Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Θέλω....θέλω....θέλω!!!!!!

Συζήτηση στο φόρουμ 'Off Topic Discussion' που ξεκίνησε από το μέλος Princess_of_Pain, στις 9 Οκτωβρίου 2006.

  1. daniela100

    daniela100 FREE-DOM

    Θελω να θες. Γιατι οταν θες ολα τα μπορεις. Και τα "θελω" μας πρεπει να ειναι κοινα.
    Αν εγω βαζω τον ουρανο εσυ βαζεις τα αστρα.
     
  2. charlotte

    charlotte «Μηδείς αγεωμέτρητος εισίτω μοι την θύρα»

    Ωραίο νήμα, τροφή για συζητηση.
    Δεν ρωτάει τι θέλει ο καθείς! Αντιστρόφως ρωτάει τι δείνει ο καθένας.
    Κι έχει πολλές ωραίες ερωτήσεις!!!
    Προφανώς οχι! Το θέμα είναι ξέρουμε τα δικά μας θέλω; Μπορεί να φανεί αστείο αλλά,
    Εγωκεντρικός είναι αυτός που δεν βλέπει το κέντρο του εγώ του, παρά προσπαθεί να βάλει το εγώ του στο κέντρο των άλλων.
    Κι άν μάθεις ποιός είμαι και τι απαιτήσεις έχω τι; ξέρεις τι να τις κάνεις; Μήπως θυμώνουμε γιατί θέλουμε να βρούμε εμάς σε αυτά που δίνει ο άλλος; Μήπως δεν ξέρουμε να επικοινωνίσουμε αυτά που χρειαζόμαστε;
    Εν κατακλείδι, το σχετίζεσθαι είναι απλό, αν ο καθένας κάνει την δουλειά που του αναλογεί. Είναι δούναι και λαβείν, δεν πας για ψώνια χωρίς να ξέρεις πόσα λεφτά έχεις(το τι δίνεις εσύ δηλαδή είναι η αρχή) καμιά φορά δεν πας αν δεν ξέρεις τι ακριβώς θέλεις να πάρεις. Αν όμως αποφασίσεις να βγείς για ψώνια χωρίς να ξέρεις, τι και αν χρειάζεσαι κάτι, γνωρίζεις επίσεις οτι θα πάρεις μπούρδες ,ως επι το πλείστον, για σόπιγκ θέραπι!!!! Δεν θα είναι παράλογο να γκρινιάζεις που δεν έκανες την αγορά του αιώνα; στο κάτω κάτω ήθελες να διασκεδάσεις κι αν το σκεφτείς....διασκέδασες! Όταν όμως θέλεις κάτι σημαντικό, θα δεις πόσα χρήματα διαθέτεις και σύμφωνα με αυτά ποιό προϊόν καλύπτει τις περισσότερες ανάγκες σου. Ξέρεις όμως πόσα λεφτά διαθέτεις και ξέρεις τις ανάγκες σου, έχοντάς τες βάλει σε προτεραιότητα. Αν δεν ξέρεις τα λεφτά και τις ανάγκες σου και ξεκινήσεις έρευνα αγοράς, θα φταίνε τα προϊόντα που θα μπερδευτείς πιό πολύ κι απ τον κύβο του ρούμπικ; Απλά δεν είναι;      
     
  3. S.M

    S.M Regular Member

    να εχεις μικρο πεος , να θες να βρεις γυναικα 24/7 που απλα να σου εχει το πεος στο chastity σχεδόν παντα , να σε πηδαει αντι να την πηδας και να την ικανοποιει ενας τριτος με εσενα να εισαι δεμενος με το chastity σε μια γωνια να την βλέπεις να γουσταρει … δυστυχως δεν νομιζω να βρω τετοια γυναικα ...
     
  4. Dark_Explorer

    Dark_Explorer Κλωθώ: ἄτρακτον στρέφειν Contributor

    Με το να σε πηδάει, δεν ικανοποιείται;
     
  5. S.M

    S.M Regular Member

    Ποιο;
     
  6. Dark_Explorer

    Dark_Explorer Κλωθώ: ἄτρακτον στρέφειν Contributor

    Το είχες γράψει παλαιότερα. Ίσως θα πρέπει να ξαναδιαβάσεις τι έγραψες.
     
  7. S.M

    S.M Regular Member

    Θεωρώ πως ναι ικανοποιείται και εκείνη
     
  8. ΘΕΛΩ…

    Θέλω να με ακούς χωρίς να με κρίνεις…

    Θέλω τη γνώμη σου χωρίς συμβουλές…

    Θέλω να με εμπιστεύεσαι χωρίς απαιτήσεις…

    Θέλω τη βοήθειά σου και όχι να αποφασίζεις για μένα…

    Θέλω να με προσέχεις χωρίς να με ακυρώνεις…

    Θέλω να με κοιτάς χωρίς να προβάλλεις τον εαυτό σου σε μένα…

    Θέλω να με αγκαλιάζεις χωρίς να με κάνεις να ασφυκτιώ…

    Θέλω να μου δίνεις ζωντάνια χωρίς να με σπρώχνεις…

    Θέλω να με υποστηρίζεις χωρίς να με φορτώνεσαι…

    Θέλω να με προστατεύεις χωρίς ψέματα…

    Θέλω να με πλησιάζεις χωρίς να εισβάλλεις…

    Θέλω να ξέρεις τις πλευρές μου που πιο πολύ σε ενοχλούν.. Να τις αποδέχεσαι και να μην προσπαθείς να τις αλλάξεις…

    Θέλω να ξέρεις… πως σήμερα μπορείς να βασίζεσαι πάνω μου…ΧΩΡΙΣ ΟΡΟΥΣ

    Χόρχε Μπουκάι
     
  9. tithon

    tithon Contributor

    για τις παραπάνω υπηρεσίες θέλω 11ο μισθολογικό κλιμάκιο, ασφάλιση βαρέων, μισθολογική εξέλιξη, πενθήμερο, 7ωρο, κανονικές άδειες 24 ημερών, αναρρωτικές και επιδόματα.
     
  10. Οι υπερωρίες να πληρώνονται μαύρα ή να δηλώνονται;
     
  11. mad_hatter

    mad_hatter You can always take more than nothing

    Θέλω να χτυπάει το "μπιιιιιιιιιιπ" messenger μου όταν με καλούν για δουλειά!!!!!
     
  12. Passion

    Passion Rigger

    Και εγώ θέλω καφέεεεεε