Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Θελω να τον βγαζω εξω! Εχω προβλημα;

Συζήτηση στο φόρουμ 'Σεξ και Σχέσεις' που ξεκίνησε από το μέλος deluxe, στις 9 Μαϊου 2011.

Tags:
  1. cadpmpc

    cadpmpc Contributor

         , σταδιάλα πνίγηκα μαρ' συ..!
     
  2. Ken Jackson

    Ken Jackson Imperious, choleric, irascible

    Εγώ λέω να ανοίξεις το πορτάκι και να το αφήσεις να πετάξει μακρυά .
     
  3. Salamander

    Salamander Dance into the fire

    Δεν γίνεται... πρέπει να στείλουμε σμς στον Χαρδαλιά....
     
  4. -Volt-

    -Volt- Contributor

    Πάλιωσε  
     
  5. Salamander

    Salamander Dance into the fire

    Μπορεί και ας ελπίσουμε να το ξεπεράσαμε.... γιατί αλλιώς θα μας μαντρόσουν πάλι
     
  6. -Volt-

    -Volt- Contributor

    Μην ανησυχείς τώρα θα βγάλουν τα χρυσά κουτάλια ανοίγει η σεζόν. Μετά πάλι, ώσπου να περάσουν ολοκληρωτικά στη συνείδηση την ανάγκη υιοθέτησης της κάρτας του πολίτη.
     
  7. Stilvi

    Stilvi Nobody expects the Spanish inquisition! Contributor

     

    Για να βγάλετε έξω τη μαλαπέρδα σας να μουλιάσει στον ήλιο στείλτε 7 στο inbox της Stilvi με τη διεύθυνση και τον όροφο της πολυκατοικίας!

    Ποιός Χαρδαλιάς...
     
  8. deluxe

    deluxe Regular Member

    Περυσι χτιστηκε και εχει μονο νεαρα ζευγαρια ή κοπελες που συγκατοικουν. Καλη φαση. Στα 10 μετρα αποσταση.
     
  9. AlexanderV

    AlexanderV Contributor

    Μόνο καλή? Εγώ πετύχαινα αρνητικό τζακ ποτ όπου πήγαινα να νοικιάσω... Δύσκολο πάντως να έχεις τόσες πολλές αναφτερές γειτόνισσες . Κολάν, στριγκάκια, ο κακός χαμός. Τι να πώ? Καλή απόλαυση στο θέαμα 
    Τα υπόλοιπα, τι θα κάνεις και πως θα αντιδράσεις, προσωπικές σου επιλογές, δε μου πέφτει λόγος.
     
  10. Metaixmio

    Metaixmio Äther Ignis

  11. Salamander

    Salamander Dance into the fire

    Περίεργο και 7 και 8 και 9 και τίποτα..... όλα τα έστειλα και τίποτα δεν έγινε....η λάθος inbox η λάθος μαλαπερδα....   
     
  12. deluxe

    deluxe Regular Member

    Να μου πεις και στην παραλια δεν γινονται αυτα; Ε εκει δεν υπαρχει αδρεναλινη, το θεωρεις φυσιολογικο.. Αλλιως ειναι ομως να βλεπεις στρινγκ μεσα στο σπιτι.

    Btw, οπως ειπα και σε προηγουμενο ποστ, πλεον εχει βαλει κουρτινες και δεν κανει καμια εμφανιση.. Δεν καταλαβαινω το γιατι.. Ζει μαζι με την αδερφη της και πρεπει να με ειχε δει και εκεινη και της μιλησε.. Μαλακια εκανα παλι.