Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Η σκλάβα μετάνιωσε. Τι μέλλει γενέσθαι ;

Συζήτηση στο φόρουμ 'BDSM & Νόμος' που ξεκίνησε από το μέλος espimain, στις 28 Ιανουαρίου 2019.

  1. tithon

    tithon Contributor

    έστιν ουν τραγωδία ...
     
  2. -Volt-

    -Volt- Contributor

    προς τι ο πληθυντικός; έχω κάνει κάποιο κόμμα και δεν το ξέρω; ή όποιος διαφωνεί με τον επαναπροσδιορισμό ανήκει στους άλλους, τους απέναντι;

    σου αρέσει να αλλάζεις τα δεδομένα και όταν δε μπορείς να εγκλιματιστείς σε μια κατάσταση που αρχικά αποδέχτηκες, θες να τροποποιείται; κάνε το. Στο απαγόρευσα; Χαρακτήρισα τη θέση σου βαριά ή ελαφριά; Τοποθετήθηκα για τον εαυτό μου.

    Θεωρείς πως ο,η Κ που θα δεχτεί το συμβιβασμό αυτό, γιατί συμβιβασμός είναι που να χτυπάς τον κώλο σου ώσπου να παγώσει η κόλαση, θα του/της έχεις εμπιστοσύνη και μετά; Εγώ την έχω δει να χάνεται. Αλλάζουν οι όροι, αλλάζουν τα όρια, διαφοροποιούνται οι ρόλοι.

    Ο απέναντι Φούντας.
     
  3. cadpmpc

    cadpmpc Contributor


    Η αποκάλυψη ακολουθεί "...μίμησις πράξεως σπουδαίας και τελείας"... Τραζίκ βεριτάμπλ..!    
     
  4. lizard_

    lizard_ his only purpose is A's pleasure

    Οτι ναναι...
     
  5. Dimonius

    Dimonius Εγώ είμαι μην απορείς που δεν είσαι εσύ

    αν τελείωσε, τελείωσε οριστικά. τα υπόλοιπα είναι απλά ψευδαισθήσεις.
     
  6. underherfeet

    underherfeet πέρα βρέχει Contributor

  7. cadpmpc

    cadpmpc Contributor

  8. pilote

    pilote Lost in thoughts...

    Μιλάμε για μια συναινετική σχέση μεταξύ δύο ενηλίκων με σκοπό να περνάνε καλά ΚΑΙ ΟΙ ΔΥΟ, οπότε εάν κάποια στιγμή αυτό πάψει να ισχύει απλά τελειώνει η σχέση απλά και όμορφα και ο κάθε ένας τραβάει τον δρόμο του. Το να συνεχίζετε μια σχέση τύπου <<τραβάτε με και ας κλαίω>> ποτέ δεν κατέληξε σε κάτι καλό.
    Υ. Γ Αυτό με τα <<συμβόλαια>> δεν το κατάλαβα ποτέ, και μάλλον δεν θα το καταλάβω και ποτέ..  
     
  9. Sado_M

    Sado_M Owner of pet kathavra

    Έκλασε η νύφη, σχόλασε ο γάμος.
     
  10. rea..

    rea.. Contributor

    Νομίζω ότι μας ταιριάζει καλύτερα η νεοελληνική εκδοχή :
    .. Εντ δεη ολ γουεντ του δε μπιτς! 
     
     
    Last edited: 13 Φεβρουαρίου 2019
  11. -Volt-

    -Volt- Contributor

    να είμαστε καλά.