Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Η πρώτη φορά με αφέντρα

Συζήτηση στο φόρουμ 'BDSM Εμπειρίες' που ξεκίνησε από το μέλος georgius, στις 29 Ιουνίου 2008.

  1. Kits

    Kits Contributor

    Απάντηση: Re: Η πρώτη φορά με αφέντρα

    To περιεργο ειναι οτι σου φανηκε περιεργο.... νομιζα τα ειχες συνηθησει αυτα.
     
  2. zinnia

    zinnia Contributor

    Δεν συνηθίζονται. Είμαι ανεπίδεκτη.
     
  3. isnogood

    isnogood afterall, true love is the ultimate fantasy Contributor

    αφου το εχεις δει "να συμβαινει εδω μεσα κατα κορον" .. γιατι την λες σε μενα ;;;
    αυτο ειπα και εγω : "απο οτι καταλαβα" ... δηλαδη διαβαζοντας το φορουμ ....
    μηπως δεν υπηρξε και νημα "ποσο Αφεντης ειναι αμα μου ζηταει να τον πηδηξω" ; ...

    το εχω πει πολλες φορες ... οτι τον Αφεντη δεν τον κανει ουτε το στατους ουτε το ειδωλο στον καθρεφτη του ... τον Αφεντη τον κανει ο ανθρωπος που εχει διπλα του ...
     
  4. Mirella_trans_Domme

    Mirella_trans_Domme Contributor

    Μα αν ειναι σκλαβα και ζητα Αφεντη γιατι και πως θα γινει Mistress???????????
    Χάπι Misstrolax θα της δωσει να καταπιει ή θα την χαστουκιζει μεχρι να καταπιει τις αμυγδαλες της οποτε και θα φωναξει, "Ημαρτον, γινομαι Mistress και ετοιμασου να φτυσεις τα δοντια σου στραγαλια"?!  
     
  5. Dolmance

    Dolmance Contributor In Loving Memory

    Απάντηση: Η πρώτη φορά με αφέντρα

    Εγώ εκπαιδεύω Αφέντρες και τις κάνω υποτακτικές, αλλά μετά δεν τις παίρνει κανείς....
     
  6. Mirella_trans_Domme

    Mirella_trans_Domme Contributor

    Re: Απάντηση: Η πρώτη φορά με αφέντρα

    ?????????Τους λειπουν δοντια περα απο μελη του σωματος???????????????
    Δειξτε κι εσεις μια επιεικια, ενα ελεος, be mercifull!!!! 
     
  7. Dolmance

    Dolmance Contributor In Loving Memory

    Απάντηση: Η πρώτη φορά με αφέντρα

    Είμαι πονόψυχος. Το ίδιο και η Εξεταστική Επιτροπή, που αποφασίζει για όσα κατηγορητήρια συνέταξε η ίδια, για να αποφεύγει τις εκπλήξεις.
     
  8. Tropical_Storm

    Tropical_Storm Regular Member

    Re: Απάντηση: Η πρώτη φορά με αφέντρα

    Εσυ εισαι αυτος με τη δαντελοτη φουστιτσα; Μουρλια ειναι.
     
  9. Vermilion

    Vermilion Regular Member

    Απάντηση: Re: Η πρώτη φορά με αφέντρα

    Σαν εσένα, γλυκέ μου  
     
  10. georgius

    georgius New Member

    Μια γνωστή μου γνώρισε κάποιον από το chat και την ξεσήκωσε να γίνει η αφέντρα του. Της είπε κάποια πράγματα αφού αυτή δεν είχε ιδέα και τελικά, όταν ήταν να το κάνουνε από κοντά, εκείνος λάκισε και βρήκε δικαιολογία να μην κάνει τίποτα. Και φυσικά αυτή ξενέρωσε και δεν έκανε τίποτα. Υπάρχουν πολλοί   που τη βρίσκουν μόνο από το τηλέφωνο
     
  11. Mirella_trans_Domme

    Mirella_trans_Domme Contributor

    Αγαπητε georgius το εχω παραθεσει και σε αλλο νημα θα το παραθεσω ομως και παλι.
    Πριν μερικα χρονια, τελη της δεκαετιας του 90 απο καποια συμπτωση γνωρισα καποια "Αφεντρα" που δηλωνε ετσι μονο και μονο για να βρει αντρα.
    Ηταν 195 κιλα και αντρας δεν της καθοταν. Ετσι πιστευε πως μονον "αβουλα" οντα θα ηταν δυνατον να υπαρξουν εραστες της.
    Παραλληλα και μολονοτι προερχοταν απο πολυ ευπορη οικογενεια, εβρισκε ακρως ενδιαφερον το να εκμεταλλευεται αυτα τα κατα την γνωμη της αβουλα οντα.
    Η φυση ομολογω πως την ειχε προικισει με μια θεσπεσια, ζεστη, ολο παθος φωνη.
    Ο αλλος που της μιλουσε στο τηλεφωνο πιστευε ακραδαντα πως στην αλλη ακρη του καλωδιου βρισκοταν μια θεά κυριολεκτικα.
    Εκεινη με την σειρα της ειχε κανει το τηλεφωνο δευτερη φυση της.
    Ατερμονες ωρες συνομιλιας, διεθετε μια φοβερη ευφραδεια λογου (δικηγορος ηταν), και παρουσιαζε τον εαυτο της σαν μια δευτερη Αντζελινα Τζολί.
    Δεν απαιτουσε χρηματικη αμοιβη απο τον αλλον , απαιτουσε ομως τομους βιβλιων, ακριβα αρωματα, και ενιοτε και χρυσαφικα ή κοσμηματα.
    Και τα απαιτουσε στην πρωτη συναντηση η οποια γινοταν σε καποια καφετερια και παντα ημερα.
    Οταν ο δυσμοιρος υποψηφιος σκλαβος εμφανιζοταν με περισσο θρασσος του ελεγε οτι ειναι αυτη που ψαχνει και του απαιτουσε τα "δωρα" της.
    Ο αλλος ειτε απο αμηχανια, ειτε απο το σοκ τα εδινε και τοτε εκεινη εξαφανιζοταν ή απαιτουσε περισσοτερα.
    Κορη πολυ γνωστου ποινικολογου που δεν ζει πια πονταρηζε σε αυτο, με αποτελεσμα ο αλλος να φοβαται μην τον τυλιξει με καποιο τροπο σε μια κολλα χαρτι και τον τραβανε.
    Καποια μερα ομως την πατησε.
    Ενας υποτακτικος που ηταν και δικος μου γνωστος δεν μασησε και την κατηγγειλε.
    Δεν μπορεις να φανταστεις τι ιντριγκες, τι δολοπλοκιες σκαρφιζοταν προκειμενου να εκμεταλλευτει τον αλλον.
    Εαν δε πεινουσε πότε απαιτουσε να της στειλουν οι υποψηφιοι σκλαβοι 10 πιτσες, ή ποτε 2-3 κιλα τρουφες σοκολατα.
    Ενα βραδυ πριν τσακωθω μαζι της περιμενα εναν φιλο να ερθει στο σπιτι μου. Ηταν και εκεινη εκει.
    Την ωρα που κανονιζα μαζι του τηλεφωνικα εκεινη φωναξε, "πες του να φερει και 3 κιλα τρουφακια".
    "Βρε Δημητρη μου" απαντησα, "φερε μου μερικα τρουφακια γυρω στα 3 κιλα και θα στα πληρωσω οταν ερθεις".
    Ο τυπος το εκανε, ηρθε, δεν δεχτηκε τα χρηματα και καθισε στο σαλονι μαζι μας.
    Εκεινη τοτε σηκωθηκε, ειπε "εμενα με συγχωρειτε ειναι αργα", και εφυγε παιρνοντας μαζι της το κουτι με τα τρουφακια. Τετοια γυφτια δηλαδη.
    Λιγο αργοτερα ο Δημητρης με ρωτησε, "Μιρελλα ωραια τα τρουφακια, δοκιμασες?"
    Απαντησα, "Μα που να το ξερω, δεν εφαγα, τα πηρε η Σ....α μαζι της φευγοντας".
    Αστραψε και βροντηξε ο τυπος που σημειωτεον ηταν και Μαστερ, "τα πηρε αυτη η φαλαινα γιατι? Για να χοντρυνει περισσοτερο?"
    Συμπερσμα : Ξερεις ποσες σαν κι αυτην ειναι εκει εξω??????
     
  12. black_pearl

    black_pearl Regular Member

    Απάντηση: Η πρώτη φορά με αφέντρα

    Πλάκα κάνεις...