Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Θελω να τον βγαζω εξω! Εχω προβλημα;

Συζήτηση στο φόρουμ 'Σεξ και Σχέσεις' που ξεκίνησε από το μέλος deluxe, στις 9 Μαϊου 2011.

Tags:
  1. Mikra_Psemata

    Mikra_Psemata Contributor

    Απάντηση: Θελω να τον βγαζω εξω! Εχω προβλημα;

    κανενα λάθος δεν έκανα φίλε μου

    τοποθετησα την κατηγορια "ερωτισμου" που υπερασπιζεσαι, στην ποιοτητα των προιόντων του αλεξπακ.
    Αν εσύ, πιστευεις οτι ξερεις καλυτερα απο εμας, τι μας καυλωνει.. και μαλιστα οτι αυτο ειναι η θέα του πουτσου σου..
    είσαι μακρύα νυχτωμένος..



    Θα σου εξομολογηθώ όμως κάτι, (είμαι στις καλές μου σημερα)

    οταν πρωτοδιαβασα αυτο το νημα, υπηρχαν σοβαρα προβλημα υγείας εντος του σπιτιου μου, ημουν αυπνη, αγχωμένη, στεναχωρημενη, μοιραζα το 24ωρο σε νοσοκομειο κ δουλεια, επι πολύ καιρο.

    Αν σε πετυχαινα στο δρόμο, εκεινες τις μέρες, να μου δειχνεις τον πουτσο σου, πιστεψε με, δεν θα τον ειχες τωρα για να τον καμαρωνεις.

    Γι αυτο ειναι απαραιτητη η συναινεση, κυριως για το δικό σου καλό.

    Εν ολιγοις..
    δεν έχουν παντα κ καθε στιγμη, ΟΛΟΙ την ίδια διαθεση με σένα.

    Δεν θα ασχοληθω άλλο μαζί σου..




    υγ: ιζνο.. παρτο αλλιως, μπερδευεσαι.




    Μαρία
     
  2. Alexkat

    Alexkat Contributor

    Απάντηση: Θελω να τον βγαζω εξω! Εχω προβλημα;


    Δεν θα μπω στον κόπο να σου γράψω πολλά, άν δεις την συνέχεια του νήματος θα καταλάβεις.
    Απο κει και πέρα άν διαθέτεις αυτοσεβασμό πρέπει να συγκρατείσαι, να μην εκτοξεύεις ύβρεις και να διαθέτεις αυτοέλεγχο.Βιάστηκες.
     
  3. kyklonas

    kyklonas Regular Member

    Απάντηση: Θελω να τον βγαζω εξω! Εχω προβλημα;

    Μετά από όλα αυτα έχω μια απορία ....
      
    Μήπως νομίζει πως τον βέπουμε και το ευχαριστιόμαστε ??? 
    Μήπως νομίζει πως βρήκε τόσες και τόσους που παρακαλάνε να νιώσουν ηδονή βλέποντας τον???
    Μήπως νομίζει πως περιμένουμε να μας...πιτσιλίσει τα μαλλιά και να περάσουμε το υπόποιπο της ζωής μας άλουστοι ???  
     
  4. deluxe

    deluxe Regular Member

    10 χρονια εχουν περασει και ακομα κανω τα ιδια, αν και πλεον μονο μεσα στο σπιτι μου. Τον δειχνω στις γειτονισες οποτε βρισκω την ευκαιρια! Εχω φετιχ να κανω σεξ στο παραθυρο και να μας βλεπουν, ασχετον εαν δεν εχει τυχει να μας δει κανεις μεχρι στιγμης. Ερεθιζομαι μονο με αυτα πλεον, δεν μπορω να κανω κανονικο σεξ..

    Πωπω.. Εντωμεταξυ τωρα καθομαι και διαβαζω τι εγραφα πριν 10 χρονια.. Καλα εννοειται οτι αυτο πχ με την βεραντα που εχυνα τις αλλες ενω περπατουσαν και μαλιστα της πετυχαινα κιολας, ηταν μεγαλη παπατζα! Αχαχαχ..

    Παντως απο περυσι ηρθε μια γειτονισσα απεναντι και κυκλοφορουσε με το στρινγκ, καταλαβαινε οτι την κοιταω, χουφτωματα μαζι με τον δικο της μπροστα μου και να με κοιταει, αλλα δεν ηξερε σε ποιον βρηκε να τα κανει. Αρχισα και εγω να βγαζω το παλαμαρι στο παραθυρο.. Πλεον τους τελευταιους μηνες δεν κανει τιποτα, δεν ξερω γιατι.. Ισως δεν περιμενε να απαντησω; Το θεμα ειναι οτι ημουν αρκετα εμμονικος, μπορει να κοιτουσα απεναντι στο παραθυρο και 2,3 ωρες καθε ημερα! Ακομα και να μην εβλεπα το παραμικρο να κινειται! Ακομα και τωρα κοιταω καμια φορα, ετσι απο συνηθεια!

    Επισης επειδη γενικα στην απεναντι πολυκατοικια εχει ωραια μωρακια, εαν δω καμια να βγαινει βεραντα και να πλενει με τα κολαν της ή να κανει γιογκα στο δωματιο, δεν αντεχω και τον βγαζω εξω, αλλα δεν πρεπει να με εχουν δει μεχρι στιγμης.
     
    Last edited: 3 Μαϊου 2020
  5. tithon

    tithon Contributor

    τεκμηριώνεται πλέον και επιστημονικά οτι δεν πρέπει να τον κρύβεις. χρειάζεται να βγαίνει στο φως, στον ήλιο. η βιταμίνη d3 είναι η αποτελεσματικότερη άμυνα του οργανισμού. αυτοί που σας έκλεισαν στο σπίτι σαν αφόπλισαν έναντι της «απειλής». όποιος κρύβεται χάνει, πάντα, είναι γνωστό από χιλετίες.
     
  6. sweet_release

    sweet_release ~she looks like the moon~

    Χαχααχχαχα επικό νήμα
     
  7. Alice in wonderland

    Alice in wonderland sui generis Contributor

    Για κάθε επιδειξια υπάρχει ένας ηδονοβλεψιας που δεν έχει συναντήσει ακόμα....
     
  8. deluxe

    deluxe Regular Member

    Ρε φιλε καλα τα λες εσυ, αλλα οταν λες οτι εκανες ζευγαρωμα με την απο πανω αξιωματικινα, δεν μπορω να το φανταστω αυτο.. Γυαλινα πατωματα εχετε και κοιταζοσαστε; Σε ρωταω μετα απο 9 χρονια ακριβως, αλλα ποτε δεν ειναι αργα!

    Επισης ο τροπος σου ειναι χρονοβορος και απαιτει να εχεις 6-pack< πραγμα το οποιο πλεον δεν υπαρχει!

    Το θεμα μου ειναι οτι πλεον μπορει να μην τον βγαζω εξω, καθως ειμαι 30+ παντρεμενος με παιδι, αλλα οποτε βλεπω κανενα κολαν τρελαινομαι και θελω να τον παιζω.. Πλεον στο σπιτι που ειμαστε απεναντι εχει πολλα ωραια μωρα + το μωρακι που εβγαινε με το στρινγκ για καποιο διαστημα, και εγω τρελαθει. Η αλλη κανει καθε ημερα γυμναστικη το βραδυ χωρις κουρτινες με ενα κοντο μινι και θελω να τον παιζω. Η αλλη βγαινει εξω με τα σπαντεξ και πλενει τα χαλια της, παλι θελω να τον παιζω. Αλλα με προσοχη παντα μη με δει κανεις αλλος και τρεχουμε. Αν τυχει και με δουν οι ενδιαφερομενες θα κοψω κινηση και θα πραξω αναλογως.

    Βεβαια τοσα χρονια τζαμπα βασανιζομαι και εγω, και βασανιζω και τη γυναικα μου με ολα αυτα, που εννοειται τις τα εχω πει.. Να καθοταν και καμια καλη ηδονη παει στο καλο.. Παπαρια..

    Η μονη μου θεραπεια ειναι να παω να κλειστω σε ενα σπιτι χωρις παραθυρα και βεραντα για κανα 3μηνο να φτιαξω χαρακτηρα.

    Τελος να πω οτι ολες αυτες οι επιδειξιομανιες, παραφιλιες, bdsm κτλ, ολα εχουν καταλοιπα απο την παιδικη μας ηλικια. Δλδ οσο ανωμαλο σας φαινεται που ερεθιζομαι με την επιδειξιομανια, αλλα τοσο ανωμαλο και αποκρουστικο φαινεται σε εμενα πχ το golden shower ή η ποδολαγνια. Εμετο θα κανω.. Ο καθενας υποστηριζει το φετιχ του, και καλα κανει.
     
    Last edited: 5 Μαϊου 2020
  9. Stilvi

    Stilvi Nobody expects the Spanish inquisition! Contributor

    Εγώ προτείνω να τις βγάλετε όλοι έξω, να γεμίσουν τα μπαλκόνια μαλαπέρδες να γουστάρουμε!
     
    Last edited: 5 Μαϊου 2020
  10. whisperer

    whisperer Regular Member

    Κι εγω βγαζω εξω στο μπαλκονι το πουλι μου
     
     
  11. dina

    dina Σκλαβα της Brt Contributor

    Το ελεγα στις φίλες μου και δε με πίστευαν!!!  
     
  12. AlexanderV

    AlexanderV Contributor

    Που είναι αυτή η πολυκατοικία, καλέ μου άνθρωπε?