Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Ιδιόρυθμος ποδολάτρης- η πρώτη του φορά.

Συζήτηση στο φόρουμ 'Ποδολαγνεία' που ξεκίνησε από το μέλος feet-lover, στις 27 Μαρτίου 2023.

  1. Επικοινώνησε μαζί μου , πως θέλει να φιλήσει αντρικό πόδι . μέχρι εδώ όλα οκ.
    ένας ακόμα ατυχος ποδολάτρης μικρής κλειστής κοινωνίας, που αφενώς δεν βρίσκει καθόλου ευκολά πόδι, να προσκυνήσει, και αφετέρου, είναι πολύ ντροπαλός να το πεί, ή να το ζητήσει.
    το μόνο που κάνει είναι μασάζ στα πόδια φίλου του με το χέρι, που δεν έχει ιδέα τι άλλο θα ήθελε να του κάνει,ουτε τολμάει να του το πεί, καθώς είναι πολύ ντροπαλός και φοβάται μην χαλάσει την μακρόχρονη φιλία που έχει μαζί του.
    Ετσι λοιπόν εκανε 200 χιλιόμετρα από την περιοχή του για να έρθει σ εμένα.
    Στρατιωτικός ( το πιό συχνό) ετων 38.
    τελείως νορμάλ άτομο .
    μου ξεκαθάρισε από πρίν οτι , θέλει τα πόδια μου να είναι καθαρά όχι ιδρωμένα και πλυμένα ( 1η Εξαίρεση )
    Εγώ εκατσα αναπαυτικά στον καναπε,αρχικώς γονάτισε και με κοίταζε δίσταζε ακόμα και να μου βγάλει τα παπούτσια.
    προφανώς περίμενε οτι τα πόδια μου θα μύριζαν ενώ του είχα πει οτι θα τα έχω πλυμένα .
    Με τελείως αδέξιες κινήσεις εβγαλε τα sneacers μου και τις καλτσες,τόσο αδέξια τα χέρια του ετρεμαν , που μου ήρθε ενα χαμόγελο , από την τόση του αδεξιότητα, ευτυχώς είμαι ανθρωπος που ξε-κομπλάρω τον άλλο ευκολα.
    κι εκει που περίμενα να γλυψει κατευθείαν το πόδι καθώς ήταν γονατιστός, τα δαχτυλα , ξαπλωσε στο πάτωμα ανάσκελα.
    απλα εβαλε τα πόδια μου πανω στο κεφάλι του, και φίλαγε τα πέλματα μου.
    φιλαγε μόνο τα πελματα χωρίς να φιλήσει ούτε μιά φορά τα δαχτυλα ,ουτε μιά φορά το κουτουπιέ , αυστηρά στην περιοχή του πέλματος.(2η Εξαίρεση)
    δεν εγλυψε καθόλου στις σχεδόν 4 ωρες που φιλαγε τα πόδια μου κάνοντας μόνο 2 πεντάλεπτα διαλείματα για να εκσπερματώσει.
    προσπάθησε και τρίτη φορά αλλά δεν μπόρεσε.
    καθόλη την διάρκεια αυτή μιλάγαμε κατά διαστήματα και πέρασε η ώρα και για τους 2 πολύ ευχάριστα.
    Ο ανθρωπος καθόλα στρειτ, αλλα ενώ τρελένεται να φιλάει αντρικά πόδια, δεν θέλει καθόλου να φιλήσει ούτε γλύψει γυναικεία πόδια (3η εξαίρεση και η πιό απίθανη)
    Μου δήλωσε οτι είναι πολύ σιχασιάρης κι δεν θέλει με τίποτα να σαλιώσει ή να γλύψει αλλο τμήμα του ποδιού εκτος από τα πέλματα, και αυτά μόνο να τα φιλήσει, και με τίποτα να φιλήσει τα δαχτυλα πχ .
    εγω σιγα σιγά με τρόπο του εφερνα τα δαχτυλά στο πρόσωπο ή στο στόμα αλλα τον έβλεπα που τραβαγε το πρόσωπο και δεν επέμεινα αλλά μου έκανε πολύ μεγάλη εντύπωση αυτό.
    Αυτό που έκανε πολύ ωραία ήταν πως προσπαθούσε να ρουφήξει το πέλμα μου φιλώντας το , σαν να ήθελε να το φάει να το πω ετσι, και ταυτόχρονα αγκάλιαζε τις γάμπες μου πολύ σφιχτα.
    Από τα πολλά που είπαμε μου δήλωσε πως είναι η πρώτη φορά που φιλάει ζωντανά πόδια και μέχρι τώρα βολευεται με τι άλλο, με βίντεο στο διαδίκτυο.
    Ενώ του αρεσει να βλέπει αλλους να γλυφουν ποδια να τα βαζουν στο στόμα κλπ κλπ, αυτος δεν το κάνει με τίποτα, ούτε δοκιμάσε να το κάνει.
    Αναρωτήθηκε αν ποτε του φύγει, η ποδολατρεία του φυσικά και όχι του είπα.
    Θελει να κάνει σχέση κανονικά με γυναίκα, αλλα δεν θέλει να της φιλήσει η γλύψει τα πόδια, αντίθετα τρελένεται για αντρικά πέλματα , δύσκολη εξίσωση έχει να λύσει!

    Αβυσσος η ψυχή του ποδολάτρη αυτό εχω να δηλώσω!
     
    Last edited: 27 Μαρτίου 2023
  2. mystique

    mystique Owned Premium Member Contributor

    *
    Εκ του «cou-de-pied», ήτοι «λαιμός του ποδιού» ελληνιστί.

    Επί ευκαιρίας, το «coup de pied» σημαίνει «κλωτσιά με το πόδι», μακριά από μας 
     
  3. κουτουπιε εγω εννοω το πάνω μέρος του ποδιου. δεν τα πάω καλά με τις ορολογίες ανεκαθεν