Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Θα σας θάψουμε όλους...

Συζήτηση στο φόρουμ 'Off Topic Discussion' που ξεκίνησε από το μέλος Guest05, στις 23 Μαϊου 2008.

  1. Guest05

    Guest05 Guest

  2. Mikra_Psemata

    Mikra_Psemata Contributor

    Απάντηση: Θα σας θάψουμε όλους...

           






    ΥΓ: Αμ δεν το έχουμε καταλάβει νομίζεις?
     
  3. thelma

    thelma Regular Member

    Απάντηση: Θα σας θάψουμε όλους...

    Αργησατε κιολας!!! 
     
  4. L_Strike

    L_Strike Contributor

    Η αληθινή ταυτότητα 2 καυστικών γερομπισμπίκιδων. Ήμουν σίγουρος από τα πρώτα posts τους, ότι τους ξέρω από παλιά. Τώρα δικαιώθηκα!
    Ώρες ώρες ρε μπαγάσα μου δίνεις την εικόνα πως είσαι η ανθρώπινη υπόσταση του Μοντεχρίστου του Αρκά.
     
    Last edited: 23 Μαϊου 2008
  5. Eri

    Eri

    /me χτυπιεται κατω απο τα γελια (ευτυχως σημερα φοραει σουτιεν)........
     
  6. Guest05

    Guest05 Guest

  7. Guest05

    Guest05 Guest

  8. Eri

    Eri

    Ρε πατηστε παυση για ενα 5ημερο....Δε θα χω νετ......
     
  9. Astarty

    Astarty Contributor

    Αγάπη μου η Έρη μου έδωσε μια ιδέα. Νομίζω πως θα ήταν πολύ χρήσιμο για τα μέλη του φόρουμ που για ένα διάστημα δεν έχουν ιντερνετ, να τους στέλνουμε ένα σι ντι με τις ηχογραφήσεις των αναγνώσεων καυτών θεμάτων του φόρουμ.
    Έναντι κάποιου αντίτιμου φυσικά.
    Λίγο πριν αποχωρήσει για τας εξοχάς μπορεί να δίνει λίστα με τα θέματα που δεν θα ήθελε να χάσει την συνέχεια.
     
  10. Eri

    Eri


    Με αναλογη "καυτη" προφορα ομως......
     
  11. Astarty

    Astarty Contributor

    Πλήρωσε εσύ για το σιντάκι και θα σου έχουμε γυμνές δίμετρες και δίμετρους με τα μαστίγια στο χέρι. Και σκλάβους αν θες. Στημένοι στα τέσσερα θα διαβάζουν.
    Ό,τι τραβάει η όρεξη σας.

    Σε σπέσιαλ εντίσιον θα υπάρχει σατυρική εκπομπή με Χάινριχ και Αστάρτη που θα σχολιάζουν όλα τα φλέγοντα θέματα του φόρουμ.
     
    Last edited: 23 Μαϊου 2008
  12. dora_salonica

    dora_salonica Contributor

    Προσοχή μην πέσετε κι εσείς μέσ' στο λάκκο...