Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Η πρώτη φορά με αφέντρα

Συζήτηση στο φόρουμ 'BDSM Εμπειρίες' που ξεκίνησε από το μέλος georgius, στις 29 Ιουνίου 2008.

  1. ipakouo_skilaki

    ipakouo_skilaki Regular Member

    Eίχα την εντύπωση ότι δεν υπήρχε επαγγελματίας Αφέντρα στην Θεσσαλονίκη...αν πέρασες καλά αυτό έχει σημασία.
     
  2. georgius

    georgius New Member

    Στην Αθήνα πήγα. Δυστυχώς Θεσ/νίκη δεν έχει τίποτα. Μόνο κάτι απατεώνες που σου τρωνε τα λεφτά. Και καλά γραφείο γνωριμιών το οποίο ξέρει αφέντρες και σου λέει πλήρωσε και θα σου δώσουμε επαφές. Και εγώ ο   πλήρωσα 100Ε και με το ζόρι πήρα ένα τηλέφωνο το οποίο μαλλον ήταν κάποια δικιά τους. Και αυτή που μίλησα, έχω την εντύπωση πως είναι ένας τραβεστί χοντρός και άσχημος που τον λένε Αγάπη και αν δεν κάνω λάθος μένει κάπου προς Βασ. Όλγας. Αλλά στην Αθήνα, επαγγελματιες αφέντρες υπάρχουν αρκετές και αν το ψάξεις και καλές. Για lifestyle δεν ξέρω αν και κατά πόσο υπάρχουν.
     
  3. Mirella_trans_Domme

    Mirella_trans_Domme Contributor

    Μα κι εσυ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!(εχω σκασει στα γελια)!
    Ενας τραβεστι με το ονομα Αγαπη που το παιζει Αφεντρα!!!!!!!! 
    Εζησα να το ακουσω και αυτο!!
     
  4. georgius

    georgius New Member

    Ναι ρε σεις. Και αν τους ρωτησεις κιολας αν είναι κανονικές γυναίκες σου λενε "Μα φυσικά, τι άλλο θα μπορούσα να είμαι" 
     
  5. Mirella_trans_Domme

    Mirella_trans_Domme Contributor

    Ο Γιαγκούλας με μινι!!!! 
     
  6. underherfeet

    underherfeet πέρα βρέχει Contributor

    Ρε Γιωργη,ειλικρινα τωρα,οταν ελειωσε το κουφετο δεν σου αφησε μια πικριλα στο στομα;
     
  7. Mirella_trans_Domme

    Mirella_trans_Domme Contributor

    Βρε παιδια για να καταλαβω...................εφυγε ο ανθρωπος απο την Θεσσαλονικη, εφτασε ως την Αθηνα, περασε οπως περασε (και παντα ασφαλως να περνα καλα), και πληρωσε κιολας??????????
    Βεβαια και η αλλη το ψωμι της βγαζει, ομως, δεν ξερω πως να το εκφραστω....εχω παει στην Θεσσαλονικη, ειναι μια ομορφη μεγαλη πολη, ειναι δυνατον να υπαρχει τοση στερηση????????????
     
  8. slavepet

    slavepet New Member

    εάν πέρασες καλά όλα τα άλλα περιττεύουν. άντε και με μια κανονική mistress.
     
  9. Kits

    Kits Contributor

    Απάντηση: Re: Η πρώτη φορά με αφέντρα

    Πως ειναι οι κανονικες Mistress?? 
     
  10. Elysium

    Elysium Contributor

    χαχχαχαχαχαχα τι όνομα είναι αυτό;  
    Αν φίλε georgius είναι και ο ίδιος από το ανέκδοτο (Ε, αγάπη μια μπύγα παγακαλώ), είναι να μην ξαναγυρνάς Αθήνα.
     
  11. isnogood

    isnogood afterall, true love is the ultimate fantasy Contributor

    αν θες "κανονικη" Μιστρεσσ .. βρες μια σκλαβα και εκπαιδευσε την για Μιστρεσ ... απο οτι καταλαβα .. καπως ετσι δουλευει το πραγμα ή κατι τετοιο ζητανε "σλαβοι" και "υποτακτικοι" ......
     
  12. zinnia

    zinnia Contributor

    Συγγνώμη! Τι λες;

    Σκλάβος να εκπαιδεύσει σκλάβα για να την κάνει Αφέντρα;

    Τι ζητάνε ακριβώς οι υποτακτικοί; Να φτιάξουν έναν άνθρωπο κομμένο και ραμμένο στα μέτρα τους; Τι είναι οι άνθρωποι στην τελική; Κουκλίτσες που τις παίζεις κατά πως εσύ θέλεις; (πολλοί θα το ήθελαν αυτο. Το εχω δει να συμβαίνει κι εδώ μέσα κατά κόρον) Δυστυχώς, είμαι στη δυσάρεστη θέση να τους πληροφορήσω, πως η εποχή της παντοδυναμιας τους τελείωσε μαζι με την παιδική τους ηλικία. Μετά απ αυτήν, όλοι μας πάψαμε να νοιώθουμε (όχι πως ποτέ ήμασταν) παντοδύναμοι. Κι αυτό το ονομάζουμε ενηλικίωση. Μερικοί βέβαια και εκατό να πάνε δεν θα ενηλικιωθούνε. Κακό το κεφαλιού τους .