Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Θέτω κάποια ερωτήματα που με απασχολούν

Συζήτηση στο φόρουμ 'Νέοι στον χώρο του BDSM' που ξεκίνησε από το μέλος Cutejo2000, στις 29 Αυγούστου 2021.

  1. Cutejo2000

    Cutejo2000 New Member

    Καλησπέρα, είμαι 21 αλλα ακόμα δεν έχω προχωρήσει σεξουαλικα. Έχω κάνει όμως προκαταρκτικά και μου άρεσε ο παρτενέρ μου να είναι κυρίαρχος. Δεν ξέρω πως να το εξηγήσω ακριβώς αλλα νομίζω οτι η φύση μου είναι υποτακτικη. Αρχισα να διαβάζω ερωτική λογοτεχνία απο τα 15 μου περίπου και τα βιβλία με bdsm περιεχόμενο με εξιτάρουν παρα πολύ. επίσης και τα πορνο με κυριαρχους μου αρέσουν αλλα είναι δύσκολο να βρω κατι λάιτ και τα ακραία με τρομάζουν. Οι άντρες που γνωρίζω είναι πολυ τρυφεροι και ξενερώνω αμέσως. Θέλω να φοβάμαι λίγο τον παρτενέρ μου αλλα χωρίς αυτό να σημαίνει οτι δεν θα με σεβαστεί και δεν θα μου φερθεί καλά. Η εμπιστοσύνη ειναι απαραίτητη. Δεν έχω καταλήξει όμως ακόμα στο τι θέλω οπότε είπα να γνωρίσω ατομα απο εδώ και να καταλάβω επιτέλους τι θέλω,τι μου αρέσει και αν μου αρέσει τελικά το bdsm. Και τελικά μήπως έχω διαστρεβλωσει στο μυαλό μου το bdsm η όντως αυτα που νιώθω ειναι αληθινά;. Επίσης υπάρχουν μέρη που μπορείς να παρακολουθήσεις bdsm απο κοντά; πιστεύω αν πήγαινα θα με βοηθούσε να καταλάβω λίγο περισσότερο αν είναι κάτι που μου αρέσει τελικά
     
  2. cadpmpc

    cadpmpc Contributor

    Στο ψάξιμο... (του κάτι να μού αρέσει)
    "Εξαιρετική επιλογή, περάστε στο δοκιμαστήριο να δείτε αν αυτό πράγματι είναι το νούμερό σας"...
    Στο ταμείο... (η πείρα του εμπορίου)
    "Με γειά σας και καλοφόρετο, αλλαγές κάθε Τρίτη και Πέμπτη, επιστροφή χρημάτων δεν γίνεται, μπορείτε όμως να το επιστρέψετε σε άψογη κατάσταση και να πάρετε οτιδήποτε άλλο σας αρέσει από το κατάστημά μας"...
    (Κοσμοπόλιταν, σελίδα 78, η χρονολογία έκδοσης αδιάφορη).
     
  3. Arioch

    Arioch Μαϊμουτζαχεντίν Premium Member Contributor

    Το μόνο σίγουρο είναι ότι θα βρει πολλούς πρόθυμους αρχιδιδάσκαλους. The great filter  
     
  4. kinvara

    kinvara Δική Του Contributor

    Κι εγώ διάβασα αρχίδια δάσκαλους. Δεν έχω ολοκληρώσει τον καφέ μου. Αυτό φταίει  
     
  5. espimain

    espimain Contributor

    Καλό  
     
  6. espimain

    espimain Contributor

    ΟΥ.....................  
     
  7. espimain

    espimain Contributor

    Ακριβώς  
     
  8. Gangrel

    Gangrel Καλύτερα να καώ πάρα να σβήσω

    Τι έκανε λέει??
    Έχεις ερωτήματα? Πολύ κακός εδώ τα πράγματα είναι απλά βρες έναν Κ να σε *Σπάει στο ξύλο *( δεν μιλάς δεν ρωτάς και που αναπνέεις δλδ πολύ είναι) κ μετά απλά θα κάνεις ότι σ λέει άσχετα αν ακόμα δεν ξες τι σου γίνετε (ξέρει αυτός)
    Και όσο για μέρη που μπορείς να μάθεις κ να παρακολουθήσεις αυτά υπάρχουν μόνο στο εξωτερικό που δεν ξέρουν τι τους γίνετε εδώ δεν χρειαζόμαστε
    Στο ελλαντα ξέρουμε τι είμαστε από τα γεννοφάσκια μας
    Άκου εκεί έχει κ ερωτήματα    
     
  9. Arioch

    Arioch Μαϊμουτζαχεντίν Premium Member Contributor

    ὅπερ ἔδει δεῖξαι
     
  10. espimain

    espimain Contributor

    Σύντομα θα διαθέτουμε και κυριάρχους σε one size, ευπροσάρμοστους.
    Θα ταιριάζουν σε κάθε υποτακτική.
    Γράφετε "θέλω έναν όπως εκείνος στο τάδε μυθιστόρημα ή στην τάδε ταινία" και θα σας έρχεται. Μόνο χρώμα θα διαλέγετε.
     
  11. Grim_Fandango

    Grim_Fandango Symbiosis with Voltaire

    Σας έχει ορίσει κάποιος αποκλειστικό κυριαρχοπρομηθευτη του σύμπαντος;
     
  12. Grim_Fandango

    Grim_Fandango Symbiosis with Voltaire

    The best definition of irony, if I've ever seen one.