Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Θελει να Την γαμησω..Την κανει αυτο λιγοτερο Αφεντρα ?

Συζήτηση στο φόρουμ 'Γυναικεία Κυριαρχία' που ξεκίνησε από το μέλος underherfeet, στις 31 Ιανουαρίου 2012.

  1. Wild

    Wild Regular Member

    Ίσως το θέμα είναι απλό
    Πήρες μια εντολή από την Αφεντρα σου?
    Σκασε και υπάκουσε
    Δουλειά σου είναι να υπακους και να κάνεις ότι την κάνει να νοιώθει καλύτερα
    Το θέμα θα υπήρχε αν το έκανες με δίκια σου επιλογή χωρις έγκριση ή διαταγή της
     
  2. blonde mermaid

    blonde mermaid Contributor

    Στην περίπτωση που η Κ επιλέγει την διείσδυση με strap/didlo/hand/παλούκι/whatever....για την δική της ευχαρίστηση και μόνο....ενώ το υ βρίσκεται σε κλουβί,την κάνει λιγότερο Κ;
     
  3. dimfetishman

    dimfetishman Ζεις μονάχα μια φορά. Ενίοτε και καμία. Contributor


    Εξαρτάται από:

    1) Το μέγεθος του strap on (μήκος, πλάτος, ύψος).

    2) Τη διάρκεια της διείσδυσης και τυχόν επαναλήψεις αυτής.

    3) Τις φωνές της Κ.

    4) Το αν ο υπό βλέπει όσα συντελούνται ή η Κυρία του έχει δέσει τα μάτια με απώτερο και δόλιο σκοπό την ελεύθερη έκφρασή Της.

    5) Το αν το κλουβί αιωρείται και η Κυρία έχει πάρει θέση-δεθεί (καθαρά για λόγους ασφαλείας) κάτω από αυτό  
     
    Last edited: 26 Φεβρουαρίου 2020
  4. blonde mermaid

    blonde mermaid Contributor

      
     
  5. Apocryphos

    Apocryphos Γένεσις 4:9-15

     
     
  6. brenda

    brenda FU very much

    Έχοντας σε όλη μου την ζωή σχεδόν ένα έντονο sex drive, ποτέ δεν ένιωσα ότι με γαμάει απλά κάποιος, ούτε ως βανίλα, ούτε σαν υ, ούτε σαν Κ, ούτε σαν perv, ούτε σαν ο, τιδήποτε.
    Όσο με γαμούσαν, άλλο τόσο τους/τις γαμούσα.
    Και να το πάμε άλλη μία ωσάν καλαματιανό.
    Η διείσδυση δεν είναι κυριαρχική πράξη.
    Μπορώ να γαμήσω με το μουνί ή την κωλοτρυπίδα μου, δεν χρειάζομαι στραπόν, το θέμα είναι ποιος έχει τον έλεγχο...
    Και μην βιαστείτε να πείτε πως σαν υ δεν είχα τον έλεγχο. Καλώς ή κακώς, στο συγκεκριμένο κομμάτι, συχνά τον είχα.
    Γι αυτό ήμουν γιαλατζί υ μάλλον.
    Και σε Αφέντρα έχω διεισδύσει και πολύ μας άρεσε και στις δύο.
    Τίποτα δεν καθορίζει η διείσδυση.
    Απολύτως τίποτα.
    Αυτά είναι για τους κομπλεξικούς και τους ομοφοβικούς.   
     
  7. dreams

    dreams Regular Member

    Ακόμα κι αν δεν είχες τον έλεγχο , δεν θα μπορούσε να πει κάποιος ότι γαμούσες εκείνον/η που τον είχε ;
     
  8. boulakos

    boulakos Regular Member

    Toping from the bottom!
     
  9. Wild

    Wild Regular Member

    Επιτέλους μια σωστή κουβέντα!!!!!
     
  10. cadpmpc

    cadpmpc Contributor

    Γδύσε την πρώτα και βλέπουμε...

     
     
  11. underherfeet

    underherfeet πέρα βρέχει Contributor

    Θα σου χτύπαγα ένα λάικ ξεγυρισμένο, αν έλειπε η τελευταία πρόταση, όσο κι αν οι φατσούλες προσπαθούν να το ελαφρύνουν λιγάκι.
    Θυμάμαι την διαφωνία που είχαμε με την @elfcat στο συγκεκριμένο θέμα , ουτε κομπλεξική την θεωρώ ούτε ομοφοβική, και δεν νομίζω πως είναι η μόνη που απλά τυγχάνει να διαφωνεί μαζί μας χωρίς να εντάσσεται στις κατηγορίες που ανέφερες.
    Γι αυτό...
     
     
  12. tithon

    tithon Contributor

    θα ήταν άλλη αντίληψη. συνολικά.