Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Θα καώ στην κόλαση διότι..

Συζήτηση στο φόρουμ 'Σεξ και Σχέσεις' που ξεκίνησε από το μέλος kati, στις 24 Ιανουαρίου 2011.

  1. kati

    kati Regular Member

    Ανοίγω αυτό το θέμα όπου μπορεί ο κάθε ένας να γράψει τις αμαρτίες του (ερωτικής φύσεως αμαρτίες -σχέσεις, σεξουαλικά).

    Προσωπικά δεν με ξεπλένει ούτε ο Νιαγάρας..

    Αν οι moderators πιστεύουν οτι είναι καλύτερα να πάει στα offtopic, ας το μεταφέρουν.


    Θα καώ λοιπόν στην κόλαση διότι.. απάτησα τον πρώην μου με το φίλο του (από εκδίκηση)
     
    Last edited: 24 Ιανουαρίου 2011
  2. Astrovroxi

    Astrovroxi Το κοπρογατο Contributor

    Απάντηση: Θα καώ στην κόλαση διότι..

    Χαχαχα!!!!
    Εξαιρετικό νήμα κοριτσάρα μου.
    Αν οι αμαρτίες "αποθηκεύονται" στην πλάτη, καμπούρα θα πάω στον τάφο....
    Αμαρτία Νο 1: αποπλάνησα νέο ιερέα,κούκλο δίμετρο και γαλανομάτη,αδερφό μιάς φίλης πριν 8,5 χρόνια.Επτά μήνες κράτησε το παθιασμένο ειδύλλιο,μέχρι που έφυγε για την Κάτω Ιταλία! Ευτυχώς γιατί αν συνεχιζόταν κι άλλο με τόσο πάθος και βρώμικο μυαλό που είχε ο εν λόγω νεαρός, θα είχα σίγουρη τη θέση δίπλα στον βελζεβούλ....
     
    Last edited: 24 Ιανουαρίου 2011
  3. kardy_

    kardy_ Regular Member

    Θα καώ στην κόλαση διότι...εκεί είναι το φυσικό μου περιβάλλον....
    ~LD κοιτάει προς τα κάτω και ψιθυρίζει "μπαμπάκα σου 'ρχομαι!!!"~
     
  4. striggla

    striggla Regular Member

    Απάντηση: Re: Θα καώ στην κόλαση διότι..

    ομοίως .... 
     
  5. panic

    panic Regular Member

    Θα καώ στην κόλαση γιατί... είμαι λίγο αδέξιος και όλο κάποιο καζάνι θα μου πέσει όταν θα βράζω κάτι ραμολιμέντα...

    ---------- Post added at 01:18 ---------- Previous post was at 01:16 ----------

    Εσένα έκανε σίριαλ ο Μανουσάκης;    
     
  6. Astrovroxi

    Astrovroxi Το κοπρογατο Contributor

    Απάντηση: Re: Θα καώ στην κόλαση διότι..

    Όχι αθεόφοβε και κολασμένε τύπε!!! 
    Με τον "ιερωμένο" είχαμε   παίξει όταν ήμασταν 17 χρονών.
    Του είχε μείνει απωθημένο και λίγο πριν αποχωρήσει για Ιταλία αποφάσισε να δοκιμάσει τα απαγορευμένα. 
    Αιώνια θα καίγομαι στα καζάνια της κολάσεως. 
    Αν με συναντήσεις σε κανένα από αυτά εσύ που ασχολείσαι με τα συγκεκριμένα "μαγειρικά σκεύη", να με προσέξεις..... 

     
  7. panic

    panic Regular Member

    Re: Απάντηση: Re: Θα καώ στην κόλαση διότι..

    Κατ αρχάς άσε τα κοπλιμέντα. Δεν πιάνουν τα "αθεόφοβε" και "κολασμένε". Μπορεί να είμαι ατζαμής αλλά δεν παύω να είμαι επαγγελματίας και μάλιστα Έλληνας επαγγελματίας.

    Την επόμενη φορά λοιπόν που θα έχεις ένα αίτημα για μια καλύτερη "ζωή μετά" να έχεις έτοιμο και το φακελάκι.

    Δέχομαι και visa  
     
  8. Astrovroxi

    Astrovroxi Το κοπρογατο Contributor

    Απάντηση: Re: Απάντηση: Re: Θα καώ στην κόλαση διότι..

    Είπα να χρησιμοποιήσω λίγη....  γυναικεία   πουτανιά αλλά μάταιος κόπος...παραδόπιστε! 
     
  9. lucretia

    lucretia New Member

    Απάντηση: Θα καώ στην κόλαση διότι..

    8 kaw stn kolasi dioti... ekei einai olos o "kalos" o kosmos stn paradeiso varane muges!!!
     
  10. James_Bondage

    James_Bondage Regular Member

    Με τα όργια που φαντασιώνομαι τελευταία κι εγώ για εκει τραβιόμουν αλλα εχει γινει πολύ cliche τα τελευταια 2011 χρόνια...
    Λεω να τη δώ vintage και να τραβηχτώ προς μερια Φλεγεθώνος μιας και ο Στύξ παιζει πολύ darkwave, και η Λήθη τα τελευταία 20000 χρονια παιζει κασέτα illmbient......
     
  11. panic

    panic Regular Member

    Re: Απάντηση: Re: Απάντηση: Re: Θα καώ στην κόλαση διότι..

    Τσ τσ τσ... Γυναίκες... Όλο στο τσάμπα θέλουν να την βγάζουν...
          
     
  12. Astrovroxi

    Astrovroxi Το κοπρογατο Contributor

    Απάντηση: Re: Απάντηση: Re: Απάντηση: Re: Θα καώ στην κόλαση διότι..