Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Θέλει να Τον χαρτζιλικώνω. Τον κάνει αυτό λιγότερο Αφέντη?

Συζήτηση στο φόρουμ 'Σεξ και Σχέσεις' που ξεκίνησε από το μέλος rea.., στις 23 Μαρτίου 2021.

  1. Dimonius

    Dimonius Εγώ είμαι μην απορείς που δεν είσαι εσύ

    Μην δέχεστε λεφτά και δώρα αν δεν είστε (σίγουροι) με ποια-ον έχετε να κάνετε. φιλική συμβουλή. Να περνατε ομορφα.
     
  2. Seras Victoria

    Seras Victoria My "give a fucks" are on vacation Contributor

    Γράφετε παρα πολλά για πράγματα που ο ίδιος δηλώνετε ότι δεν γνωρίζετε και πράγματι έτσι είναι.

    Είναι σα να προσπαθείτε να μάθετε να κολυμπάτε χωρίς να μπείτε πρώτα στο νερό.

    Αν πράγματι σας ιντριγκάρει το εδώ, χρειάζεται να διαβάσετε ορισμενα πράγματα για να μιλάτε έστω παρόμοια γλώσσα με τους υπόλοιπους εδώ μεσα. Εσείς όμως βαριεστε να διαβάσετε, να βάλετε κόπο δηλαδή, και απλά νομίζετε ότι με το να τσαλαβουτατε στην αμμουδιά δεν είστε ένα, θα το πω ευγενικά, περιεργο θέαμα.
     
  3. Koproskylo

    Koproskylo Regular Member



    Αν δε κάνω λάθος ο ποταμός ήταν κάτι σαν το σύνορο ανάμεσα στην ίδια τη Ρωμαϊκή επικράτεια και την επαρχία της Διά-των-Άλπεων Γαλατίας,
    (όπου και ο Καίσαρας ήταν Έπαρχος), οπότε το να διασχίσει το σύνορο μαζί με στρατό σήμαινε ως κινείται εναντίον της Ρωμαϊκής Ρεπουμπλικανικής Αρχής.

    Κανείς ιστορικός/φιλόλογος/σαλεμένος γιουτουμπάς να βοηθήσει;
     
  4. Rotoras

    Rotoras Regular Member

    Δεν ξέρω για bdsm αλλά για'μένα όταν φτάνουν οι εξωθεσμικές να κερνούν αβέρτα, είτε είναι αγάμητες
    είτε είναι ανασφαλείς μην χάσουν τον γκόμενο. Σε γενικές γραμμές δέχομαι δώρα από γυναίκες όπως και κάνω.
    Με κάνει αυτό λιγότερο άνδρα;  

    Όντως έχω δηλώσει ότι δεν ξέρω όπως κι έχω δηλώσει ότι δεν κάθομαι να διαβάσω.
    Τι να διαβάσω; ούτε ένα εξάμηνο δεν φτάνει άσε που οι μισοί τρώγεστε. Αυτή την δουλειά θα κάνω;
    Εξάλλου ότι έχω καταλάβει, μόνος μου τα κατάλαβα κι από κάτι π.μ με λίγα μέλη που ψιλομιλάμε και ευχαριστώ.
    Αν σε ενοχλούν τα -σωστά- συμπεράσματά μου, επειδή βγάζω "στημένο" το χόμπυ σου με όσα καταλαβαίνω, μπορείς να με διορθώνεις.
    Δεν χρειάζεται συναίνεση σε αυτό.  
    Κριτική, βρισίδια, υποβιβασμό κτλ τα δέχομαι ως ενεργειακό ποτό. Τις εξυπνάδες βαριέμαι που πετούν την μπάλα στην εξέδρα.

     

    Άστα αυτά τώρα και ρίξε καμιά καλή ατάκα εδώ.
    Πιστεύω ότι οι περισσότερες bdsm-ίτσες στις αγγελίες έχουν πλήρη μεσάνυχτα και πάνε μόνο για κονόμα.
    Επίσης πιστεύω ότι στον χώρο του bdsm, εκτός των σοβαρών μελών, υπάρχει κόσμος που τον ενδιαφέρει ξερό βαρύ γαμήσι και όργια
    αλλά δεν το λέει και το παίζει θεωρία και φιλοσοφία. Αυτόν τον κόσμο (γυναίκες) πως μπορώ διακριτικά να τον βρω;;;
    όσοι κερδοσκοπούν εις βάρος των άλλων και ψάχνονται για την παρτόλα τους (όπως διαβάζω τυχαίες σπόντες για διάφορα)
    δεν με απασχολούν. Εμένα με νοιάζει το γαμήσι κι η καλή παρέα.

     
     
    Last edited: 30 Μαϊου 2021
  5. Dimonius

    Dimonius Εγώ είμαι μην απορείς που δεν είσαι εσύ

    Προφανώς και δεν σε κάνει λιγότερο άντρα. Δεν αναφέρομαι σε δώρα γενεθλίων γιορτής ή κάθε άλλη εκπληξη.
    Αλλά σε δώρα αξίας ή χρηματικά ποσά που θα δοθούν για να σε προσέχει φροντίζει κ.α .
    Αυτα πρέπει να αποφεύγονται δεν έχουν ποτέ αίσιο τέλος.
     
  6. Elena_gr

    Elena_gr Regular Member

    Τον κυρίαρχο για να τον σέβεσαι, να τον υπακούς και να τον θαυμάζεις θα πρέπει να είναι και άξιος για όλα αυτά.
    Το να χαρτζιλικωνεις τον υποτίθεται κυρίαρχο και να γουστάρει κιόλας είναι τύπου κάτσε να σε κάνω ότι θέλω, να βγάλω τα γούστα μου, να μου λες μάλιστα Κύριε και να με πληρώνεις κιόλας.
    Παιδιά το ζιγκολικι δεν είναι βίτσιο...τρόπος ζωής είναι.
     
  7. Rotoras

    Rotoras Regular Member

    Dimonius, το ερώτημα ήταν ρητορικό κι εκ του θέματος ορμώμενο.  
    Έχω πάντως φάει στην μάπα γκρίνιες και καραγκιοζιλίκια τύπου έκανα αυτό για σένα ή το άλλο.
    Το περίεργο της φάσης είναι ότι δεν ζήτησα τίποτα από καμία. Πάντα όμως υπάρχει η πιθανότητα να ακούσεις μαλακίες.
    Καλύτερα όμως. Να ξεκόβουμε διότι όταν φτάνεις εκεί, το τελειώνεις κι άσε την άλλη να τραγουδάει μάμπο.

     
     
  8. espimain

    espimain Contributor

    Άραγε σου τηλεφώνησε κανένας να επιβεβαιώσει ότι είσαι αυτό που δηλώνεις;
     
  9. Rotoras

    Rotoras Regular Member

    Mε την απορία θα μείνεις. Διακρίνω ένα επίμονο -παρατεταμένο- άγχος θα έλεγα. Οι ιδέες φέρνουν εντάσεις κι οι εντάσεις φέρνουν ιδέες.

    Δεν είμαι ο κατάλληλος άνθρωπος να λύσω τις απορίες σου. Είμαι καλός σε άλλα.

     
     
  10. Rotoras

    Rotoras Regular Member

    Αν κάποιος Κ βγάλει στο κλαρί κάποιο υ για να του τα παίρνει και το υ τελικά στροφάρει ανάποδα -πιεζόμενο- παλεύοντας για νόμιμη άκρη
    αποφασίζει να προσλάβει κι έναν εκτελεστή, πιστεύεις ότι ο τελευταίος θα καταλάβει από συναίνεση, βάζοντας τον σιγαστήρα;
    υποθετική ερώτηση φυσικά, δεν έχει καταγραφεί κάτι τέτοιο. Έχω μεγάλη φαντασία.

    Σε άλλες περιπτώσεις μπορεί να γίνουν αυτά, στο bdsm δεν το πιστεύω.


     
     
    Last edited: 31 Μαϊου 2021
  11. dkbdsm

    dkbdsm Regular Member

    Φίλε ... νομίζω ότι σε κάθε μήνυμα σου τρολάρεις και δεν ξέρω γιατί, αλλά σε αυτό έγραψες.....
     
  12. Rotoras

    Rotoras Regular Member

    Ήταν παλιά γνώση αυτή, χαμένη χρόνια και την επανέφερα. Χιούμορ έχω, αλήθεια λέω. Απλά δεν μπορείς να είσαι σίγουρος.
    Ναι, έτσι είναι.