Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Η τιμωρία

Συζήτηση στο φόρουμ 'BDSM Εμπειρίες' που ξεκίνησε από το μέλος Molder31, στις 23 Απριλίου 2022.

  1. Molder31

    Molder31 Regular Member

    Ήξερε ότι αυτό που είχε κάνει δεν μου άρεσε.
    Είχε βγει με φίλες με αποτέλεσμα να γυρίσει αργά κ να μην βγούμε.
    Μετά από μια εβδομάδα φύγαμε 2ημερο σε ένα ορεινό μέρος.
    Το πρώτο βράδυ ξαπλωσαμε κατά της 10. Αυτή αποκοιμήθηκε ενώ εγώ έβλεπα τηλεόραση. Το σχέδιο είχε μπει σε εφαρμογή. Κατά της 2 τα ξημερώματα βάζω το χέρι μου κάτω από τις κουβέρτες κ μέσα στο εσώρουχο της. Την χαϊδεύω μέχρι που αρχίζει κ γίνεται μούσκεμα. Βάζει κ αυτή το χέρι της μέσα στο μποξερακι κ νιωθει το εργαλείο μου να γίνεται πολύ πολύ σκληρό.
    Μου ψιθυρίζει "γαμησε μου τωρα" κ της απαντώ τώρα έρχεται η τιμωρία σου για τη μέρα που με άφησες να περιμένω να βρεθούμε. Την πιάνω από τα μαλλιά την σηκώνω από το κρεβάτι ανοιγω την μπακλονοπορτα της σκίζω το κιλοτάκι κ αφού την βάζω να σκύψει της τον καρφώνω μέσα της. Βγάζει ένα βαθύ αχ κ σφίγγεται να μην φωνάξει σπο καυλα.
    Όταν ήρθε η ώρα να χυσω τη γυρίζω κ της τα δίνω όλα στο πρόσωπο.
     
  2. White_Dream

    White_Dream Flying to the moon

    Ωραία εικόνα αλλά δεν μου φαίνεται για τιμωρία  
     
  3. slave32

    slave32 Regular Member

    Σκληρος. Κανατε κ βδσμ ?
     
  4. dina

    dina Σκλαβα της Brt Contributor

    Πολύ σκληρή τιμωρία.
    Αν μου συνέβαινε αυτό,ίσως κλονιζοταν η εμπιστοσύνη μου.
    Δεν ξέρω...δεν ξέρω...
     
  5. kinvara

    kinvara Δική Του Contributor

    Θα μπορούσε να έχει και τίτλο "πως να κάνετε την φίλη σας να μη θέλει να βγαίνει ποτέ μαζί σας, παρά μόνο με φίλες ". Είσαι πολύ σκληρός πάντως.
     
  6. margarita_nikolayevna

    margarita_nikolayevna owned Contributor

    Φαντάζομαι τι ισχύει για τις "εν πολλαις αμαρτίες περιπεσουσες"... Pas mal 
     
  7. Nickname

    Nickname Όμορφος, έξυπνος και μετριόφρων Contributor

    Εγώ πάντως αν ήμουν στη θέση της θα σου έκανα μήνυση. Υπάρχουν και όρια, κάπου ώπα δηλαδή
     
  8. espimain

    espimain Contributor

    BDSMικό θρίλερ.
     
  9. tithon

    tithon Contributor

    η σκληρότητα που επιδεικνύετε στις κοπέλες είναι ανεκδιήγητη.
    λίγη ενσυναίσθηση, επιτέλους.
     
  10. KYRIOS-OLA

    KYRIOS-OLA μεταποιητης

    Το έκανα κι εγω, στα Γρεβενά, χειμωνιάτικη νύχτα στο μπακλόνι εξωτικής πανσιόν. Όσο κι αν έκαιγαν τα κορμία απο την καύλα εμένα μου έπεσε αμέσως απο το ψοφόκρυο. Μέσα γρήγορα της είπα, αυτή είναι η τιμωρία σου για τότε που άργησες να επιστρέψεις.
     
  11. subwhat

    subwhat Gandalf's property, not for sale Contributor

    Από τότε σας αφήνει μονίμως να περιμένετε, ε;
     
  12. skia

    skia Contributor

    Ειλικρινά, ανατρίχιασα. Μεταξύ μας, είναι εξαιρετικά σκληρή τιμωρία. Σεξ; Σεξ ως τιμωρία;Αφού οι σωστοί οι Κ δεν @@@@@@. Μας ανατρέπεται όσα ξέραμε.