Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Η Gorean φιλοσοφια στο συγχρονο BDSM

Συζήτηση στο φόρουμ 'BDSM Discussion' που ξεκίνησε από το μέλος Striker, στις 25 Ιουλίου 2007.

  1. Mikra_Psemata

    Mikra_Psemata Contributor

    Απάντηση: Re: Η Gorean φιλοσοφια στο συγχρονο BDSM

    Α!!! πολύ καλό αυτό..
     
  2. blindfold

    blindfold Contributor

    σκότωσέ μας !
     
  3. Master T

    Master T New Member

    Απάντηση: Η Gorean φιλοσοφια στο συγχρονο BDSM

    Δεν νομιζω οτι μπορουμε να πουμε οτι το GOR is the same with the BDSM.Μπορει να φενοντε ομοια αλλα εχουν αρκετες διαφορες. Το BDSM ειναι κατι πυ διαρκει καπιο χρονικο διαστημα. Οταν καπιοσ ειναι GOR ειναι 24/7. Βεβεα λογο της νεας κοινονιας διαμορφονετε ο τροπος. Για παραδειγμα η kajira μπορει να εχει την δουλεια της και γενικα εκτος σπιτιου να φερεται κανονικα οπος ο ιπολιπος κοσμος, αλλα οταν μπαινει στο σπιτι ειναι σκλαβα. πρεπι να κανι τις δουλιες του σπιτιου, κε να ικανοπιισι τον μαστερ. ελπιζο να καταλαωενετε τι ενοο. το πλικτρολογιο ινε καπος νεο. οπιος ενδιαφερετε για περετερο κουβεντα μπορει να μου στειλει μινιμα  
     
  4. mona

    mona mea_maxima_culpa

    Απάντηση: Η Gorean φιλοσοφια στο συγχρονο BDSM

    Kι εγώ νέα είμαι - παρομοίως του πληκτρολογίου -
    αλλά είδα κι έπαθα με τα ορθογραφικά λάθη.  
     
  5. Απάντηση: Η Gorean φιλοσοφια στο συγχρονο BDSM

     
    Last edited by a moderator: 17 Απριλίου 2014
  6. thanasis

    thanasis Contributor

    Last edited by a moderator: 17 Απριλίου 2014
  7. Elysium

    Elysium Contributor

    Last edited by a moderator: 17 Απριλίου 2014