Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

ΘΑ ΗΘΕΛΑ

Συζήτηση στο φόρουμ 'BDSM Εμπειρίες' που ξεκίνησε από το μέλος 2Hole, στις 30 Σεπτεμβρίου 2007.

  1. 2Hole

    2Hole New Member

    ΘΑ ΗΘΕΛΑ ΚΑΠΟΙΑ ΑΠΟ ΕΔΩ ΜΕΣΑ ΝΑ ΕΦΑΡΜΟΣΕΙ ΕΠΑΝΩ ΜΟΥ ΤΙΣ ΕΠΙΘΥΜΙΕΣ ΤΗΣ ΚΑΙ ΝΑ ΓΡΑΨΟΥΜΕ ΤΗΝ ΟΛΗ ΦΑΣΗ ΕΔΩ ΩΣ ΜΙΑ ΚΑΛΗ ΕΜΠΕΙΡΙΑ
     
  2. Mirella_trans_Domme

    Mirella_trans_Domme Contributor

    Να το κανετε βουκινο δηλαδη!!!!!
     
  3. dora_salonica

    dora_salonica Contributor

    Ο κόσμος τόχει βούκινο κι εσύ κρυφό καμάρι!!!!
     
  4. iJ

    iJ Regular Member

    Απάντηση: ΘΑ ΗΘΕΛΑ

    Εισαι Α' εξάμηνο λέμε. Δεν έχει εργαστήρια!  
     
  5. alex_greece2

    alex_greece2 Regular Member

    Zofia.....εγώ που είμαι Β' εξάμηνο;;;
     
  6. iJ

    iJ Regular Member

    Απάντηση: ΘΑ ΗΘΕΛΑ

    Υπομονή καλό μου παιδί... Μέχρι να σου σπάσουν τα νεύρα και να αλλάξεις ρότα  
     
  7. alex_greece2

    alex_greece2 Regular Member

    Εχουν σπάσει απο καιρό Zofia.
    Εχεις κάτι να προτείνεις ως προς νέα ρότα;;
     
  8. Maley

    Maley Contributor

    καλες αναζητήσεις φιλε..
     
  9. frendy

    frendy Regular Member

    Απάντηση: ΘΑ ΗΘΕΛΑ

    Δεν έχεις καμία τύχη φίλε μου...
     
  10. john_slave96

    john_slave96 Contributor

    Δεν είναι και άσχημη ιδέα αρκεί να μην αναγνωρίζονται πρόσωπα. ΟΜΩΣ, που θα τη βρεις;;;;;;;;;;;; Δυτυχώς, θα σε απογοητεύσω. Λίγες είναι οι καλές Αφέντρες, στα δάχτυλα, μετρημένες, του ενός χεριού. Η dora salonica θα μπορούσε να γίνει, αλλά δε θέλει lol.
     
  11. dora_salonica

    dora_salonica Contributor

    Χαχαχα. Μου έφτιαξες τη διάθεση καλέ μου. Και μόλις σκούπισα τα δάκρυά μου με την ανάστροφη του χεριού μου (βαρέθηκα τα χαστούκια και τα φτυσίματα του νήματος "χαστούκι ή μαστίγωμα") και είπα να έρθω εδώ και να ψιθυρίσω γλυκά γλυκά στο αυτί σου (κρατώντας πίσω από την πλάτη μου την βουκέντρα) ότι και όμως, σουμπίτσα είμαι, απλά δεν με πιστεύει κανένας.

    (Εκτός από Έναν).
     
  12. john_slave96

    john_slave96 Contributor

    Τι άλλο να πω; Δεν έχω λόγια.