Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Η χαρα της υποτακτικης!!!

Συζήτηση στο φόρουμ 'BDSM Εμπειρίες' που ξεκίνησε από το μέλος Xenia sensual, στις 6 Ιουλίου 2021.

  1. Xenia sensual

    Xenia sensual Surrender and flow....

    Καλημερα που άλλου λοιπόν θα μπορούσα να γράψω για τις πρόσφατες εμπειρίες μου ως υποτακτικη και να με καταλάβουν μόνο εδώ. Δεν θα πω πολλά άλλα ότι νιώθω πλέον πλήρης ενώ φοβόμουν τόσο πολύ πριν το ζήσω τωρα που το ζω είναι σαν να κουμπωσα κάπου τόσο καλά που δεν μπορώ να το βγάλω από το μυαλό μου και περιμένω κάθε φορά την επόμενη συνάντηση!!!! Είναι αυτό το αίσθημα της παράδοσης που νιώθω που με έχει συγκλονίσει αυτό που δεν σκέφτεσαι τίποτα και απλά είσαι εκεί να κάνεις ότι σου λένε και ταυτόχρονα όμως το χαίρομαι τόσο πολύ η ηδονή είναι τόσο μεγάλη που δεν μπορώ να την εξηγήσω πως γίνεται να συμβαίνει. Βρήκα μία φωτογραφία που περιγράφει αυτό ακριβώς που νιώθω ελπίζω να τα καταφέρω να την ανεβάσω
    Επίσης πολλές φορές αναρωτιέμαι αν είναι φυσιολογικό να είμαι τόσο χαρούμενη και ικανοποιημένη μετά από κάθε συνάντηση που περιέχει πόνο ξεφτίλισμα και όλα τα άλλα....
     
  2. MrEntropy

    MrEntropy Regular Member

  3. georgio

    georgio New Member

    Υπέροχα....
     
  4. leopoldos

    leopoldos Regular Member

    Σε καταλαβαίνουμε απόλυτα, και αφού αυτό που κάνετε σας αρέσει, γίνεται με ασφάλεια και συναίνεση, δεν χρειάζεται να αναρωτιέσαι!
     
  5. Grim_Fandango

    Grim_Fandango Symbiosis with Voltaire

    Ποιός ορίζει τι είναι "φυσιολογικό" και τι όχι?
     
  6. Xenia sensual

    Xenia sensual Surrender and flow....

    Έχεις δίκιο κανείς δεν το ορίζει απλά προσπαθώ να το αποδεχτώ μέσα μου ότι μπορώ να είμαι έτσι και να ειμαι και πολλά άλλα μαζί και οτι δεν ακυρώνει το ένα το άλλο....
     
  7. Xenia sensual

    Xenia sensual Surrender and flow....

    Πολύ κατατοπιστικο απλά δεν πίστευα ποτέ ότι θα συνέβαινε μέσα από κάτι βίαιο. Γιατί όλα αυτά τα βιώνεις συνήθως όπως λέει και το άρθρο με πιο συμβατικές δραστηριότητες!
     
  8. eeny-meeny-miny-moe

    eeny-meeny-miny-moe *don't blink*

    Το self-approval είναι από τα δυσκολότερα, αλλά και σημαντικότερα δώρα που μπορείς να προσφέρεις στον εαυτό σου.
     
  9. Grim_Fandango

    Grim_Fandango Symbiosis with Voltaire

    Καταλαβαίνω τι λες, έχω περάσει και εγώ από αυτή την διαδικασία. Για την ακρίβεια ακόμα την περνάω και δεν ξέρω αν κάποια στιγμή θα σταματήσω.

    Απλά το να σκέφτεσαι αν αυτά που αισθάνεσαι είναι "φυσιολογικά", είναι άνευ σημασίας (κυρίως γιατί δεν υπάρχει "φυσιολογικό") και επίσης ενέχει τον κίνδυνο να σε ωθήσει να σκεφτείς μήπως αυτά που αισθάνεσαι είναι "αφύσικα".
     
    Last edited: 6 Ιουλίου 2021
  10. Xenia sensual

    Xenia sensual Surrender and flow....

    Κάνω ψυχοθεραπεία να σου πω την αλήθεια εκεί ξεκλείδωσα και κατάλαβα τι είναι αυτό που θέλω και προσπαθώ απλά να το αγκαλιάσω και να το αποδεχτώ αλλά εννοείται πως ακόμα υπάρχουν κατάλοιπα ιδιαίτερα κοινωνικα
     
  11. tsoup

    tsoup New Member

    Μπραβο που το τολμησες Ξενια, και μπραβο και στο/η dom που τα πηγε καλα και σου αρεσε! Η αποδοχη θελει λιγο καιρο οπως και να το κανεις. Παρτο ηρεμα και με την ασφαλεια που χρειαζεται και ολα θα πανε καλα  
     
  12. Brt

    Brt #ολαπολυ

    Υπάρχει μια ευφορία/ φρενίτιδα στα νέα υποτακτικά, sub frenzy την περιγράφουν. Επειδή ανακαλύπτουμε όλο αυτόν τον κόσμο, τον εαυτό σου, τα βίτσια, και είναι και έντονες οι ενδορφινες και όλος ο ευδαιμονικός ορμονικός καταρράκτης (οργασμοί κλπ) μπορεί να μην λαμβάνουμε με καθαρό μυαλό αποφάσεις. Απόλαυσε το, είναι ωραίο, αλλά εχε στο πίσω μέρος του μυαλού σου, μήπως έχεις πέσει σε sub frenzy.

    https://www.urbandictionary.com/define.php?term=sub frenzy