Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Θα παντρευόσασταν ποτέ τον-ην σκλάβο-α σας ?

Συζήτηση στο φόρουμ 'Γυναικεία Κυριαρχία' που ξεκίνησε από το μέλος Artemis, στις 23 Οκτωβρίου 2008.

  1. hermis

    hermis Regular Member

    Όταν ο γάμος στην αντίληψη του κόσμου εκ πρώτης είναι Κοινωνική, Οικονομική, Νομική πράξη έβγαλαν πολλά χρήματα οι Δικηγόροι και έμειναν πολλά παιδιά με μισή οικογένεια.

    Ο Γάμος είναι αποτέλεσμα δεν είναι αιτία....

    Αυτή και η γνώμη μου.
     
  2. elfcat

    elfcat . Contributor

    Απάντηση: Θα παντρευόσασταν ποτέ τον-ην σκλάβο-α σας ?

    Το κριτήριό μου δε θα ήταν το status...
     
  3. Artemis

    Artemis Ανήκω σε Μένα

    χαχαχαχαχα πολυ καλό !!!! εχεις χιουμορ!!!!!


    Σωστός!
     
    Last edited: 25 Οκτωβρίου 2008
  4. αυτο ειναι και το επιθυμητο...να ειμαι με τον Κύριό μου για μια ολοκληρη ζωη...
     
  5. llazouli

    llazouli Contributor

    Eντάξει, δεν αντιλέγω ένας και μοναδικός σκλάβος για μια ολόκληρη ζωή .... όμως, τη βγάζει δεν τη βγάζει λόγω κακουχιών.
    Άσε δε για εφτά ζωές.... Εμείς οι εφτάψυχες έχουμε θέμα σοβαρό. Πόσα επισκευαστικά δάνεια πλέον να πάρει κανείς, με τέτοια ύφεση στην αγορά... 
     
  6. elfcat

    elfcat . Contributor

    Απάντηση: Re: Θα παντρευόσασταν ποτέ τον-ην σκλάβο-α σας ?

        
     
  7. akis_k

    akis_k New Member

    Απάντηση: Θα παντρευόσασταν ποτέ τον-ην σκλάβο-α σας ?

    εγω σαν σκλαβος θα εκανα οτι επυθημουσε η αφεντρα μου
     
  8. nasmar

    nasmar Regular Member

    Απάντηση: Θα παντρευόσασταν ποτέ τον-ην σκλάβο-α σας ?

    female part
    μμμ....γαμος..τι ειναι αυτο? μου φαινεται εχει αναφερει η μανα μου την λεξουλα σε κατι ομηρικους καυγαδες αλλα δεν θυμαμαι καλα... 
     
  9. master00dragon

    master00dragon Regular Member

    προτεινω για τα μελη που ζητουν αποκατασταση να εισηγηθουμε
    στο βατικανο εγκρινει για ενα μαστερ πολλες νυφες (μωαμεθανικο μοντελο)μιας και στην οικονομικη κριση που ζουμε
    αν τις στρωσεις στη δουλεια ισως και να ανακαμψουμε
    Για τους κακοπροαιρετους που θα σπευσουν να διαβαλουν την αποψη μου το ιδιο επιθυμω και για το φαναρι
    απλως ανεφερα το βατικανο γιατι μου φανηκε πιο global
     
  10. Artemis

    Artemis Ανήκω σε Μένα


      Kalo!!!!!1 bravo    
     
  11. extreme32

    extreme32 Regular Member

    Ιζνογουδιε καλα τα λες και συμφωνω μαζι σου. Η Syrah σου λεει απλα οτι δεν πιστευει στον γαμο, προφανως δεν πιστευει και στα περι ευλογιας Θεου κλπ κλπ, και αυτο το ψυχρο πραμα που περιγραφει στα παραδειγματα της σαν γαμο, σιγουρα δεν εχει να κανει με αυτο που νοιωθεις οταν δακρυζεις βλεποντας τη γυναικα που αγαπας ντυμενη νυφουλα. Με αλλα λογια η Syrah δεν λεει οτι δεν θα παντρευοταν τον σκλαβο της. Λεει οτι δεν παντρευεται γενικα.

    Εγω παλι παντρευτηκα την αφεντρα μου. Δεν το ηξερα οτι ειναι αφεντρα βεβαια. Ασε που δεν ειμαι και σκλαβος. Ετσι ξεκινανε τα προβληματα τα οποια καποτε ξεπερνιουνται και ο εγγαμος βιος κυλαει αρμονικα και γαμοφανταστηκά.

    Για το ασπρο λατεξ της Μιρελλας προτινω στον τυχερο γαμπρο οταν δεν θα κοιταζει η Μιρελλα να βουτηξει το μπλάνκο και δεν προκειται να παρει μυρωδια. (μυριζει το μπλανκο,ε; Οκ μπορεις να δικαιολογησεις την μυρωδια ως αποτελεσμα χημικης αντιδρασης χλωριου και λατεξ)
     
    Last edited: 26 Οκτωβρίου 2008
  12. Laoura2008

    Laoura2008 New Member

    Ναι. Θα περνουσα φοβερα! όπως μου αξίζει αλλωστε. Φαινομενικά θα ήθελα να είμασταν ενα τυπικό ζευγάρι. Όταν ομως θα κλειναμε την πόρτα μας, τότε θα κάναμε οτι.. φυσικά θα ηθελα εγω.
    Και όσο πιο πολύ το σκέφτομαι τόσο πιο πολύ μου αρέσει. Και επειδή δεν ειμαι μονογαμική, μονο ένας σκλαβος θα μπορούσε να ανεχτεί ότι και μέσα στο γάμο εγώ θέλω ελευθερια