Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Θελει να Την γαμησω..Την κανει αυτο λιγοτερο Αφεντρα ?

Συζήτηση στο φόρουμ 'Γυναικεία Κυριαρχία' που ξεκίνησε από το μέλος underherfeet, στις 31 Ιανουαρίου 2012.

  1. cadpmpc

    cadpmpc Contributor

    Γιατί την πήδηξε, γιατί,
    το γαμημένο το παιδί,
    στα μάτια του π' αστράφτουν
    πέντ' έξι χαλβαδιάζουν...

    Εννιά τα χιλιοστά που πίπωσε
    δυο τα τακούνια πούγλειψε
    δεν κώλωσε, δεν τσίτωσε
    κι ας την καρδιά του ζούπηξε...

    (Δεν μας γαμιέσαι ρε Ντίλαν με το Νόμπελ σου)...

     
     
  2. Μυθοπλαστης

    Μυθοπλαστης τώρα που οι λέξεις παλεύουν να με βλάψουν.

    ντροπη μου
     
  3. Nickname

    Nickname Όμορφος, έξυπνος και μετριόφρων Contributor

    Αν και η brenda μάλλον δεν το εννοεί όπως το έχω στο μυαλό μου, συντάσσομαι με το quote.

    Αν η Κ σταθεί στα 4, δεν παραδίδει τον έλεγχο της πράξης; Δεν είναι το υ αυτό που ελέγχει, έστω εκείνη την στιγμή; Δεν ξεκαυλωνει εξίσου;
    Αντίστοιχα, αν το υ είναι δεμένο σαν σαλάμι και όλη την πράξη την καθορίζει η Κ, γιατί να θεωρούμε ότι αυτή χάνει τον έλεγχο αν κάνει χρήση του πέους του υ;
    Η ουσία δεν πιστεύω ότι είναι η πράξη αλλά το ποιος έχει τον έλεγχο αυτής.

    Υ.Γ.: Αμάν και αυτή η καψερή! Ας τον κλειδωνε, να τον βάλει να την ικανοποιήσει με ένα στραπόν, να το ευχαριστηθεί κι αυτή και να μη χρειαστούν 26 σελίδες για να λυθεί το θέμα

    Υ.Γ.2: Έχει κάνα δυο μέρες που ποσταρε το σύνδεσμο για το νήμα ο tithon και ο μόνος που μπήκε να το διαβάσει ήμουν εγώ που δεν είμαι ούτε υποτακτικός ούτε Αφέντρα. Παιδιά αν δεν διαβάζετε τέτοια σοβαρά θέματα δε θα πάτε ποτέ μπροστά!
     
    Last edited: 7 Οκτωβρίου 2021
  4. blonde mermaid

    blonde mermaid Contributor

    Η παρανόηση ξεκινά όταν πιστεύουμε πως η διείσδυση είναι καθοριστική πράξη υποτακτικού χαρακτήρα...
    Εξού και οι παράμετροι...την Κ μας δεν την γαμαμε φτου φτου τζις κακά.
    Δεν κάνω βανιλα σεξ διότι όπου διείσδυση ισούται με βανιλογαμήση...Μνήσθητί μου, Κύριε και τέτχοια όμορφα.
     
  5. Nickname

    Nickname Όμορφος, έξυπνος και μετριόφρων Contributor

    Μα.. σαφώς! Για αυτό ήρθα ως από μηχανής Θεός να βάλω τα πράγματα στη θέση τους!
     
  6. gaby_m

    gaby_m open for S/m discussion Premium Member Contributor

    Χα χα πράγματι κάποιοι εντρύφησαν σε αυτό το νήμα, και στο διάσημο μεγαλύτερο αδέλφι του, αυτοί έζησαν μια κανονική εκτόξευση στον αστρικό κόσμο του BDSM  

    Το οποίο όμως είναι δυσδιάκριτο και κανείς δεν μπορεί να πει ότι η Domme την ώρα εκείνη δεν υπηρετεί στην πραγματικότητα τον φαλλό του υ της. Αν ο υ έτσι καβλώνει, δεμένος σαν σαλάμι και υπό την επήρεια της αίσθησης ότι χρησιμοποιείται;

    Υπάρχει και ένα άλλο κλασικό νήμα επί του θέματος, εφόσον ενδιαφέρεστε σοβαρά ευχαρίστως να σας παραπέμψω, είναι το https://www.greekbdsmcommunity.com/...εν-κάνουν-sex-με-τους-υποτακτικούς-τους.6530/
     
  7. blonde mermaid

    blonde mermaid Contributor

    Στη περίπτωση που ο φαλλός βρίσκεται κλειδωμένος,για τίνος εξυπηρέτηση μιλάμε;
     
  8. gaby_m

    gaby_m open for S/m discussion Premium Member Contributor

    Του κλειδαρά ίσως; Αστειεύομαι... πρόκειται για περιπτωσιολογίες όμως ακόμα και για λόγους ανατομικούς.
     
  9. NewKatrin

    NewKatrin Very irregular member

    Γιατι ασχολουμεθα τοσο πολυ με το πουλι του υ ? Αν ηταν το χερι, το δαχτυλο, η μυτη θα συζητουσαμε τοσο? Κι αν τη βρει κι αυτος λιγουλακι, τι πειραζει? Ευχαριστημενος υ κανει την κυρια του πολυ χαρουμενη.
     
  10. espimain

    espimain Contributor

    Μα πώς θα την γαμήσει με το φαλλό στα κάγκελα;
     
  11. blonde mermaid

    blonde mermaid Contributor

    Αυτό που λέω είναι το εξής..
    Αν σε μια πρακτική όπως πχ;
    Η διείσδυση της Κ γίνεται με στραπ ή με το χέρι ή με το πόδι ή με το παριζάκι από το ψυγείο...για λόγους ταπεινώσεως, τιμωρίας κ.ο.κ κατόπιν εντολής Της..
    Γιατί θα πρέπει σονι και ντε να θεωρηθεί υποταγή ή εξυπηρέτηση του φαλλού του υ;!
     
  12. blonde mermaid

    blonde mermaid Contributor

    Θα κάνω πως δεν το είδα αυτό.