Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Η πρώτη φορά με αφέντρα

Συζήτηση στο φόρουμ 'BDSM Εμπειρίες' που ξεκίνησε από το μέλος georgius, στις 29 Ιουνίου 2008.

  1. georgius

    georgius New Member

    Καλησπέρα. Θα σας διηγηθώ την εμπειρία μου από την κυρία που επισκεύτηκα χθες. Ήταν ξανθιά, όμορφη, πληθωρική αλλά και φιλική. Με έντυσε με γυναικεία εσώρουχα, με έπιασε από τα μαλιά και με έβαλε να της καθαρίσω τα πόδια της, στη συνέχεια με τράβηξε και με έβαλε να τη μυρίσω και να της καθαρίσω ανάμεσα στα πόδια της. Αν και ήταν πάνω από 35, εκεί κάτω ήταν σαν 20 χρονών. Μετά. με ξάπλωσε ανάσκελα στο πάτωμα, αφού πρώτα μου έβαλε τάπα, και κάθησε στο πρόσωπο μου, χωρίς να με αφήνει να πάρω ανάσα. Μου έβαλε μετά ακόμα μεγαλύτερες τάπες, και στη συνέχεια με πήρε με το στραπον της. Με χαστούκιζε, με χτυπούσε με το μαστίγιό της και στο τέλος, με κατούρησε σε όλο μου το σώμα. Πόσο ωραία εμπειρία, που με την πρώτη ευκαιρία θα ήθελα να την ξαναζήσω. 
     
  2. Guest05

    Guest05 Guest

    Δεν την πήδηξες;
     
  3. Maley

    Maley Contributor

    Απάντηση: Η πρώτη φορά με αφέντρα

    μαλλον τον πηδηξε..και το ευχαριστηθηκε..το ερωτημα ειναι αν πληρωσε ο φιλος μας..
     
  4. Απορίες κι εσύ, ορέ κοπέλι!

    Ας τον άνθρωπο, να μιλήσει...
     
  5. georgius

    georgius New Member

    Επαγγελματίας ήταν. Όχι κάποια που γνώρισα έξω. Αλλά και που βρήκα σωστή επαγγελματία πάλι το θεωρώ κατόρθωμα. Και, όπως είναι γνωστό, μια επαγγελματίας ποτέ δεν κάνει καονικό σεξ.
     
  6. black_pearl

    black_pearl Regular Member

    Απάντηση: Η πρώτη φορά με αφέντρα

    Πες μας περισσότερα για αυτήν την εμπειρία σου με την Αφέντρα σου. Γίνε ποιό συνγκεκρυμένος.
     
  7. georgius

    georgius New Member

    Τι θέλετε να μάθετε?
     
  8. Mirella_trans_Domme

    Mirella_trans_Domme Contributor

    Ομολογω πως δεν καταλαβαινω.
    Αν καταλαβα καλα περασες υπεροχα.
    Γιατι ομως αυτη η διαθεση να εξιστορησεις με τοσες λεπτομερειες το τι ακριβως κανατε?
    Δεν σε αποπαιρνω προς Θεου, ομως καποια πραγματα δεν ειναι εντελως προσωπικα?
    Θελω να πω, οταν βγαζουμε στην φορα αυτα που λογικα θα επρεπε να μενουν μεσα στους 4 τοιχους ειναι πολυ φυσικο να ακολουθει ενας καταρρακτης ερωτησεων που καποιες φορες μπορουν να μας φερουν σε δυσκολη θεση.
    Φιλικωτατα παντα!
     
  9. georgius

    georgius New Member

    Δίκιο έχεις Μιρέλλα, αλλά θέλω να μοιραστώ την εμπειρία μου με τους υπόλοιπους, αφού εδώ αναφέρονται εμπειρίες. Τώρα, το ποιες λεπτομέρειες θα βγάλω στη φόρα εξαρτάται από μένα. Εννοείται πως δεν θα αποκαλύψω τα πάντα.
     
  10. Kits

    Kits Contributor

    Απάντηση: Η πρώτη φορά με αφέντρα

    τι ωρα εγινε?
    με λεωφορειο πηγες?
    ειχες φαει πριν?
    θερμοκρασια εξω?
    θερμοκρασια μεσα?
    με ασανσερ ανβηκες η σκαλοπατια?


    Υ.Γ. Δεν μας ειπες τα καλυτερα ....
     
  11. chemical23

    chemical23 Regular Member

    Σωστά τα λες Kits. Θα είχε νόημα να μας πει ο φίλος κιόλας σε ποιον όροφο ανέβηκε για να βρει την κυρία του. Να υπολογίσουμε πόσα σκαλοπάτια ανέβηκε ή αν πήγε με ασανσέρ πόσο χρόνο έκανε μέσα σε αυτό. Έχουμε θέμα σε άλλο νήμα γιαυτό θα ήταν πλήρως κατατοπιστικό να καλυφθούν αυτές οι απορίες.  
     
  12. Mirella_trans_Domme

    Mirella_trans_Domme Contributor

    Μα...............εμεινε και κατι που δεν αποκαλυψες??????????
    Να θυμασαι, κρατα παντα κατι και για τον εαυτο σου!