για το πώς θα την αφήσουν οι γονείς της να πάει κάπου για σαββατοκύριακο και όταν τα κατάφερε να τους πείσει εφοδιάστηκα και με καινούργια αξεσουαρ από ένα sexshop και περάσαμε το πρώτο υπέροχο διήμερο σαν αφέντρα- σκλάβος
    Αργότερα ξεπέρασε τις ντροπές της και αρχίσαμε να πηγαίνουμε σε ξενοδοχεία μια φορά την εβδομάδα (γιατί μέχρι τότε κάναμε μόνο στο αυτοκίνητο σεξ)και πίστευα ότι είχα φτιάξει μια υπέροχη αφέντρα
    Είχα αρχίσει να της συζητώ για μια σχέση 24/7 μετά το γάμο όταν θα ήμασταν μόνοι μας σε δικό μας σπίτι
    Μου έλεγε ότι βιάζετε να παντρευτούμε και ότι της άρεσε η ιδέα να την υπηρετώ και να κάνω όλες τις δουλειές
    Συνεχίσαμε αυτή τη σχέση περίπου ένα χρόνο κάνοντας όλο και περισσότερα πράγματα, όταν κάποια στιγμή άρχισα να βλέπω αδιαφορία από μέρους της και ότι άρχισε να τα βαριέται
    Κάναμε κάποιες συζητήσεις και μου είπε ότι :καλά όλα αυτά που και που για ποικιλία αλλά ότι εμένα μου έχει γίνει έμμονη ιδέα και ότι είμαι άρρωστος αν μου αρέσουν όλα όσα έχουμε δει κατά καιρούς στις βιντεοκασέτες και στο νετ
    Μα της λέω και εσένα νόμιζα ότι σου αρέσουν
    Μου αρέσουν σαν ποικιλία στο ερωτικό παιχνίδι αλλά εσύ έχεις πάρει πολύ σοβαρά το ρόλο του σκλάβου ίσως επειδή δεν μπορείς να τον ζήσεις σε 24/7
    Αν σε έχω σαν πραγματικό σκλάβο για μια εβδομάδα σερί από το πρωί ως το βράδυ ίσως σου περάσει και θεραπευτείς μου λέει
    Αλλά σαν πραγματικό σκλάβο μου λέει όχι να με βάζεις να σου κάνω ότι σου αρέσει
    Τον Αύγουστο θα φύγουν οι γονείς μου όλο το μήνα για το χωριό μου λέει αν δεν σε κάνω να μην θέλεις πια να είσαι σκλάβος να μην με λένε Αλεξάνδρα
    Εγώ από τη μια στεναχωρεθηκα αλλά από την άλλη μόνο που σκέφτηκα ότι θα ζήσω ένα μήνα έτσι σε 24/7 φτιάχτηκα και συμφώνησα
    Είπα στους δικούς μου ότι θα πάω σε κάποιο νησί και θα κάτσω όλο τον Αύγουστο και περίμενα με ανυπομονησία να περάσει ο καιρός
    Όποια στιγμή θέλεις μου λέει θα μου πεις ότι τέρμα δεν θέλω να είμαι άλλο σκλάβος εντάξει?
    Δεν υπάρχει περίπτωση της λέω
    Μόλις λοιπόν έφυγαν οι δικοί της πήρα την βαλίτσα μου και πήγα σπίτι της σε μια μονοκατοικία στη βούλα
    Σκλάβε μου λέει γδύσου και φόρα μόνο το περιλαίμιο σου .Μόλις έμεινα μόνο με το περιλαίμιο μου λέει φτιάξε ένα καφέ και σέρβιρε με στην αυλή
    Της πήγα τον καφέ και μου λέει : σήμερα είσαι τυχερός γιατί είναι πρώτη μέρα και η μαμά μου έχει αφήσει το σπίτι στην εντέλεια και μου έχει φτιάξει και φαγητά για 2-3 μέρες οπότε δεν έχεις πολλές δουλειές
    Βάλε τις επιγονατίδες και έλα πάλι έξω μου λέει
    Μόλις πήγα σηκώθηκε από το τραπέζι και μου είπε να την ακολουθήσω στα 4 μέχρι ένα δωματιάκι στο κήπο όπου έβγαλε μια μηχανή κουρέματος του γκαζόν
    Αφού μου την έδεσε στη μέση μου λέει ξεκίνα να κάνεις βόλτες έτσι στα 4 να κουρέψεις όλο το γκαζόν όσο θα πίνω τον καφέ μου .Δεν σε βάζω όρθιο γιατί θα είναι εύκολο και δεν έχεις πολλές δουλειές σήμερα
    Πράγματι άρχισα να προχωράω στα 4 σέρνοντας την και μετά από περίπου 3 τέταρτα είχα τελειώσει
    Ήταν 11 το πρωί ακόμα και αφού μου έλυσε από την πλάτη την μηχανή μου λέει ετοίμασε μου την τσάντα της θάλασσας θα περάσουν οι φίλες μου να πάμε για μπάνιο
    Της ετοίμασα την τσάντα ,μετά με έβαλε να την αλείψω αντηλιακό και μετά με οδήγησε πάλι στα 4 στο σπιτάκι του σκύλου τον οποίο είχαν πάρει μαζί τους οι γονείς της
    Μου έβγαλε το περιλαίμιο και μου πέρασε στο λαιμό μια αλυσίδα με ένα λουκετο και την άλλη άκρη την έδεσε σε ένα στύλο πάλι με λουκετο
    Μου έφερε μια λεκάνη την γέμισε νερό με το λάστιχο και μου λέει εδώ θα μένεις
    Είχα τρελαθεί από καυλα και δεν πίστευα ότι είχα μετατρέψει αυτό το ντροπαλό κοριτσάκι σε τόσο σκληρή αφέντρα
    Θα τρως μια φορά την μέρα και θα σε γυμνάζω όποτε έχω χρόνο γιατί αρχίζεις να κάνεις στομαχάκι και δεν μου αρέσει μου λέει και φεύγει
    Άκουσα την κόρνα και μετά φωνές και την πόρτα του κήπου να κλείνει
    Κατάλαβα ότι έφυγαν και ξαφνικά άρχισε να με πιάνει φόβος με τις ιδέες που περνούσαν από το μυαλό μου
    Άρχισα να σκέφτομαι ότι ήμουν γυμνός και δεμένος και δεν μπορούσα να φύγω και ότι αν τυχόν οι δικοί της είχαν ξεχάσει κάτι και γύριζαν σπίτι ?
    Ήθελα να κατουρησω και αναγκάστηκα να πάω όσο πιο μακριά μου επέτρεπε η αλυσίδα για να κάνω τις ανάγκες μου
    Τελικά πέρασαν οι ώρες και άκουσα την πόρτα και ευτυχώς ξεχώρισα την φωνή της δικιάς μου που κανόνιζε με τις φίλες της για το βράδυ
    Ηρθε με έλυσε και με έβαλε να την κάνω μπάνιο, να την ντύσω ,και να της ζεστάνω το φαί και να την σερβίρω .Μετά μάζεψα το τραπέζι και έπλυνα τα πιάτα και με οδήγησε πάλι στο σπιτάκι του σκύλου
    Πάω για ύπνο μου λέει γιατί είμαι κουρασμένη και έχω να βγω το βράδυ
    Που θα πας της λέω? Σκλάβε τώρα είσαι σκύλος απαγορεύετε να μιλάς μου λέει και φεύγει
    Πάλι μόνος μου περίμενα υπομονετικά μέχρι που ξύπνησε και ηρθε και με έλυσε για να την σερβίρω το καφεδάκι της
    Βάλε ένα μικρό πιάτο φαί μου λέει και πήγαινε το στο σκύλο .Αμέσως κατάλαβα ότι λέει για μένα και αφού έβαλα ένα πιατακι το πήγα έξω από το σκυλόσπιτο
    Κάτσε τώρα σαν καλό σκυλάκι να φας γρήγορα πριν γεμίσει μερμήγκια ,μου λέει
    Έφαγα στα γρήγορα και γύρισα στο τραπεζάκι που καθόταν στην αυλή και έκατσα στα πόδια της
    Μετά από λίγο σηκώθηκε και πήγε σε μια αποθήκη και έφερε ένα περιλαίμιο που μου εξήγησε ότι το έχει ο πατέρας της για να εκπαιδεύει τους σκύλους του να μην τρώνε φόλα και να μην τρώνε από άλλους
    Ήταν ένα περιλαίμιο με 2 μεταλλικές προεξοχές και ένα κουτί που πρέπει να είχε μπαταρίες μέσα και μου το έβαλε στο λαιμό και το έσφιξε τόσο ώστε να ακουμπάνε και 2 επαφές στο λαιμό μου
    Στη συνέχεια πήρε ένα κοντρόλ στο χέρι και μου εξήγησε ότι έτσι εκπαιδεύουν τους σκύλους αν πάνε να φάνε από ξένο και πάτησε το κουμπί
    Αμέσως με τίναξε ρεύμα και τα έχασα. Γέλασε και μου λέει : εμείς όμως θα το χρησιμοποιήσουμε για να σε καλώ όταν σε χρειάζομαι εντάξει? Και μου πατάει άλλη μια την ώρα που πήγα να απαντήσω
    Παρέλυσα για λίγο και βαριανασαίνοντας της λέω μάλιστα αφέντρα
    Ωραία μου λέει θα είσαι το σκυλάκι μου όλη μέρα θα κυκλοφορείς στον κήπο δεν θα μπαίνεις μέσα στο σπίτι παρά μόνο όταν σε καλώ εγώ και όταν λείπω θα σε δένω στο σπιτάκι σου
    Μάλιστα της λέω .
    Έλα να παίξουμε τώρα μου λέει και μου πετάει ένα μπαλάκι .Έτρεξα και της το έφερα στο τραπέζι που έπινε το καφεδάκι της .Χτύπησε το τηλέφωνο και άρχισε να μιλάει ενώ συνέχιζε να μου πετάει το μπαλάκι στην άλλη άκρη του κήπου και να τρέχω να της το φέρνω
    Την άκουσα να κανονίζει για το βράδυ και δεν μου άρεσε καθόλου
    Ήταν η πρώτη φορά από τότε που τα φτιάξαμε που κανόνιζε να βγει βράδυ με φίλες της
    Αλλά το χειρότερο για μένα ήταν ότι κόντευε να περάσει η πρώτη μέρα χωρίς να γίνει τίποτα από αυτά που μου άρεσαν και που κάναμε σε όλα τα session μας
    Δεν με είχε μαστιγώσει ,δεν με είχε βάλει να της γλύψω τα πόδια ,δεν με είχε καν ακουμπήσει
    Πόσο θα αντέξει ? σκέφτηκα Τα κάνει για να με κάνει να παραδεχτώ ότι δεν θέλω να είμαι μόνιμα σκλάβος της όπως της έλεγα τόσο καιρό
    Έτσι είπα να μην μιλήσω και να δω μέχρι που θα το πάει
    Ξαφνικά σηκώθηκε και ανέβηκε τις σκάλες που οδηγούν μέσα στο σπίτι και εγώ έφυγα στα γρήγορα για να πάω να πιω νερό
    Εκεί που ήταν η λεκάνη την είχε πιάσει ο ήλιος και το νερό ήταν βραστό , πήγα μέχρι το τραπέζι και αφού είδα ότι δεν με βλέπει κατέβασα το νερό της με μια γουλιά
    Με τίναξε το ρεύμα στο περιλαίμιο και νόμιζα ότι με είδε αλλά απλά με χρειαζόταν
    Την βοήθησα να ντυθεί και αφού έβαλε ένα σούπερ μίνι και κάτι ψηλοτάκουνα παπούτσια ανοιχτά μπρος πίσω τρελάθηκα από καυλα και λαχτάρα να της γλύψω τα υπέροχα πόδια
    Σίγουρα το κατάλαβε μιας και ήξερε την αδυναμία μου στα πόδια της και μου τα έφερε πολύ κοντά στο πρόσωπο λέγοντας : θέλεις να τα γλύψεις?
    Μάλιστα αφέντρα απάντησα αμέσως . Εγώ όμως δεν θέλω μου λέει και να ξέρεις ότι δεν νιώθω καμιά ηδονή όταν γλύφεις τα πόδια μου και τα παπούτσια μου
    Άρα εφόσον όπως λες νοιάζεσαι μόνο για την ικανοποίηση της αφέντρας σου αυτό το ξεχνάς
    Μάλιστα κυρία λέω με βαριά καρδιά
    Πήγαινε έξω τώρα μου λέει δεν σε θέλω κάτι άλλο
    Μετά από λίγο ηρθε και με έδεσε πάλι έξω από το σκυλόσπιτο
    Πρέπει να ήταν γύρω στις 8:30 γιατί μόλις άρχιζε να νυχτώνει όταν άκουσα την αφέντρα μου έρχεται προς το μέρος μου κρατώντας την ζώνη αγνότητας
    Φόρεσε την δεν θέλω να παίζεις όσο θα λείπω μου λέει
    Αμέσως ο ήδη μισοσηκωμένος πουτσος μου έγινε πύραυλος και φυσικά δεν γινόταν να μπει η ζώνη
    Σκλάβε μου λέει τράβα μια μαλακία σαν μαλάκας που είσαι και χύσε στα γρήγορα δεν θα φάω εδώ την μέρα μου
    Μόλις έχυσα, φόρεσα την ζώνη ,έβαλε τα κλειδιά από το λουκέτο στο πορτοφόλι της και έφυγε

    Έμεινα εκεί και προσπαθούσα να σκεφτώ γιατί άλλαξε έτσι η αφέντρα μου, και σκεφτόμουν ότι δεν θα μπορούσα να αντέξω για πολύ χωρίς να μου κάνει τίποτα από όλα όσα ήξερε ότι μου αρέσουν
    Δεν είχα καπνίσει όλη μέρα ήμουν κουρασμένος και χωρίς καμιά ερωτική διάθεση μετά το τελείωμα μου
    Είχα αρχίσει και να κρυώνω γιατί αν και Αύγουστος εκεί στο γρασίδι και στα δέντρα είχε αρκετή δροσιά
    Προσπάθησα να κοιμηθώ για να περάσει πιο γρήγορα η ώρα αλλά έτσι που ήμουν γυμνός με τσιμπάγανε τα κουνούπια , και συνέχεια είχα την εντύπωση ότι ζουζούνια περπάταγαν επάνω μου και δεν τα κατάφερα
    Σκέφτηκα να μπω μέσα στο σπιτάκι και να κουλουριαστώ αλλά σιχαινόμουν
    Έτσι στριφογύρναγα δεν ήξερα τι ώρα είναι και είχα την ελπίδα ότι όταν θα γύρναγε θα με έβαζε μέσα
    Μετά από αρκετές ώρες άκουσα φωνές και γέλια και την πόρτα του κήπου να ανοίγει
    Είδα να ανάβουν φώτα μέσα στο σπίτι και άκουγα πολλές φωνές ακόμα και κατάλαβα ότι είχαν έρθει κι άλλα άτομα στο σπίτι
    Δεν μου έφτανε αυτό πήρε μπρος και το αυτόματο πότισμα του γκαζόν και αναγκάστηκα να μπω στο σκυλόσπιτο για να μην βρέχομαι
    Συνέχιζαν να γελάνε και μιλάνε μέχρι που άρχισε να ξημερώνει και άκουσα να φεύγουν
    Περίμενα ότι τώρα που έμεινε μόνη της θα έρθει να δει τι κάνω αλλά μάταια
    Το πότισμα είχε σταματήσει και βγήκα να κάτσω έξω αλλά ήταν όλα μούσκεμα και έτσι έκατσα μέσα στο σπιτάκι και περίμενα
    Πρέπει να με πήρε ο ύπνος για μερικά δεκάλεπτα ξύπναγα κοιμόμουν μέχρι που άρχισα να ιδρώνω και κατάλαβα ότι πρέπει να ήταν μεσημέρι
    Βγηκα και έκατσα έξω και είδα ότι με είχαν καταφάει τα κουνούπια ,είχα και φαγούρα από το γκαζόν και σκέφτηκα ότι άλλη μέρα έτσι δεν θα αντέξω
    Ηρθε μετά από αρκετές ώρες και με έλυσε για να πάω να της φτιάξω πρωινό
    Πήγα μέσα ενώ αυτή έκατσε στην αυλή και περίμενε Είδα το ρολόι στην κουζίνα και ήταν 1:00
    η ώρα
    Της πήγα το πρωινό και μου λέει να πάω να μαζέψω το σπίτι γιατί χτες πέρασε η παρέα της
    Πήγα στο σαλόνι και μάζεψα πολλά ποτήρια άδειασα τα τασάκια τα έπλυνα και βγήκα έξω
    Αφέντρα της λέω θέλω ένα διάλειμμα σε παρακαλώ να πιω ένα καφέ και να κάνω κανένα τσιγάρο
    Μπα μου λέει έτσι είναι το 24/7 που ονειρεύεσαι? Όχι αγόρι μου αν θέλεις να ζήσεις σαν πραγματικός σκλάβος πρέπει να δεις πως είναι η ζωή του σκλάβου
    Σήμερα δεν θα βγω και θα περάσουμε καλά οι δυο μας , μάζεψε το τραπέζι άσε μόνο τον καφέ μου και έλα εδώ .
    Πράγματι γύρισα και έκατσα δίπλα της όρθιος περιμένοντας οδηγίες
    Δεν σου είπα ότι μόλις τελειώνεις τις δουλειές σου θα γίνεσαι πάντα το σκυλάκι μου? Γιατί στέκεις όρθιος? Αμέσως έπεσα στα 4 και μου χάιδεψε το κεφάλι λέγοντας Μόλις τελειώσω τον καφέ μου θα σε κάνω μπάνιο
    Πράγματι μόλις τέλειωσε με πήγε στην αυλή και άνοιξε το λάστιχο και άρχισε να μου ρίχνει με πίεση νερό παντού
    Τώρα κάτσε εδώ μου λέει πάνω στις πλάκες μέχρι να στεγνώσεις
    Μετά από λίγο νιώθω το ρεύμα να με χτυπάει και τρέχω μέσα να δω τι θέλει
    Ήταν σε μια πολυθρόνα με τα πόδια απλωμένα πάνω σε ένα πουφ και έβλεπε τηλεόραση
    Κάνε μου μασάζ στα πόδια μου λέει .Αρχίζω να της τρίβω τις πατούσες και ένιωθα ότι θα σπάσει ο πουτσος μου μέσα στην ζώνη αγνότητας
    Συνέχιζα να της τρίβω τις γάμπες και προσπαθούσα να σκεφτώ αρνητικά πράγματα ώστε να μην προσπαθεί ο πουτσος μου να σηκωθεί μέσα στο κλουβάκι του ,αλλά μάταια
    Με πόναγε τόσο πολύ και ένιωθα τόσο άβολα στριφογύρναγα για να βολευτώ σε μια θέση αλλά τίποτα
    Τώρα φέρε τον δονητή εδώ και ξεκίνα να με γλύφεις μόνο το μουνάκι μου όμως κατάλαβες σκλάβε?
    Μάλιστα αφέντρα της λέω φέρνω τον δονητή και πέφτω με τα μούτρα στο μουνακι της
    Αφέντρα μήπως να μου έβγαζες την ζώνη? Δεν αντέχω
    Δεν με νοιάζει να μάθεις να τον ελέγχεις εσύ και να μην σηκώνετε όποτε θέλει αυτός μου λέει συνέχιζε να γλύφεις ,άλλωστε δεν θα τον χρειαστούμε έχουμε τον δικό μου που είναι πάντα σηκωμένος και δεν χύνει ποτέ και άρχισε να χαϊδεύει τον δονητή
    Συνέχιζα να την γλύφω και κάποια στιγμή μου σπρώχνει το κεφάλι και μου λέει :κάποτε σου είχα πει ότι μου άρεσε σε μια ταινία που η αφέντρα γάμαγε τον σκλάβο ,και εσύ δεν ήθελες
    Ένας σκλάβος όμως δεν φέρνει αντιρρήσεις στην αφέντρα και αυτό που γουστάρω τώρα είναι να σε γαμήσω Αν δεν θέλεις μπορείς να παραδεχτείς ότι δεν κάνεις για σκλάβος και να σταματήσουμε εδώ
    Όχι αφέντρα της λέω είμαι δικός σου, σου ανήκω, κάνε με ότι θέλεις
    Με έβαλε να γονατίσω πάνω στο πουφ και να βάλω τα χέρια μου κάτω στο πάτωμα , ηρθε από πίσω και αφού φόρεσε τον δονητή άρχισε να τον σπρώχνει μέσα μου
    Εμένα δεν μπορώ να πω ότι μου άρεσε αλλά εκείνη ηρθε σε οργασμό
    Τώρα μου λέει ανέβα στο τραπέζι και ξάπλωσε ανάσκελα. Μόλις ξάπλωσα άρχισε να μου δένει χέρια, πόδια στα πόδια του τραπεζιού
    Όταν πλέον με είχε ακινητοποιήσει μου λέει :τώρα θα σε εκπαιδεύσω να μάθεις να ελέγχεις τον οργασμό σου ,αργότερα θα σε μάθω να ελέγχεις και την στύση σου, και ηρθε πάνω στο τραπέζι βάζοντας τα γόνατα της δεξιά και αριστερά από το κεφάλι μου και χαμήλωσε έτσι που το μούνι της ήταν ακριβώς πάνω από το πρόσωπο μου
    Έσκυψε και άρχισε να μου ξεκλειδώνει την ζώνη αγνότητας .Μόλις μου τον ελευθέρωσε αμέσως μου σηκώθηκε και του έριξε μερικά χαστούκια λέγοντας μου ότι θα με μάθει να μην μου σηκώνετε χωρίς να μου το ζητάει
    Αμέσως μετά άρχισε να μου τον παίζει λέγοντας μου ότι δεν θα πρέπει να τελειώσω χωρίς την άδεια της και ότι αν τα καταφέρω θα κοιμηθώ μέσα στο σπίτι σήμερα
    Δεν πρέπει να κρατήθηκα πάνω από 2 λεπτά τελείωσα νωρίτερα από κάθε άλλη φορά και τότε μου τον κλείδωσε πάλι στο κλουβάκι του και μετά με έλυσε
    Με απογοητεύεις σκλάβε μου λέει αλλά θα σε μάθω εγώ τσακίσου τώρα ετοίμασε μου το τραπέζι και θα τα πούμε μετά
    Της σέρβιρα το μεσημεριανό την περίμενα να φάει μάζεψα το τραπέζι και μετά μου λέει πάμε στον κήπο
    Εκεί με εξάντλησε να τρέχω στα 4 να της φέρνω το μπαλάκι και ενώ είχα λιώσει στον ιδρώτα και δίψαγα φοβερά το νερό στη λεκάνη έβραζε και ζήτησα άδεια για να πιω από το λάστιχο
    Φυσικά όχι μου λέει τώρα είσαι σκύλος και ένας σκύλος δεν θα ζήταγε κάτι τέτοιο και πάει μέσα και μου φέρνει ένα πιάτο φαγητό και το βάζει κάτω δίπλα στη λεκάνη
    Δεν μπορούσα να φάω από την ζέστη και τη δίψα και μου λέει ότι δεν πρόκειται να έχεις άλλο απόψε γι αυτό φάε πριν γεμίσει μερμήγκια
    Έφαγα 2-3 μπουκιές και το παράτησα ακόμα ήμουν λαχανιασμένος
    Σκλάβε μου λέει τώρα θα σε τιμωρήσω για το ότι δεν με υπάκουσες και τελείωσες ,και πάει και φέρνει τις χειροπέδες
    Μου βγάζει πάλι την ζώνη αγνότητας για να βλέπει λέει αν μου αρέσει η όχι
    Άρχισε αμέσως να μου σηκώνετε στην ιδέα του ότι θα με μαστιγώσει αλλά δεν έβλεπα τα μαστίγια μας
    Αφού με έβαλε να αγκαλιάσω τον κορμό ενός δέντρου έπιασε τα χέρια μου με τις χειροπέδες
    Έκοψε μια βίτσα από μια μουριά και μου λέει : δεν θα χρησιμοποιήσω τα μαστίγια του sex shop γιατί μα αυτά δεν είναι τιμωρία για σένα αλλά ευχαρίστηση
    Όσο μου μίλαγε έκοβε τα μικρά κλαδάκια πάνω από την βίτσα ,και εγώ θέλω να τιμωρηθείς πραγματικά , συνέχισε και μου έφερε κοντά στο πρόσωπο την βίτσα που είχε φτιάξει
    Δεν ήταν καθόλου λεία ήταν όλο εξογκώματα και μάλιστα πολλά από αυτά ήταν μυτερά ,
    Άρχισε να μου την τρίβει στον κώλο και ένιωθα τα μυτερά σημεία να με τσιμπάνε και να μαγκώνουν επάνω μου
    Δεν φοβήθηκα αντιθέτως χάρηκα που είχε δικές της εμπνεύσεις και μάλιστα τόσο άγριες
    Ενώ περίμενα να δεχτώ το πρώτο χτύπημα αυτή σταμάτησε και πήγε κι έπιασε το λάστιχο και άρχισε να με βρέχει λέγοντας μου ότι έτσι θα τη νιώσεις καλύτερα την τιμωρία σου
    Μετά ηρθε δίπλα μου και άρχισε πάλι να με χαϊδεύει με την βίτσα και ξαφνικά μου έριξε μια τόσο δυνατή που νόμιζα ότι θα λιποθυμήσω .Πετάχτηκα μπροστά και ο καυλωμενος πουτσος μου χτύπησε στον κορμό του δέντρου
    Ουρλιαξα, δάκρυσα ,και την ακούω να λέει γελώντας :μάλλον έκανα λάθος επιλογή του χώρου
    Πρέπει να τιμωρηθείς μέσα στο σπίτι και μάλιστα με κλειστά πόρτες παράθυρα και ανοιχτή την τηλεόραση δεν γίνεται αλλιώς έτσι που φωνάζεις
    Πάμε μέσα μου λέει και με λύνει από το δέντρο και με οδηγεί στο τραπέζι μέσα στο σπίτι
    Τότε άρχισε να περνάει ο πόνος και να αφήνει την γλυκιά αίσθηση του τσουξίματος που μέχρι τώρα ένιωθα από άλλα μαστίγια
    Κοίταξα σε ένα καθρέφτη τον κωλο μου και είδα ότι πάνω στην κόκκινη γραμμή που είχε αφήσει η βίτσα υπήρχαν και 2-3 σημεία οπού είχα ματώσει
    Μου έδεσε όρθιος όπως ήμουν τα πόδια στα πόδια του τραπεζιού και μετά με έβαλε να γείρω με την κοιλιά πάνω στο τραπέζι και με τα χέρια τεντωμένα εμπρός όπου μου έδεσε και αυτά στα άλλα πόδια του τραπεζιού
    Ηρθε από πίσω και μου λέει : τι έγινε σκλαβάκι μάτωσε το κωλαρακι σου? Τόσο ευαίσθητο είναι? ακόμα δεν αρχίσαμε και ανοίγει την τηλεόραση σε ένα κανάλι με τραγούδια
    Μου ρίχνει μερικές τόσο δυνατές και τόσο γρήγορα η μια με την άλλη που ούρλιαζα και χοροπήδαγα όσο με αφήνανε τα δεσμά μου και που μου έφυγε όλη η καυλα και ένιωθα μόνο πόνο
    Ο πουτσος μου έπεσε και τότε μου λέει :είδες ότι δεν απολαμβάνεις το αληθινό μαστίγωμα? Είδες ότι σου αρέσει το μαστίγωμα με συγκεκριμένα μαστίγια και συγκεκριμένη ένταση?
    Αλλά να ξέρεις ότι από εδώ και πέρα δεν θα σε μαστιγώνω για δική σου ικανοποίηση αλλά μόνο για πραγματική τιμωρία και αρχίζει να με λύνει
    Πιασε τώρα και σφουγγάρισε μου λέει γιατί μπήκες με τα νερά μέσα και τα έχεις κάνει όλα χάλια
    Μόλις τελείωσα με έβγαλε στον κήπο και αφού μου έριξε πάλι νερό με το λάστιχο για να με ξεπλύνει και για να μου πέσει μου φόρεσε την ζώνη αγνότητας και με έδεσε πάλι στο σκυλόσπιτο
    Έμεινα εκεί μέχρι την αργά το βράδυ αλλά τουλάχιστον μπόρεσα να κοιμηθώ αρκετές ώρες μιας και ήμουν εξαντλημένος
    Σκεφτόμουν να της πω τέρμα το 24/7 και ότι θέλω να συνεχίσουμε όπως μέχρι τώρα με δίωρα session αλλά με έτρωγε και να δω μέχρι που θα το πάει
    Ηρθε και με πήρε μέσα γύρω στις 11 και με έβαλε να την τελειώσω με το στόμα και με τον δονητή και με οδήγησε πάλι έξω όπου και με έδεσε
    Το πρωί που ξύπνησε αφού της ετοίμασα το πρωινό μου ανακοίνωσε ότι θα πάει πάλι για μπάνιο με τις φίλες της
    Της ετοίμασα την τσάντα του μπάνιου και την άλειψα με λαδι και πάλι υπέφερα με την ζώνη αγνότητας
    Σκλάβε μου λέει πάλι θα σε αφήσω δεμένο στον κήπο γιατί δεν σου έχω εμπιστοσύνη ότι δεν θα πιεις καφέδες ότι δεν θα καπνίσεις και ότι δεν θα πας μέσα να φας ότι θέλεις
    Έτσι με άφησε πάλι δεμένο και μόνο μου και άρχισα να βαριέμαι το όλο σκηνικό
    Πρέπει να έφαγε έξω γιατί γύρισε αργά το απόγευμα και μου ζήτησε μόνο να την κάνω μπάνιο και να την αλείψω με το γαλάκτωμα της και με έστειλε στο κήπο για να κοιμηθεί
    Σηκώθηκε γύρω στις 9 οπού απλά μου ανακοίνωσε ότι θα βγει έξω και την βοήθησα να ντυθεί και να ετοιμαστεί
    Πάλι γύρισε πολύ αργά μαζί με παρέα και εγώ είχα αρχίσει να εκνευρίζομαι
    Την άλλη μέρα μου είπε ότι θα κάνει παρτυ στο σπίτι και μόλις τελείωσε το πρωινό της μου ζήτησε να ντυθώ και να ξεκινήσω για το σούπερ μάρκετ που ήταν λίγα τετράγωνα παρακάτω
    Αφέντρα θα μου βγάλεις την ζώνη? της λέω Όχι μου λέει δεν πειράζει βάλε μια φαρδιά φόρμα και ξεκίνα
    Τι θα πάρω αφέντρα? της λέω Ξεκίνα εσύ μου λέει και θα έρθω κι εγώ με το αμάξι αλλά μην τυχόν πάω και σε περιμένω θα πας τρέχοντας μου λέει
    Έφυγα τρέχοντας και φτάσαμε σχεδόν μαζί ,εκεί αγόρασε μερικά ποτά , αναψυκτικά και πατατάκια και τέτοια και μόλις βγηκαμε μου λέει : εγώ πάω λίγο από την Άννα εσύ πάρε τα πράγματα και πήγαινε σπίτι
    Ήταν 5-6 σακούλες αρκετά βαριές ήταν και ανηφόρα και είδα κι έπαθα να φτάσω σπίτι ,ήταν και η ζέστη αφόρητη και σαν να μην έφταναν όλα αυτά περίμενα και 1 ώρα έξω από την πόρτα να έρθει
    Όταν ηρθε ετοίμασα κάποια πράγματα για το βράδυ και μετά με οδήγησε στην αποθήκη οπού έβαλε την λεκάνη με το νερό και ένα πιάτο φαγητό και μου λέει : εδώ θα μείνεις απόψε γιατί στον κήπο μπορεί να σε δει κανένας και φεύγει και κλειδώνει την πόρτα
    Βαρέθηκα την ζωή μου εκεί μέχρι την άλλη μέρα το μεσημέρι και αποφάσισα να το τερματίσω αλλά όταν μου άνοιξε ντυμένη με ένα προκλητικό νυχτικό που δεν είχα δει μέχρι τότε είπα να δώσω άλλη μια ευκαιρία
    Της ετοίμασα το πρωινό και μετά μου ζήτησε να βάλω μια ποδίτσα και να αρχίσω να μαζεύω το σπίτι
    Παντού υπήρχαν ποτήρια ,τασάκια ,κάτω στο πάτωμα υπήρχαν χυμένα ποτά και πατημένα πατατάκια
    Έφαγα πολλές ώρες μέχρι να τα μαζέψω όλα αυτά ενώ εκείνη αραχτη στην πολυθρόνα έβλεπε τηλεόραση και έριχνε ματιές να δει ότι δουλεύω
    Όταν τελείωσα μου ζήτησε να της κάνω μασάζ στα πόδια γιατί λέει ήταν κουρασμένη και μετά μου λέει έκανες καλή δουλειά είσαι καλή νοικοκυρουλα ,και η ανταμοιβή σου θα είναι να σε γαμησω πάλι
    Πράγματι φόρεσε τον δονητή και με γαμησε και αφού ηρθε σε οργασμό μου λέει : καιρός να δούμε αν πήρες προχτές το μάθημα σου
    Για να δω θα κρατηθείς να μην τελειώσεις?
    Με δένει πάλι ανάσκελα στο τραπέζι και αρχίζει να μου τον παίζει
    Είναι η τελευταία σου ευκαιρία μου λέει, δεν θα προσπαθώ πολύ αν δεν μάθεις να τον ελέγχεις δεν θα τον χρησιμοποιήσουμε ποτέ ξανά
    Και μόνο με τα λόγια που μου έλεγε και το μην τολμήσεις τόσο πιο πολύ ερεθιζόμουν και τελείωσα πάλι αρκετά γρήγορα
    Με άφησε λίγη ώρα να μου πέσει εντελώς και τον ξανακλειδωσε στο κλουβάκι του
    Με άφησε έτσι δεμένο αρκετή ώρα και όταν με έλυσε με πήγε κοντά στο παράθυρο και μου λέει ξέρεις κάτι ? δεν θέλω να προσπαθήσω άλλη φορά να σε μάθω να το ελέγχεις .Το βαρέθηκα αν θέλεις να είσαι σκλάβος μου θα τελειώνω μόνο εγώ και εσένα θα μείνει μόνιμα κλειδωμένος Τι έχεις να πεις? Άλλωστε εσύ στις θεωρίες σου μου έλεγες ότι μια αφέντρα πρέπει να κάνει πάντα ότι της αρέσει
    Ότι πεις εσύ αφέντρα της λέω αλλά δεν πίστευα ότι τα λέει σοβαρά
    Ωραία μου λέει αυτά δεν μας χρειάζονται πια και πετάει τα κλειδιά από το παράθυρο στον κήπο σε ένα σημείο όπου ήταν πολύ πυκνά τα λουλούδια και συγκεκριμένα ήταν ένα τεράστιο γιασεμί όπου έπιανε όλη την μια πλευρά της μάντρας
    Τρελάθηκα έμεινα να την κοιτάζω και μετά έτρεξα κάτω να τα βρω
    Όσο έψαχνα σκεφτόμουν με τι άλλο τρόπο να ανοίξω την ζώνη αν δεν έβρισκα τα κλειδιά και σκεφτόμουν ότι δεν μπορεί να την έκανα τόσο τρελή
    Έψαχνα πολύ ώρα και την βλέπω στο παράθυρο να γελάει
    Δεν άντεξα και της λέω : αντί να γελάς έλα να βοηθήσεις να τα βρούμε γιατί τώρα έκανες μαλάκια Ωραίος τρόπος για σκλάβο μου λέει έτσι μιλάνε στην αφέντρα?
    Άσε τις μαλακίες κι έλα να βοηθήσεις της λέω Μπράβο μπράβο μου λέει και πάει μέσα
    Είχα τρελαθεί σκεφτόμουν το ρεζιλίκι αν δεν κατάφερνα μόνος μου να την ανοίξω και ανέβηκα σπίτι αποφασισμένος να την κατεβάσω από το μαλλί και να την βάλω να τα βρει
    Μόλις μπήκα σπίτι καθόταν σε μια πολυθρόνα και έπαιζε στο χέρι της 2 κλειδάκια με ένα χαμόγελο μυστήριο
    Αμέσως κατάλαβα ότι αυτά που πέταξε ήταν άλλα και γονάτισα μπροστά της και της ζήτησα να με συγχωρήσει για ότι της είπα
    Της απολογήθηκα ότι σε άλλη περίπτωση δεν θα το πίστευα αλλά αυτές τις μέρες ήταν τόσο διαφορετική και τόσο σκληρή μαζί μου που πίστεψα ότι το έκανε
    Κοίτα μου λέει να ξεκαθαρίσουμε κάποια πράγματα
    Εγώ από το σχολείο σε είχα πολύ ψηλά Σε έβλεπα σαν ΤΟΝ ΑΝΤΡΑ ήσουν ο μάγκας του σχολείου που όταν όλοι είχαν ποδήλατο είχες μηχανάκι όταν όλοι είχαν μηχανάκι είχες μηχανή ,όταν με πλησίασες έτρεμα από την αγωνία μου και δεν πίστευα ότι εσύ θέλεις εμένα
    Τώρα όμως που σε έχω στα πόδια μου που σε βάζω με την ποδίτσα να μου κάνεις τις δουλειές που σε γαμάω, που σε έχω να μου γλύφεις τις πατούσες που αν ήθελα θα σε έβαζα να φας και τα σικάτα μου που λέει ο λόγος , κατέρρευσε ο μύθος που είχα για σένα και δεν υπάρχει περίπτωση να παντρευτώ τέτοιον άντρα
    Αν θέλεις μπορώ να σε κρατήσω σαν σκλάβο όμως να ξέρεις ότι ταυτόχρονα θα ψάχνω και για πραγματικό άντρα και όταν τον βρω θα φύγω
    Αυτά γιατί θέλω να είμαι ξεκάθαρη απέναντι σου εσύ αποφασίζεις
    Έμεινα μαλακας και ζήτησα να το σκεφτώ κυρίως γιατί φοβόμουν ότι τώρα πια μπορεί να τα έλεγε όλα στους κοινούς γνωστούς και φίλους
    Τελικά μετά από πολύ σκέψη και με βαριά καρδιά είπα το αντίο , και κατέληξα στο συμπέρασμα ότι είναι προτιμότερο να βρεις μια αληθινή αφέντρα η οποία θα φροντίζει και τις ανάγκες του σκλάβου της ώστε να μην τον χάσει ,παρά να προσπαθείς να φτιάξεις κάποια αφέντρα
    Από την άλλη πάλι η πραγματική αφέντρα ίσως είναι κατά βάθος σκλάβα του σκλάβου της αφού κάνει πράγματα επειδή ξέρει ότι αρέσουν στον σκλάβο και δεν κοιτάει μόνο την πάρτη της
    Δεν ξέρω τι να πω έχω μπερδευτεί
     
  2. Ηλίας

    Ηλίας Guest

    Πολύ καλή εμπειρία , αν είναι πως πέρα αληθινή . Σκέφτηκες μετά από αυτό αν το 24/7 είναι αυτό που ψάχνεις ; Σίγουρα μια κυρία θα σκέφτεται πρώτα τις δικές της ανάγκες και μετά αν δεν βαριέται και τις δικές σου . Ίσως θα έπρεπε να σου γίνει μάθημα , αν και δεν βρήκα κάτι το μεπτό από την μεριά της  
     
  3. nikos_35_

    nikos_35_ Regular Member

    Απλα πιστευω οτι αν δεν ηταν βανιλλα αλλα πραγματικη mistress θα φροντιζε και τις αναγκες του σκλαβου της για να τον εχει
    Γιατι θα ηθελε να εχει σκλαβο ,και ισως να εδειχνε καποιο σεβασμο και στον ανθρωπο σκλαβο και να μην ειχε προβλημα στο να τον παντρευτει αλλα να το προσπαθουσε
     
  4. SaMoYeT

    SaMoYeT Regular Member

    Ισως φταιει ενα πολυ απλο πραγμα η συγκεκριμενη γυναικα να το ειδε ως πολυ διασκεδαστικο παιχνιδι ενω εσυ να ηθελες να το βιωσεις. Εκεινη επαιξε διασκεδασε και απλα ειπε χαρηκα για το παιχνιδακι μας αλλα μου αρεσε τοσο οσο ειχε διαρκεια.

    Νομιζω πως αυτο το συγκεκριμενο ακομα και ως θεμα εχει βασικες αρχες λαθους και τι εννοω γραφεις στο τιτλο του θεματος

    Η πρώτη μου προσπάθεια να δημιουργήσω μια αφέντρα και η άσχημη κατάληξη

    Πως μπορεις εσυ να πλασσεις εναν ανθρωπο αν ο συγκεκριμενος ανθρωπος δεν το εχει μεσα του αυτο?

    Αυτο εμενα με κανει να νομιζω πως ενδομοιχα ισως ακομα και εσυ να ηξερες πως δεν θα εχει την καταληξη που θα ηθελες πραγματικα αλλα την συγκεκριμενη στιγμη ηθελες να το ζησεις.

    Οπως επισης ολο το σκηνικο απο το συρταρι με τα αξεσουαρ τα κρυμμενα η ταινεια femdom μεσα στο σωρο ταινειων δειχνει και την δικη σου κατασταση στο θεμα παιχνιδιου.

    Μηπως θα ηταν καλυτερο να ειχες ξεκαθαρισει την κατασταση πριν αρχισει ολο αυτο?
     
  5. Maley

    Maley Contributor

    Διάλεξες λάθος άνθρωπο φίλε..αυτη απλα έβγαλε τα απωθημενα της γιατι αλλοιώς σε φανταζόταν, όπως εξαλλου γραφεις.Απλα το παρατραβηξε-σύμφωνα με αυτο που στην πραγματικότητα δεν ηταν-για να σε εκδικηθει. Σου εύχομαι να βρεις μια πραγματικη Αφέντρα και να βιωσεις ολα τα παραπανω επειδή ετσι γουσταρει αυτή..
     
  6. zinnia

    zinnia Contributor

    ας πω κι εγω τη γνωμη μου και πως ενοιωσα καθως διαβασα ολο αυτο, οπως και απο τις απαντησεις των 'αλλω ανδρων..

    Η δικη μου γνωμη ειναι αντιθετη με τη δικη σας .. σκεφτεστε εντελως μ ανδρικο μυαλο και πως θα μπορουσατε βεβαια να κανετε κι αλλοιως...

    Εχω την αισθηση πως η συγκεκριμενη γυναικα *πιεστηκε* γενικοτερα απο σενα , εννοω με την επιθυμια σου να κανεις τις φαντασιωσεις σου πραγματικοτητα μαζι της κι ενω στην αρχη και στα πλαισια του ερωτικου παιχνιδιου δεχτηκε να παιξει αυτο το ρολο, κι ειμαι σιγουρη πως καπου μεσα της σιγουρα θα της αρεσε γιατι αλλοιως δεν θα το εκανε, οταν ειδε μπροστα στα ματια της την εικονα μιας ζωης μαζι σου που θα χε 99,9% αυτο το σεναριο και μονο δεν το αντεξε.. Θυμωσε και με τον τροπο της σου απεδειξε περιτρανα πως αλλο οι φαντασιωσεις και τα περισπουδαστα που λεμε ολοι στο πλαισιο των φαντασιωσεων μας κι οσο ειμαστε ερεθισμενοι κι αλλο να ζουμε μια τετοια ζωη επι χι χρονια 24 ωρες το 24ωρο..

    και το εκανε κατα τη γνωμη μου πολυ καλα.. δεν εκανε τιποτα παραπανω απο αυτα που εσυ της ειχες βαλει στο κεφαλι και της ειχες πει πως θελεις.. Εβγαλε εντελως τη τρυφεροτητα , το απογυμνωσε και στο δωσε ψυχρο, στεγνο και σε διαρκεια.. και φυσικα δεν σου αρεσε και πολυ σωστα δεν σου αρεσε..

    Για μενα, ηταν ενας εμμεσος τροπος να σε *τιμωρησει* για την πιεση που δεχτηκε.. και το εκανε παρα πολυ καλα κατα τη γνωμη μου..

    τωρα τι ειναι αυτα που λες..*αν δεν ηταν βανιλα κι ηταν πραγματικη μιστρες , θα αντιδρουσε αλλοιως* ειλικρινα δεν τα καταλαβαινω..λες και πριν αποδεχτουμε ολοι μας τι ειμαστε δεν ξεκινησαμε απο βανιλλα..

    αυτα τα συναισθηματα μου βγηκαν διαβαζοντας αυτα που εγραψες κι ετσι οπως μου βγαινουν, ισως λιγο αναρχα, στα καταθετω...
     
  7. Stylianos

    Stylianos Regular Member

    Θεωρω οτι η αντιδραση της ηταν μια κλασσικη γυναικεια αντιδραση. Καθε γυναικα, οτι και να λεει, οτι και και να κανει εχει την αναγκη απο μια βαρεια σκια ενος αρσενικου διπλα της. Καποιον να της παρεχει ασφαλεια και προστασια, καποιον να της καλυπτει τις ανασφαλειες της. Εστω κι αν ποτε δεν τα χρειαστει ολα αυτα, θελει να ξερει οτι παντα θα τα εχει οταν τα χρειαστει. Οταν λοιπον μια γυναικα αισθανθει οτι μπορει να εχει εναν αντρα στα τεσσερα (και δεν εννοω μονο κυριολεκτικα) τοτε κατα πασα πιθανοτητα ο αντρας αυτος εχει σβησει στα ματια της. Αν θυμαμαι καλα απο την μακροσκελη διηγηση του φιλου, η τυπισσα προσπαθησε να τον στησει παλι ορθιο κι οταν τις απαντησε οτι αποκλειεται προσπαθησε να τον ταπεινωσει και να τον εξευτελισει σε ακραια μορφη ετσι ωστε να σιγουρευτει. Οταν κι αυτο εγινε ειπε και μονη της "θα ψαξω να βρω εναν αλλον, πραγματικο ανδρα" εννοωντας οτι θελει να νοιωσει διπλα της καποιον που θα μπορει να την βαλει υπο την σκεπη του. Φυσικα δεν λεω οτι οι sub ή οι σκλαβοι δεν ειναι πραγματικοι ανδρες αλλα δεν πρεπει να αγνοουμε καθολου την γυναικεια φυση. Ενας ανδρας στα ματια μιας γυναικας μπορει να ειναι ισχυρος οταν δεν φοβαται να γονατισει μπροστα της. Δεν ειμαστε ομως ολοι ιδιοι, δεν εχουμε βγει απο κοινο καλουπι και λογικα δεν σκεφτομαστε το ιδιο. Εκαστος εφ'ω εταχθη...ελεγαν οι σοφοι προγονοι μας.
     
  8. nikos_35_

    nikos_35_ Regular Member

    RE: RE: Η πρώτη μου προσπάθεια να δημιουργήσω μια αφέντρα και η άσχημη κατάληξη

    Ισως αλλα οπως ειπα ηταν απο το σχολειο μου και ειχαμε πολλους κοινους γνωστους
    πως να της πω απο την αρχη οτι εγω αυτα γουσταρω?
    φοβομουν οτι αν ηταν αρνητικη θα μπορουσε να το λεει παντου
    Γι αυτο ειπα να της το φερω εξω-εξω
     
  9. SaMoYeT

    SaMoYeT Regular Member

    RE: RE: RE: Η πρώτη μου προσπάθεια να δημιουργήσω μια αφέντρα και η άσχημη κατάληξη

    Οι κοινη γνωστοι σας μετα το συμβαν επαψαν να υπαρχουν και τι εννοω με ολο αυτο...
    Αν η συγκεκριμενη γυναικα αφου ειχαν συμβει ολα αυτα τα ανεφερε στους κοινους γνωστους σας δεν θα ειχε το ιδιο αντικτυπο σε εσενα?

    Απλα θεωρω καλυτερο το να ξεκαθαριζεις πραγματα απο την αρχη για τα θελω σου και να μην ξεκινας κατι ως ΠΑΙΧΝΙΔΙ αλλα ως πραγματικοτητα...
     
  10. Maley

    Maley Contributor

    Απο ολα τα Posts που διαβασα, η αληθεια βρισκεται κάπου στη μεση..και η γυναικεια φύση που ανεφερε ο Stylianos παιζει το ρόλο της, και η zinnia έχει τα δικια της. Εν πασει περιπτωσει η γυναικα αυτη δεν ηταν Αφεντρα ή τέλος παντων δεν ειχε τετοια νοοτροπια. Ενα απλο κοριτσι ηταν που ηθελε να παντρευτει τον Νίκο (αν δεν κανω λαθος το ονομα σου φίλε μου), χωρις τίποτα άλλο. Πάπαλα...δεν αξιζει να το συζηταμε περισσότερο..
     
  11. metalswitch

    metalswitch New Member

    Συγχωρέστε με που δεν συμμετέχω πιο τακτικά στις συζητήσεις, αλλά αυτή την φορά αισθάνομαι ότι το όλο θέμα είναι λίγο έως πάρα πολύ τραβηγμένο. Απ' τον τίτλο του, που δεν τον καταλαβαίνω (τι παει να πει δημιουργώ μια αφέντρα  έως το περιεχόμενο, που νομίζω ότι το έχω διαβάσει ξανά κάπου στο ίντερνετ ως ιστορία... Ας πούμε ότι κάπως έτσι έγιναν τα πράγματα, εγώ δεν βλέπω γιατί η εξέλιξή της ήταν αρνητική για τον sub... Μάλλον θετικό ήταν ότι είδε ποια ήταν τα όριά του και έμαθε, έστω και με σκληρό τρόπο τι του αρέσει πραγματικά. Όσο για τις κοινωνικές προεκτάσεις, δεν καταλαβαίνω τις επιφυλάξεις αφού αυτές ισχύουν έτσι και αλλιώς ακόμη και σε κανονικές σχέσεις...
     
  12. john_slave96

    john_slave96 Contributor

    Πιστεύω ότι έκανε ότι Της είχες πει. Ήθελε να σε δοκιμάσει και να δείξει, συγχρόνως, και την αφοσίωσή Της σε εσένα, αλλά τελικά, επειδή δεν ήταν Αφέντρα, έκανε αυτή τη δήλωση για να ξεκαθαρίσει τα πράγματα. Σίγουρα προσποιόταν στην αρχή και δεν ξέρω αν λυπόταν και πόσο. Το μόνο σίγουρο είναι ότι πέρασες πολύ καλά και ότι θα πρέπει να βρεις μια πραγματική Αφέντρα. Αν θέλεις μια συμβουλή από έναν σκλάβο: ο σκλάβος δεν θέλει ποτέ, άλλοι θέλουν για αυτόν και συγκεκριμένα ο Dom του. Άρα αφήνεις τα πράγματα να κυλήσουν έτσι όπως θα πρέπει να κυλήσουν. Σου εύχομαι πάντως να πετύχεις αυτό που θέλεις και αν προτιμάς να το μοιραστείς μαζί μας.