Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Θελω να τον βγαζω εξω! Εχω προβλημα;

Συζήτηση στο φόρουμ 'Σεξ και Σχέσεις' που ξεκίνησε από το μέλος deluxe, στις 9 Μαϊου 2011.

Tags:
  1. deluxe

    deluxe Regular Member

    Εχω τρελαθει! Δε ξερω τι φταιει! Παντως οχι η αγαμια!

    Θελω να τον βγαζω εξω! Ξεκινησα με τα διοδια που οταν εβλεπα γυναικα τον εβγαζα εξω και αυτες δεν ελεγαν τιποτα! Κομπλαραν λογικα!

    Μετα οταν οδηγαω στην Αθηνα, τον βγαζω εξω συνεχως! Ειδικα αφοτου φευγω απο το γυμναστηριο! Μεσα στο σουπερμαρκετ και οταν περπαταω στο δρομο τον βγαζω εξω απο το βρακι για να φαινεται καυλωμενος στη φορμα!

    Τι να κανω ρε παιδια; Ειναι προβλημα ή απλα γουσταρω το public;
     
  2. Alexkat

    Alexkat Contributor

    Απάντηση: Θελω να τον βγαζω εξω! Εχω προβλημα;

    Γουστάρεις το Public ρε μάγκα και μπράβο σου !
    Είναι από τα πιο exciting βίτσια......!
    Έτσι είμαι και εγώ, μόνο που δεν έχω την τόλμη σου.................
     
  3. voluptas

    voluptas Regular Member

    Απάντηση: Θελω να τον βγαζω εξω! Εχω προβλημα;

    Όλα μια χαρα! και εγω μαζί σου.. μην ξεχνας να επικαλείσαι συνεχώς το 34 του Ποινικού Κώδικα αν κάτσει καμμια στραβή !!!
     
  4. Elysium

    Elysium Contributor

    Απάντηση: Θελω να τον βγαζω εξω! Εχω προβλημα;


    Προφανώς και τα δύο. Εκτός κι αν πιστεύεις πως όλοι έχουν την όρεξη να βλέπουν το συγκεκριμένο θέαμα.
    Λίγο δύσκολο...
     
  5. tyfeas

    tyfeas In Loving Memory

    Απάντηση: Θελω να τον βγαζω εξω! Εχω προβλημα;

    Εξαρταται το μεγεθος και την ερμηνεια που δινεις στη λεξη συναινεση.
     
  6. john_m

    john_m Bollocks mandola

    Μια φορά και έναν καιρό επέστρεφα στο σπίτι από το γυμναστήριο και μπαίνοντας στην πολυκατοικία παρατήρησα
    εναν τυπο που κατι μου έκανε...... Μπαίνοντας στο σπίτι βγήκα κατευθείαν στο μπαλκόνι και θαύμασα το εν λόγω παλικάρι
    να τον έχει βγάλει μπροστά σε μια μαμά που κρατουσε στο χέρι τα 2 ανήλικα παιδάκια της (4-5 ετων) και να τον ''παρουσιάζει''.
    Στο διαταυτα βούτηξα το γκλοπ τον κυνήγησα μεσα στην ιερα οδο και τον έσπασα στο ξύλο. Το public με τέτοιο κοινό αγαπητε του βάζω Χ.

    * Άρθρο 34 του Ποινικού Κώδικα τι λέει ?
     
  7. Uranoos

    Uranoos Regular Member

    Re: Απάντηση: Θελω να τον βγαζω εξω! Εχω προβλημα;

     

       

         



    Κάτι προβλήματα που έχει ο κόσμος?!??

    κάτι σε πιο σεμνό δε σου κάνει?
     




    ps. πέρα από την πλάκα, τι σε κάνει να πιστεύεις ότι έχεις τοποθετήσει αυτή την ερώτηση στο σωστό forum?
     
  8. voluptas

    voluptas Regular Member

    Απάντηση: Θελω να τον βγαζω εξω! Εχω προβλημα;

    το θεμα του μπάτσου ειναι λυμενο. 34 ΠΚ !!

    δεν καταλογίζεται η πράξη στο δράστη αν δεν μπορουσε να αντιληφθει το άδικο της πράξης του.. ( χονδρικα ) ..
     
  9. Uther

    Uther Contributor

    Απάντηση: Θελω να τον βγαζω εξω! Εχω προβλημα;

    ο αυτοέλεγχος και το να μπορείς να κάνεις διάκριση είναι αυτά που κάνουν κάτι προβληματικό ή όχι. Αν αυτό το πράγμα σου προκαλεί προβλήματα στην καθημερινότητά σου επειδή δεν μπορείς να το ελέγξεις , ναι. Είναι πρόβλημα και πρέπει να απευθυνθείς σε έναν ειδικό. Κι εμένα μ' αρέσει το σεξ και η μαλακία αλλά δεν τραβάω όπου βρεθώ και όπου σταθώ. Γιατί πολύ απλά υπάρχει μία ισορροπία ανάμεσα στη φαντασίωση, στην επιθυμία και στην εκπλήρωση, καθώς και στην συχνότητα ή τον τρόπο εκπλήρωσης. Σε πλαζ γυμνιστών είναι νορμάλ. Σε επιδείξεις σκλάβων ίσως στο επιτρέψουν. Σε άλλες περιπτώσεις που έχετε συμφωνήσει όλοι στην public επίδειξη είναι νορμαλ. Αν δεν μπορείς να το ελέγξεις ώστε να το κάνεις σε ασφαλές πλαίσιο ξεκίνα κάνοντας μία επίσκεψη σε ένα ψυχολόγο.Οτιδήποτε μας κυριεύει σε ρυθμούς μανίας, ναι. Είναι πρόβλημα.
     
  10. deluxe

    deluxe Regular Member

    john_m, που το βρηκες το γκλοπ;

    Ενταξει δε κανω τετοια ρε μαγκες. Βασικα δε τον εχω βγαλει εξω ακομα ενω περπαταω, απλα τον βγαζω απο το βρακι και τεντωνεται στη φορμα, αν με καταλαβαινετε τι λεω! Και απλα περπαταω ετσι!

    Μονο στα διοδια τον βγαζω εξω! Και καμμια φορα οταν οδηγαω, αλλα δε με εχει καταλαβει ακομα καμμια! Μαλιστα σε 2 τις μιλουσα και δε το καταλαβαν! Δε φαινεται κιολας ειναι χαμηλα! Αλλα στα διοδια το βλεπουν πολυ καλα, επειδη ειναι αυτες σε ψηλοτερη θεση και κομπλαρουν. Βασικα δε λενε τιποτα, ενω κανονικα λενε ευχαριστουμε ή καλο δρομο  

    Παντως πιστευω οτι υπαρχουν γυναικες που θα γουσταραν να δουν τετοια πραματα! Αρκει να πεσω στη καταλληλη!
     
  11. Kaveiros

    Kaveiros Regular Member

    Απάντηση: Re: Θελω να τον βγαζω εξω! Εχω προβλημα;

    Για τα περι ειδικου θα συμφωνησω με την Uther


    Εδω ομως σε συμβολικο επιπεδο και ως εκφραση αντιστασης κρατα ψηλα τον ιστο!! 
     
  12. Alexkat

    Alexkat Contributor

    Απάντηση: Θελω να τον βγαζω εξω! Εχω προβλημα;

    Σίγουρα θα υπάρχουν τέτοιες κατάλληλες γυναίκες, αλλά ως συνήθως οι γυναίκες φοβούνται και δεν εκδηλώνονται. Αυτό όχι μόνο στο PUBLIC αλλά και στα άλλα βίτσια.Τι να κάνουμε, στην Ελλάδα ζούμε.
    Τώρα όσο αναφορά την παραβατική ή αποκρουστική συμπεριφορά ενός επιδειξία άνδρα στο PUBLIC,
    αυτή δεν θα ίσχυε, αν ο ίδιος ήταν γυναίκα.
    Για φαντάσου μία εμφανίσιμη γυναίκα να κάνει PUBLIC,......θα ήταν ενδιαφέρον θέαμα ........ακόμα και
    για.....τις ίδιες..........τις.............γυναίκες......!....εκτός αν μιλάμε για γυναίκες μεγάλης ηλικίας με ταμπού και παλαιά ήθη.
    Επικροτώ το PUBLIC γιατί απλά με εξιτάρει να σπάω τα ταμπού,αλλά σε μέρη που δεν υπάρχουν παιδιά, και έχουν χαμηλή επικινδυνότητα σύλληψης.
    Μήν ξεχνάμε ότι υπάρχουν χώρες ακόμα και στην Ευρώπη,που επιτρέπεται και από τον νόμο,σε πάρκα
    κλπ, αρκεί να μην υπάρχουν παιδιά.