Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Θα παντρευόσασταν ποτέ τον-ην σκλάβο-α σας ?

Συζήτηση στο φόρουμ 'Γυναικεία Κυριαρχία' που ξεκίνησε από το μέλος Artemis, στις 23 Οκτωβρίου 2008.

  1. zinnia

    zinnia Contributor

    αν τη λεγανε εστία θα την θυμόμασταν, με ή χωρίς αξεσουάρ 
     
  2. master00dragon

    master00dragon Regular Member

    α ξεχασα να συμπληρωσω πως και η ερμη η εστια παρθενος ητο
     
  3. Durcet

    Durcet In Loving Memory

    Και η Άρτεμις το ίδιο... μήπως είναι συμβολικό  
     
  4. master00dragon

    master00dragon Regular Member

    ααααα θα μας μαλωσω
    δεν ειναι σωστο να ασχολουμαστε μονο με τις λαμπερες προσωπικοτητες της εποχης
    ας ριξουμε και το βλεμμα μας στην ταπεινη αγλαια
    η ακομα πιο κατω στις ανωνυμες νυμφες

    oh my god ποτε θα πεσει ο πυρετος να παω καμμια βολτα........
     
  5. zinnia

    zinnia Contributor

    Μάλλον ο πυρετός είναι η αιτία που δεν καταλάβατε την εμμονή μας με την θεά Αρτεμη. Δεν μας έπιασε ξαφνικα ο οίστρος να αναλύσουμε τις Θεές της Μυθολογίας, κάτι μας έδωσε το έναυσμα.

    Εύχομαι περαστικά και καλές βόλτες
     
  6. Syrah

    Syrah Contributor

    Re: Απάντηση: Re: Θα παντρευόσασταν ποτέ τον-ην σκλάβο-α σας ?

    Αγαπητέ Dolmance, καθώς ουκ έρχεται μόνον είναι πιθανώς αναγκαίο να σου υπενθυμίσω ότι έχω τα μισά σου έτη. Ως εκ του παραπάνω, φρονώ πως θα ήταν υπεραισιόδοξη έως ανεδαφικών αξιώσεων επένδυση, ένας γάμος μαζί μου προκειμένου να κληρονομήσεις τη σύνταξή μου. Τούτο, αφενός επειδή τα ένσημά μου αντιστοιχούν σε μόλις τρία έτη εργασίας, αφετέρου επειδή επίκειται να αποχαιρετίσεις τα εγκόσμια μακράν νωρίτερα από εμένα.
     
  7. Mikra_Psemata

    Mikra_Psemata Contributor

    Απάντηση: Re: Απάντηση: Re: Θα παντρευόσασταν ποτέ τον-ην σκλάβο-α σας ?

     

    δεν αντέχεται ωρες ωρες...  
     
  8. Kits

    Kits Contributor

    Απάντηση: Re: Απάντηση: Re: Θα παντρευόσασταν ποτέ τον-ην σκλάβο-α σας ?


    θα το κανεις να φανει ατυχημα? 
     
  9. Dolmance

    Dolmance Contributor In Loving Memory

    Απάντηση: Θα παντρευόσασταν ποτέ τον-ην σκλάβο-α σας ?

    Καθυστερημένη η σκερτσόζικη απόρριψη σου! Παντρεύτηκα ήδη, νέα πολύ μικρότερη σου (17 ετών), η οποία μου προκατέβαλε τη (συν εφ' άπαξ και φιλοδωρήματα) σύνταξη Διοικητού της Τραπέζης της Ελλάδος σε μετρητά (υπολόγισε το ποσόν επί τριακονταετία) και με προικοδότησε, επιπροσθέτως, με όσα ακίνητα είχε ήδη αποσπάσει δολίως από διάφορες Μονές και την Κτηματική Εταιρεία του Δημοσίου.
    Δυστυχώς, όλα έγιναν προτού ανακαλύψω την Αρτέμιδα, που είναι έξυπνη, ωραιοτάτη, αυταρχική και, κυρίως, πλουσιότερη.
    Πάντως, θα φροντίσω σύντομα να αρθεί το κώλυμα της παρθενίας, που τόσο ταλαιπωρεί τη δύστηνη αυτή Θεά. Εισήγαγα προς τούτο σκλάβους εκ Βιθυνίας, περικαλλείς κι ακάματους, απόγονους του Γανυμήδη.
     
  10. master00dragon

    master00dragon Regular Member

    Re: Απάντηση: Θα παντρευόσασταν ποτέ τον-ην σκλάβο-α σας ?

    Αν ακολουθησουμε τη θεωρεια οτι το πουστριλικι ειναι κληρονομικο
    τοτε η παρθενια της θεας θα την ταλαιπωρει και θα μνημονευεται για αιωνες ακομη.....
     
  11. Dolmance

    Dolmance Contributor In Loving Memory

    Απάντηση: Re: Απάντηση: Θα παντρευόσασταν ποτέ τον-ην σκλάβο-α σας ?

    Αποκαλύπτεις την παγίδα που έστησα στην 'αυταρχική κυρία'.....Άσε να της δώκουμε το λιμπιστερό μωρό, να μην έχει τί να το κάνει!
     
  12. chemical23

    chemical23 Regular Member

    Re: Απάντηση: Re: Θα παντρευόσασταν ποτέ τον-ην σκλάβο-α σας ?

    Φοβερό φοβερό πολύ γέλασα!!! Dolmance δεν πιστεύω να ήρθες κατάματα με την σκληρή αλήθεια έτσι?