Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Θέλετε να παντρευτείτε ?

Συζήτηση στο φόρουμ 'Σεξ και Σχέσεις' που ξεκίνησε από το μέλος SlaveRose, στις 12 Μαϊου 2011.

?

Θέλετε να παντρευτείτε ?

  1. Ναι

    132 vote(s)
    41,1%
  2. Όχι

    111 vote(s)
    34,6%
  3. Ναι (Ξανά)

    15 vote(s)
    4,7%
  4. Ποτέ (Ξανά)

    63 vote(s)
    19,6%
  1. -Volt-

    -Volt- Contributor

    Στην ηλικία σου έκανα το λάθος κι είχα μια 7ετία να το μετανιώνω. Ποτέ ποτέ ξανά. Δεν υπάρχει μεγαλύτερη ταπείνωση απ' τη στιγμή που τελειώνει ο Ησαϊας κι αντικρίζεις ένα απλό μπλοκ αποδείξεων που πρέπει να υπογράψεις για την πράξη. Διαλύει κάθε ψευδαίσθηση. Κι ακολουθούν όλες εκείνες οι ζυμώσεις που διαρκώς σου δείχνουν την ασημαντότητα μιας τέτοιας απόφασης.
     
  2. Εγώ πάντως ένα έχω να πω, πέρα από την πλάκα.

    Δεν μας φταίει ο θεσμός για τις λανθασμένες επιλογές μας.
    Δεν μας φταίει ο θεσμός για τον φόβο της δέσμευσης που μας διακατέχει.

    Ο άνθρωπος που θα καταφέρει να κάνει να νιώσω ότι θέλω να τον παντρευτώ θα με έχει κερδίσει σαν άνθρωπο, επομένως θεωρώ ότι δεν δικαιούμαι μετά να μετανιώνω για κάτι το οποίο επέλεξα συνειδητά, χωρίς ίχνος εκβιασμού, σωματικού ή ψυχολογικού και έχοντας τα μάτια ορθάνοιχτα και ουχί φορώντας ροζουλοκαρδουλέ γυαλιά που όταν πέσει ο ήλιος τα βγάζεις τελείως κιόλας άμα λάχει...
     
  3. SirG

    SirG Premium Member

    Συνεπώς το κάνουμε 40 και βλέπουμε;
     
  4. dreams

    dreams Regular Member

    Σε καλό δρόμο βρίσκεσαι εσύ. Αντε και καλά στεφανα.
    Πάντοτε ήθελα και γω να μου συμβεί, αλλά δεν βρέθηκε η κατάλληλη , τέτοιο παιδί που ήμουν και είμαι ακόμα κι ας γέρασα πια.
     
  5. cadpmpc

    cadpmpc Contributor

    Η εξιδανίκευση της ιδεολογικοποίησης ή η ιδεολογικοποίηση των προσδοκιών, σε κάθε περίπτωση είναι συντηρητικότατες προσεγγίσεις.
    Για περισσότερες πληροφορίες,
    Μέλλον Α.Ε. τηλ: 210ΤΙΝΑΝΑΙ, www.taidiakaitaidia.gr (please eat our cookies when enter and disable adblock), donations dsa.gr (Δικηγορικός σύλλογος Αθηνών & Associates all over the world)...
    Φροντίζουμε πριν από σας για σας..!
     
  6. lizard_

    lizard_ his only purpose is A's pleasure

    κι όταν λείπει και το βίωμα... άστα...
     
  7. RAIN

    RAIN nefelibata

    Καλώ..καλώ..αλλά δεν το σηκωνουν..
    Να το κλείσαν το μαγαζί;
     
  8. Xarhs

    Xarhs Hard limits: Μπουζούκια, Δράκοι και Μονόκεροι

    Μερικές φορές το σκεφτόμαστε μέχρι που πάμε σε κάποιον γάμο... κοιταζόμαστε και...
     
     
  9. cadpmpc

    cadpmpc Contributor

    Ο μαγαζίς είναι παντού...
     
  10. cadpmpc

    cadpmpc Contributor

    Υπάρχει πάντα το placebo.
    Καυλάντα, μικρόκοσμος, ομφαλοσκόπηση, εγωκεντρισμός, ανεπεξέργαστα, γιου νέιμ ιτ...
    Κάτι από Γούντι Άλεν...
     
  11. tithon

    tithon Contributor

    δεν ξέρω τι έχετε εναντίον του γάμου. προσωπικά, σχεδόν πάντα, έτρωγα κι έπινα καλά. η μουσική βέβαια ήταν, το πολύ, μέτρια, τις περισσότερες φορές.
    θέμα οργάνωσης είναι, πάντως.
     
  12. footslave4

    footslave4 Regular Member

    Αν βρεθεί μία γυναίκα που θα ήθελε να είμαι υπό την εκδούλευσή Της βεβαίως και να παντρευτώ.
    Στο τέλος βέβαια βλέπω να συμβιβαζόμαστε...