Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Ιδέες ... επίπλωσης ή αλλοιώς forniphilia

Συζήτηση στο φόρουμ 'Φετιχισμός' που ξεκίνησε από το μέλος MasterJp, στις 30 Μαϊου 2006.

  1. MasteR_PieR

    MasteR_PieR Regular Member

    Αγαπητέ μου φίλε Jp,

    ομολογώ ότι οι φώτο που έβαλες είναι υπέροχες και δίνουν πολύ καλές ιδέες. Καλό θα ήταν σιγά σιγά να μπαίνουν και σε εφαρμογή  
     
  2. τασος0

    τασος0 Regular Member

    Απάντηση: Ιδέες ... επίπλωσης ή αλλοιώς forniphilia

    συγνωμη για τα μη ελληνικα...το ξαναγραφω λοιπον ειναι ευκολο να μου πει καποιος πως μπορω να βαζω φωτο εδω?
     
  3. MasterTheo

    MasterTheo Regular Member

    Πολύ καλές ιδέες χμμμ... ενδιαφέροντα...
     
  4. τασος0

    τασος0 Regular Member

    αυτες ειναι για δοκιμη
     
  5. τασος0

    τασος0 Regular Member

    ευχαριστω την carissa k τον Fhotografer για την βοηθεια
     
  6. Konstantinos

    Konstantinos Staff Member

    ωραια ολα αυτά αλλά λιγο δύσκολα να πραγματοποιηθουν από εναν ερασιτέχνη. μιλάω για τα πιο πολύπλοκα positions που βλέπουμε στο ταβάνι κτλ. θεωρώ οτι μερικα είναι λίγο ρυψοκίνδυνα. το πιο συνηθες είναι το human asthrey (τασάκι) αν δεν κάνω λαθος.
     
  7. phoenixxx

    phoenixxx Regular Member

    Πάντα είναι εκπληκτική η αισθητική του House of Gord σε ότι αφορά την χρήση του ανθρώπινου σώματος σαν ένα αντικείμενο. Ένα εξαιρετικό ερωτικό θέμα και θέαμα, από πραγματικά μάστορες φωτογράφους.

    Η δε αντιδράσεις που δημιουργούν σε Κ/κάποιον-α που τις βλέπει είναι σίγουρα πολύ έντονες και σίγουρα εξάπτουν την φαντασία.

    Υπέροχες φώτο Κύριε MasterJp! Σας ευχαριστούμε!
     
  8. kali crow

    kali crow Guest

    το κηροπηγιο ειναι τελειο.... 
    καποιες ομως παραειναι...παθαινεις λουμπαγκο....
     
  9. Leykos

    Leykos Regular Member

    Απάντηση: Ιδέες ... επίπλωσης ή αλλοιώς forniphilia

    καποτε έπαιξα και γω ένα τετοιο ρόλο ήταν οταν μπήκε ο σύζυγος μέσα και η σύζυγος με έβαλε και έπαιξα το άγαλμα αφου πρώτα με πασάλειψε με λάδι και μετά με ταλκ. Μπαίνει ο κακομοίρης μέσα με κοιτά (ακινητος εγω) με ξανακοιτά, ρωτά την γυναίκα του που βρήκε το άγαλμα, απαντά αυτή < στους παπαστόλου, ζήλεψα και αγόρασα και γω ένα>. Κουνάει το κεφάλι αυτός, πάει τρώει, ξαπλώνει στον καναπέ, (ακίνητος εγώ). Κανουν sex, τραβάει και έναν υπνακο, (ακίνητος εγώ). Περνάει το απογεύμα έρχεται το βράδυ (ακίνητος εγώ). βλέπουν τηλεόραση, την πέρνει ο υπνος αυτήν. (ακίνητος εγώ).
    Σηκώνεται ο σύζυγος πάει στην κουζίνα ετοιμάζει ένα σαντουιτσς έρχεται μπροστά μου με κοιτάει (ακίνητος εγώ).
    <φαε ρε> (ακίνητος εγώ) <Φαε ρε μαλακα 48 ωρες έπαιζα το άγαλμα στους παπαστόλου και ούτε νερό δεν με δώσαν!>
     
  10. Mirella_trans_Domme

    Mirella_trans_Domme Contributor

    Οντως!
    Παντα ονειρευομουν εναν σκλαβο σε φωτιστικο!  
     
  11. zinnia

    zinnia Contributor

    Διακοπές ρεύματος; Κανένα πρόβλημα!!!!!!!
     
  12. Soragoldfish

    Soragoldfish New Member

    Allen Jones