Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Θελω να σας υπηρετησω

Συζήτηση στο φόρουμ 'BDSM Εμπειρίες' που ξεκίνησε από το μέλος slave32, στις 4 Απριλίου 2023.

  1. Rupa

    Rupa New Member

    εσείς που του μιλήσατε στον ενικό; τον γνωρίζετε;
     
  2. sapfw

    sapfw Hard to handle Contributor

    Προτείνεις να μη χαλάσουμε το θέμα και να μη γίνει τσατ, όταν εσύ πρώτος το κάνεις τσατ:
    και χαλάς το θέμα με το τι πιστεύεις εσύ:
     
  3. Arioch

    Arioch Μαϊμουτζαχεντίν Premium Member Contributor

    Ό,τι είπαν @Δίας / @Θρυαλλίς / @iDontKnow / @Rupa / @sapfw

    @feet-lover Απαιτήσεις μπορείτε να έχετε μόνο από τα δικά σας υπό/slaves, οι υπόλοιποι στο forum -και εφόσον φυσικά δεν είναι προσβλητικοί- μπορούν να απευθυνθούν στον οποιονδήποτε με όποιο τρόπο επιθυμούν/τους έχει ορίσει το Κ/M τους.
     
  4. slave32

    slave32 Regular Member

    Στο #bdsm_castle αυτο παλια!!
    Ντρεπεσαι?
     
  5. slave32

    slave32 Regular Member

    Τωρα που του μιλησες πληθυντικο μπορει να εχεις κ ντραβαλα
     
  6. slave32

    slave32 Regular Member

    Ειχα αφησει τον εαυυο μου, καμισ αντισταση το στομα μου γαμιοταν δυνατα. Ενιωσα τον Αφεντη νσ μπσινει μεσα μου. Χωρις λιπαντικο. Πονουσα οσο εμπαινε πιο μεσα μου. Μου τις εβρεχε με τα χερια του. Αρχιζε να με γαμαει πολυ δυνατα. Ο φιλος του τελειωσε στο στομα μου με κρατησε μεχρι να καταπιω τα παντα. Ο Αφεντης μου με γαμουσε πιο σκληρα απο ποτε.
    Ο φιλος του ο Κυριος Βασιλης αναψε ενα τσιγγαρο. Εδωσε μια τζουρα στον Αφεντη μου που εχυνε τη σουφρα μου.
    "Βασιλη θες να γαμησεις;"
    "Οχι θελω να την μαστιγωσουμε την πουστρα"
    "Ενταξει, χωρις ελεος"
     
  7. Yiyi

    Yiyi .

    Εδώ ξεκινάει με το "έτσι ξεκινάς ως slave", συνεχίζει με το "οι υποτακτικοί μιλούν στον πληθυντικό από θέση και μόνο, άσχετα αν ανήκουν σε κάποιον ή οχι"

    και μόλις βλέπει αντιδράσεις για τις παραπάνω θέσεις του, κάνει "κωλοτούμπα" και λέει τάχα πως ο πληθυντικός χρησιμοποιείται όταν απευθυνόμαστε σε αγνώστους. χαχαχα

    Τι μου θύμισε..πωωω όταν ακόμη ψαχνόμουν τι είμαι, τι είναι ο χώρος, και μιλούσα με άτομα στο ιντερνετ και μερικοί νόμιζαν πως επειδή ήμουν άπειρη, θα έβγαζαν το mood του μαστεροκυριαρχοτετοιου που φαντασιώνονταν με το να προσπαθήσουν αρχικά να με ψαρώσουν με το κλασικ "θα μου μιλάς στον πληθυντικό", μετά άμα έβλεπαν αντίδραση περνούσαν στην επίθεση και σε κάτι "επιχειρήματα" του τύπου "έτσι πρέπει να μιλάς σε μεγαλύτερούς σου" : PP
    Kαι όλα αυτά, με την αφορμή την φαντασίωση του καθενός που θεωρεί πως σε έναν χώρο με συγκεκριμένη ταμπέλα θα εκπληρωθεί, λες και περιμένει κάτι σαν κονσομασιον ξερωγω. Αχ.. σα να χαν ποτέ τελειωμό, τα πάθια κι οι καημοί του κόσμου, που λεγε κι ο Παπαδιαμάντης.
    Όμως, ειναι διαδικτυακό violation αυτό ρε μαν. Πληθυντικούς και λοιπά, ο καθένας βγάζει μόνο στην σχέση του, όχι όπου νομίζει πως μπορεί.
     
  8. Φίλε είναι η προσωπική σου αποψη και καλά κάνεις και την στηρίζεις.Όσο για το αλλο γιατί σε κάθε Κ πρέπει να αρέσει να τον παίρνει; Αλίμονο ή όχι κάποιοι ξέρουμε τι μας αρέσει και τι δεν μας αρέσει και πρέπει να είναι και αυτό σεβαστό.
     
    Last edited: 27 Απριλίου 2023
  9. Arioch

    Arioch Μαϊμουτζαχεντίν Premium Member Contributor

    Αυτό πάλι πώς προέκυψε;

    Κάθε μέρα και μια νέα έκπληξη. Θα διαμαρτυρηθώ στο σωματείο.
     
    Last edited: 27 Απριλίου 2023
  10. Φυσικά και ελπίζω να σε βοηθήσει.
     
  11. Arioch

    Arioch Μαϊμουτζαχεντίν Premium Member Contributor

    Καλοσύνη σας
     
  12. MG

    MG Irregular Member Premium Member

    Ισως ο τίτλος "Θέλω να σας υπηρετήσω, αλλά δεν με αφήνουν αυτοί εδώ" να ήταν πιο ταιριαστός για το νήμα.
    Μια ιστορία είπε να γράψει ο άνθρωπος και έγινε debate για το αν ο Κ τον παίρνει και αν έπρεπε να τον φιλήσει στον λαιμό ή όχι.