Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Θα δεχόσασταν να είστε με μια Κυρίαρχη που έχει και άλλον μόνιμο σκλάβο στην κατοχή Της ;

Συζήτηση στο φόρουμ 'BDSM Discussion' που ξεκίνησε από το μέλος Nikos_34_Thess, στις 1 Ιανουαρίου 2023.

  1. Nikos_34_Thess

    Nikos_34_Thess Regular Member

    Εγώ πρόσωπικα ναι.
    Ακούω γνώμες  
     
  2. τασος0

    τασος0 Regular Member

    Αυτό δεν είναι δικό σου θέμα ....είναι καθαρά θέμα της ιδιοκτήτριας σου
     
  3. Max1

    Max1 New Member

    σε μια τέτοια σχέση δεν εχεις πολλές επιλογές...
     
  4. Dark_Explorer

    Dark_Explorer Κλωθώ: ἄτρακτον στρέφειν Contributor

    Το ερώτημα καθώς και η απόπειρα απάντησής του (θετική ή αρνητική), δεν αφορά slaves.
     
  5. Dracon

    Dracon Jack of All Trades & Master of Most...

    Οι σταθερές της δυναμικής πέφτουν στο τραπέζι πριν θεσπιστεί το πλαίσιο. Αν η αποκλειστικότητα είναι ζητούμενο, αυτό καθίσταται σαφές από την αρχή κι αν το Κ μέλος δεν επιθυμεί να λειτουργήσει έτσι, δε σε αναλαμβάνει.
     
  6. Jemme53

    Jemme53 Regular Member

    Εγώ προσωπικά θα δεχόμουν, αν και δεν αποφασίζω εγώ. Τελική απόφαση είναι της Κυρίας μου. Αλλιώς χάνεται το νόημα του παιχνιδιού.
     
  7. Incomplete_

    Incomplete_ Contributor

    Τόσες φίλες Αφέντρες είχα ,έναν σκλάβο πάσα δεν κάνουνε...Μονοφαγούδες..(πήγα αλλού την κουβέντα,αλλά είναι ένας καημός χρόνων     )
     
  8. Thanosbi

    Thanosbi New Member

    Γιατί θα με ρωτούσε;
     
  9. nikossub93

    nikossub93 Contributor

    φυσικα το ποσους σκλαβους εψει Μια Αφεντρα ειναι δικο Της θεμα
     
  10. billS8

    billS8 New Member

    Φυσικά
     
  11. Mr__despicable

    Mr__despicable Regular Member

    Χαχαχα