Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Θελει να Τον γαμησω..Τον κανει αυτο λιγοτερο Αφεντη?

Συζήτηση στο φόρουμ 'Κυριαρχία - υποταγή D/s' που ξεκίνησε από το μέλος crystal angel, στις 4 Φεβρουαρίου 2007.

  1. MasterPerris

    MasterPerris Contributor In Loving Memory

    Απάντηση: Θελει να Τον γαμησω..Τον κανει αυτο λιγοτερο Αφεντη?

    soft θα βαλω την skia να σου ζητησει συγνωμη γιατι εγω δεν μπορω να το κανω λογο status...(γελαει)και δεν θα το ξανακανουμε...στο υποσχομεθα. 

    Περα της πλακας soft αφησε και λιγο να ευδιαθετησουμε 170 ποστ εφτασε το θεμα σου χρειαζοντε νομιζω και καποια διαλειμματα, ευχαριστω εκ των προτερων που μας το επιτρεπεις.

    Αν και εδω χαλαμε τα status μας ενας Master να ευχαριστη μια υπο(γελαει)......   

    Α και κατι αλλο το χιουμορ δεν βλαπτει σοβαρα την υγεια.     
     
    Last edited: 11 Φεβρουαρίου 2007
  2. sapfw

    sapfw λιβελούλα Contributor

    Απάντηση: Θελει να Τον γαμησω..Τον κανει αυτο λιγοτερο Αφεντη?

    δε χρειάζεται διαλείμματα το θέμα, αλλά διαλύματα...
     
  3. crystal angel

    crystal angel Contributor

    Απάντηση: Θελει να Τον γαμησω..Τον κανει αυτο λιγοτερο Αφεντη?

    Είναι πολύ απλό….απλά το προσπερνάτε αν δεν σας αφορά.
     
  4. MasterPerris

    MasterPerris Contributor In Loving Memory

    Απάντηση: Re: Θελει να Τον γαμησω..Τον κανει αυτο λιγοτερο Αφεντη?

    Εση το εθεσες σωστα το θεμα soft ,αλλα καπου το μπερδεψαμε μερικοι και εφτασε το θεμα να δειχνη καπως ετσι, τι επιτρεπετε και τι απαγορευετε και αν το συνολο εγκρινει μια τετοια πραξη.
     
    Last edited: 11 Φεβρουαρίου 2007
  5. sapfw:
    "δε χρειάζεται διαλείμματα το θέμα, αλλά διαλύματα..."

    oρό βασικά χρειάζεται  
     
  6. MasterPerris

    MasterPerris Contributor In Loving Memory

    Απάντηση: Θελει να Τον γαμησω..Τον κανει αυτο λιγοτερο Αφεντη?

    Δικαιως στην υπογραφη σου γραφεις σκλαβα που δεν χαριζεται........   
     
  7. ΜasterPerris wrote:
    "Α και κατι αλλο το χιουμορ δεν βλαπτει σοβαρα την υγεια"

    Εξαρτάται το είδος του χιούμορ αγαπητέ....
    γιατί αν φέρνει στο χιούμορ του Μαστοράκη (σε συνάρτηση και με την αυξημένη ηλικία) ή του Καπουτζίδη
    εε πως βλάπτει και μάλιστα πολύ  
     
  8. MasterPerris wrote:

    "....θα βαλω την skia να σου ζητησει συγνωμη γιατι εγω δεν μπορω να το κανω λογο status...(γελαει)"

    Να φανταστώ αγαπητέ ότι λόγο στάτους, δεν έχεις παει ποτέ ο ίδιος στην εφορία ή σε ένα περίπτερο να πάρεις κάτι...ο ελιτισμός στο μεγαλείο του να υποθέσω??? (ξεκαρδίζεται)
     
  9. skia wrote:
    ... πειράζει που δεν έχω ....???
    αχαλίνωτη φαντασία???
    πειράζει που κατά βάθος είμαι προσηλωμένη σε πατροπαράδοτες αντιλήψεις, που θέλουν τον άντρα από πάνω?

    Πειράζει που δεν ήξερα ότι το bdsm και οι ηδονή έχει τις ρίζες του στις πατροπαράδοτες αντιλήψεις της Ελλάδος και τις δικές σου???
    Αλήθεια από πια οπή τον αισθάνεσαι περισσότερο Κυρίαρχο... και τελικά μόλις το πουλί του ξεφουσκώσει το κουβεντίαζεται ή κοιμάστε???
    Και ποιός κοιμάται μπρούμυτα από τους 2???
    Και τελικά είναι πατροπαράδοτη αντίληψη μια λουκουμένια θυλικί υποτακτικί να είναι άσχημη??? Θα μου απαντήσεις ζαχαρολούκουμοσκονισμένη ΜΟΥΟΥ υποτακτικιά????


    φυσικά, θα αποδεχτώ και θα σεβαστώ ότι απαντήσεις βανιλλίτσα ΜΟΥΟΥΟΥ  
     
  10. skia

    skia Contributor

    ..... μα δε προλαβαίνουμε να κοιμηθούμε..................   
     
  11. gaby

    gaby Guest

    Re: Απάντηση: Re: Θελει να Τον γαμησω..Τον κανει αυτο λιγοτερο Αφεντη?

    1. Το πιό πειστικό επιχείρημα των "κατά". Σε κάποιες περιπτώσεις σίγουρα θα είναι έτσι. Ήμουν και παραμένω στις "υπέρ" αλλά καταλαβαίνω την τοποθέτηση του Incomplete, ότι αν Κάποιος θέλει το στραπ ον από την μικρή Του και κυρίως αυτό ν αποφασίσει τελικά με ποιούς θα πάει και ποιούς θ αφήσει...αυτό δεν μας λες Incomplete?

    2. Ναι είναι απολύτως κουραστικά για όλους, είναι πάντα από τους ίδιους, τους εκθέτουν, αφήνουν πολύ άσκημη ατμόσφαιρα στο φόρουμ και δεν μπορεί κανένας να κάνει τίποτα γι αυτά. Το έχω προσπαθήσει διπλωματικά, το έχω προσπαθήσει μη - διπλωματικά, εις μάτην.

    3. Όχι δεν υπάγεσαι ούτε εσύ ούτε εγώ, στο υπογράφω. Αν πρόσεχες συστηματικά τα "εκδηλοσυνθηματικά" θα το γνώριζες  
     
  12. sexyboy

    sexyboy New Member

    Εγω παντος νιωθω την απολυτη υποταγη οταν με πηδανε..........

    Σαν αντρας πανιδονιστης και switch!!!