Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Θελω την αποψη σας για το toilet slavery

Συζήτηση στο φόρουμ 'BDSM Discussion' που ξεκίνησε από το μέλος urolagnos, στις 9 Μαϊου 2007.

  1. afentis31

    afentis31 New Member

    Ειναι πολυ ρισκο.Με τοσα μικροβια μπορι να πας και στο νοσοκομιο.
    θελη προσοχη.
     
  2. Mikra_Psemata

    Mikra_Psemata Contributor

    Απάντηση: Θελω την αποψη σας για το toilet slavery

    Η υγεία δεν αφορα μόνο την καταποση ουρων, αφορα όλες τις ερωτικές συνευρέσεις κ συνδιαλλαγες.Ειδικότερα στον χώρο του bdsm που τα υγρα είναι περισοτερα, γιατί εκτος των ερωτικων υγρων μπορει να υπαρξει αιμα κ σιγουρα αφθονος ιδρωτας.. προυποθέτει την έτσι κ αλλιως μεριμνα της υγειας..
    Εφόσον λοιπον εξασφαλιστει αυτη..
    Ως περιστασιακη αφεντρα μου ειναι αρεστο..

    η κοπρολογνεια μου ειναι αποκρουστικο κ ο πιο σιγουρος δρόμος να ξενερωσω..
     
  3. blindfold

    blindfold Contributor

    όσο αφορά τα θέμετα υγείας ,ακόμα και στον απλό παλινδρομικό έρωτα η χρήση προφυλακτικού προστατεύει μόνο από ανεπιθύμητα τέκνα και κατά 90% από AIDS κατά τ'άλλα από ΌΛΕς τις υπόλοιπες αφροδησιακού τύπου μεταδιδόμενες αρρώστιες ΔΕΝ προστατεύουν ,οπότε το θέμα υγειηνής πρέπει να ξεπερνιέτε πολύ πριν φτάσουμε στην ουρολαγνεία ή στο καθάρισμα της τουαλέτας με την οδοντόβουρτσα ...

    Κάποια Αφέντρα να Εκφέρει άποψη ;
     
  4. Mirella_trans_Domme

    Mirella_trans_Domme Contributor

    ΠΟΙΟΣ ΣΟΥ ΕΙΠΕ ΟΤΙ ΜΟΝΟΝ ΟΙ ΑΝΤΡΕΣ ΤΟ ΚΑΝΟΥΝ?
    ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΚΑΙ ΠΟΛΛΕΣ ΓΥΝΑΙΚΕΣ ΠΟΥ ΤΟΥΣ ΑΡΕΣΕΙ!
    ΑΝ ΕΙΝΑΙ ΔΙΑΣΤΡΟΦΗ??? ΟΧΙ ΒΕΒΑΙΑ!! ΔΙΑΣΤΡΟΦΗ ΕΙΝΑΙ Ο ΕΞΑΝΑΓΚΑΣΜΟΣ ΚΑΠΟΙΟΥ ΣΕ ΚΑΤΙ ΠΟΥ ΔΕΝ ΤΟΥ ΑΡΕΣΕΙ. Ο ΒΙΑΣΜΟΣ Π.Χ. ΕΙΝΑΙ ΔΙΑΣΤΡΟΦΗ!
    ΟΤΑΝ ΚΑΤΙ ΤΟ ΘΕΛΟΥΝ ΚΑΙ ΟΙ ΔΥΟ ΤΟΤΕ ΑΥΤΟ ΕΙΝΑΙ ΕΠΙΘΥΜΙΑ ΚΑΙ ΟΧΙ ΔΙΑΣΤΡΟΦΗ!
    ΟΣΟ ΓΙΑ ΕΜΕΝΑ ΝΑΙ! ΤΟ ΕΧΩ ΔΟΚΙΜΑΣΕΙ! ΑΝ ΜΟΥ ΑΡΕΣΕ???
    Ε! ΤΗΝ ΩΡΑ ΠΟΥ ΤΟ ΕΚΑΝΑ ΝΑΙ! ΥΠΗΡΧΕ ΠΟΛΥ ΕΝΤΟΝΟΣ ΠΑΡΟΞΥΣΜΟΣ ΣΕΞΟΥΑΛΙΚΟΣ ΚΑΤΙ ΑΠΑΡΑΙΤΗΤΟ ΓΙΑ ΝΑ ΞΕΠΕΡΑΣΕΙΣ ΤΑ ΟΡΙΑ!!!
     
  5. footslave28

    footslave28 New Member

    Απάντηση: Θελω την αποψη σας για το toilet slavery

    οταν δινεις τελειως τον ελεγχο σε μια γυναικα ειναι φυσιολογικο να λατρευεις εκτος απο το σωμα της και τα παραγωγα του.
     
  6. Mirella_trans_Domme

    Mirella_trans_Domme Contributor

    ΚΑΙ ΒΕΒΑΙΑ ΔΕΝ ΜΙΛΩ ΓΙΑ ΤΗΝ ΚΟΠΡΟΛΑΓΝΕΙΑ ΣΤΟ ΣΤΟΜΑ!
    ΑΥΤΟ ΟΧΙ ΠΟΤΕ!!!
    ΜΙΛΩ ΓΙΑ ΤΟ ΣΩΜΑ ΚΑΙ ΤΑ ΓΕΝΝΗΤΙΚΑ ΟΡΓΑΝΑ!!!
    ΟΣΟΝ ΑΦΟΡΑ ΤΗΝ ΟΥΡΟΛΑΓΝΕΙΑ!!!!!? Ε ΝΑΙ ΑΥΤΗ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΦΕΤΙΧ ΜΟΥ!
     
  7. slaveonios

    slaveonios New Member

    Φιλε footsleve28 μην εισαι απολυτος........
     
  8. lust

    lust New Member

    Ως sub εχω ζησει την εμπειρια της ουρολαγνειας(οχι της καταποσης!).Δεν με εξιταρε καθολου.Ποσο μαλλον η κοπρολαγνεια.Και μονο στη σκεψη αηδιαζω αν μου το εκαναν η το εκανα σε καποιον... 
     
  9. JohnT4

    JohnT4 Regular Member

    Απάντηση: Θελω την αποψη σας για το toilet slavery

    Δεν το έχω δοκιμάσει, αλλά νομίζω πως θα μου άρεσε!!!
    Όχι επειδή το θέλω, αλλά επειδή το να με αναγκάσει καποια/ος να κάνω ακόμη και αυτό, με εξιτάρει σαν ιδέα!
     
  10. Lola

    Lola Regular Member

    Απάντηση: Θελω την αποψη σας για το toilet slavery

    Για την κοπρολαγνεια δεν κανω κανενα σχολιο, το στομαχι μου ειναι χαλια σημερα.. απλα εγω δε θα το εκανα ποτε και για κανενα λογο 
     
  11. _xrisi_vroxi_

    _xrisi_vroxi_ New Member

    Δεν ειναι αναγκη η καταποση μπορει να γινει σε ολο το αλλο σωμα
     
  12. íɑʍ_Monkeץ

    íɑʍ_Monkeץ Contributor

    Ούτε καν  δεν με εξιτάρει καθόλου,μακριά απο μένα.