Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Θεμα υγειας..

Συζήτηση στο φόρουμ 'Φετιχισμός' που ξεκίνησε από το μέλος Mannia, στις 26 Νοεμβρίου 2006.

  1. Mannia

    Mannia Regular Member

    Συχνά, πολυ συχνα, αναγκαζω τους σκλαβους μου να πινουν τα ουρα μου.. Θα θελα να ξέρω αν αυτο μπορει να προκαλεσει προβληματα στην υγεια τους. Ακομη και οποιαδηποτε αλλη πληροφορία.
     
  2. kinkylina

    kinkylina New Member

    Απάντηση: Θεμα υγειας..

    Από όσο ξέρω κι εγώ τα ούρα ενός υγειούς ανθρώπου μπορείς να τα πιεις και σε περίπτοση ελλειψης νερού.
     
  3. kinkylina

    kinkylina New Member

    Απάντηση: Θεμα υγειας..

    συγνώμη για την ωρθωγραφεια μου
     
  4. Mannia

    Mannia Regular Member

    Απάντηση: Θεμα υγειας..

    Makari na einai etsi.. einai kati pou epivalo polu suxna kai fusika exontas tin apoluti euthini gia tin zoi ton sklavon mou thelo na gnorizo.
    Se euxaristo ..

    Μακάρι να είναι έτσι... είναι κάτι που επιβάλω πολύ συχνά και φυσικά έχοντας την απόλυτη ευθύνη για την ζωή των σκλάβων μου θέλω να γνωρίζω.
    Σε ευχαριστώ...
     
    Last edited by a moderator: 26 Νοεμβρίου 2006
  5. bodyfull69

    bodyfull69 Regular Member

    Τα ιύρα ενός υγειούς ανθρώπου δεν έχουν πρόβλημα. Αλλά δεν μπορεί να αντικαταστήσει το νερό σε κατάσταση δίψας.
    Η ουρολαγνία είναι φυσική ανάγκη για πολλούς ανθρώπους στην ερωτική τους συνεύρεση και μπορώ να πω, απαραίτητο τμήμα της ζωής ενός υποτακτικού ατόμου. Τους κατουράτε και τους βλάζετε να πίνουν τα ούρα σας. Και είναι μεγάλη τιμή για υποτακτικό άτομο να τα πίνει.
    Και να μην ακούσω αηδίες πρί σιχαμάρας. Σε ένα bdsm αυτά δεν χωράνε.
     
  6. Incomplete_

    Incomplete_ Contributor

    Απάντηση: Re: Θεμα υγειας..

    Tο ίδιο ισχύει και για την κοπρολαγνεία;
     
  7. gaby

    gaby Guest

    Re: Απάντηση: Re: Θεμα υγειας..

    Όχι είναι πολύ μεγαλύτερη η φυσική αποστροφή που προξενεί σε πολλούς. Και για την μεγάλη πλειοψηφία σκληρό όριο μακράν.
     
  8. Mannia

    Mannia Regular Member

    Απάντηση: Θεμα υγειας..

    Δεν αναφερθηκα στην σιχαμαρα η στην αποστροφη, σαφως ειναι τιμη για τον υποτακτικο η καταποση των ουρων. Αλλα καθαρα στην επιπτωση ποθ ενδεχομενοσ να εχειη οχι στην υγεια!
    Τωρα οσον αφορα την κοπρολαγνεια, δεν εχω εμπειρια οποτε και αποψη.
     
  9. female

    female Contributor



    Είναι απαραίτητο κατά τη γνώμη μου να κάνεις τακτικές αναλύσεις αίματος και ούρων! (Πράγμα που ίσως είναι απαραίτητο για όλους --- ιδίως όσους προτιμούν το sm.) Τι γίνεται αν έχεις κάποιο μικρόβιο;;;!!!

    Υποθέτω οτι αν έχεις γρίπη, για παράδειγμα, ή αναρρώνεις από κάτι, θα πρέπει να απέχεις για αρκετό καιρό μετά. Επίσης αν παίρνεις κάποιο φάρμακο. Αν έχεις κάποια αλλεργία.

    Επίσης έχω ακούσει οτι είναι απαραίτητο να πίνεις πολύ νερό πριν, όσο πιο πολύ μπορείς, για να είναι καθαρά τα νεφρά και να μην έχουν πολλά άλατα που κάνουν κακό στον οργανισμό. Πράγμα που, όσο ξέρω, θα κάνει καλό και σε σένα.

    Προσωπικά δεν γνωρίζω περισσότερα επί του θέματος, αλλά νομίζω οτι θα πρέπει να ψάξεις το θέμα αναλυτικότερα προτού συνεχίσεις να κάνεις κάτι που μπορεί βραχυπρόθεσμα ή μακροπρόθεσμα να έχει πιθανώς σοβαρές επιπτώσεις στη υγεία κάποιου που σε εμπιστεύεται. Είμαι βέβαιη οτι κάποια ξένα sites θα έχουν περισσότερες πληροφορίες. Νομίζω επίσης ότι μια, έστω έμμεση, συζήτηση με έναν καλό ουρολόγο θα βοηθούσε.

    Πολύς κόπος ίσως, αλλά είμαι βέβαιη πως δεν ξεχνάς πως έχεις και ευθύνες ως κυρίαρχη!

     
  10. sapfw

    sapfw Hard to handle Contributor

    Απάντηση: Re: Θεμα υγειας..

    (τα bold δικά μου)

    Είναι απαραίτητο τμήμα της ζωής ενός υποτακτικού ατόμου μόνο εφόσον το επιθυμεί Ο/Η Κυρίαρχος του.

    Δεν αποτελεί ικανή και αναγκαία συνθήκη για να χαρακτηρίσει ένα άτομο ως υποτακτικό.
     
  11. bodyfull69

    bodyfull69 Regular Member

    Τα απαραίτητα στοιχέια μίας σχέσης κυρίαρχου/υποτακτικού καθορίζονται από την θέληση του κυριαρχικού ατόμου.
    Απλά αναφέρω ότι η ουρολαγνεία χρησιμοποιείται και σε μη bdsm σχέσεις δηλαδή σε vanilla άτομα, και by the way, είναι περισσότερο διαδεδομένο από το κοινώς λεγόμενο.
    Η κοπροπλαγνεία ως πιο έντονη σχετίζεται περισσότερο με την λαγνεία και λιγότερο με την φαγεία, για λόγους υγειηνής καθαρά.
     
  12. Mannia

    Mannia Regular Member

    Απάντηση: Θεμα υγειας..

    Οι ευθυνες που εχω ως Κυριαρχη με κανουν να ενδιαφερομαι και να ψαχνω οτιδηποτε αφορα το καλο του σκλαβου μου!
    Σε ευχαριστω!