Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Ιστορίες αλλονών...

Συζήτηση στο φόρουμ 'BDSM Art and Literature' που ξεκίνησε από το μέλος SD, στις 5 Απριλίου 2007.

  1. SD

    SD New Member

    Εγώ δεν είμαι ο τύπος που μπορεί να γράψει ένα κείμενο και να έχει λογοτεχνική ποιότητα.
    Αντί δικιάς μου ιστορίας θα ήθελα να σας προτείνω κάποιες ιστορίες οι οποίες με επηρέασαν και μπορείτε να τις διαβάσετε for free. Προέρχονται από την μεγάλη αποθήκη ιστοριών του ASSM (alt.sex.stories.moderated). www.asstr.org

    Α. The Janet trilogy του sfmaster (Janet in Training, The Challenge, Dangerous Games)
    Η πρώτη σειρά ιστοριών που διάβασα 16 ώρες σερί όταν βγήκαν το 1999-2000 ( με συνέπαρε ατελείωτα). Οι ιστορίες της Janet με βάση αυτά που διάβασα σε forums αλλά και με επικοινωνία με τον ίδιο τον συγγραφέα είδα οτι είχαν ΠΟΛΥ μεγάλη απήχηση.

    Β. Growing up a Master και Tired of Being the Nice Guy του MWTB και οι δύο ιστορίες.
    Συκγεκριμένα με την Tired of.... συνειδητοποίησα οτι όσο συγκρατώ τα σαδιστικά μου ένστικτα λόγω επαγγελματικών /οικογενιακών/ κοινωνικών σχέσεων δεν πρόκειται να κερδίσω τίποτα.
    Η ιστορία αυτή είναι η προσωπική μου διαφώτιση και κατέχει ειδική θέση στις αγαπημένες μου ιστορίες. (Συνιστάται ανεπιφύλακτα για διάβασμα)

    Το μόνο αρνητικό (δεν το βλέπω) είναι οτι οι παραπάνω ιστορίες είναι στα Αγγλικά.
     
  2. gaby

    gaby Guest

    ευχαριστούμε πολύ καλή η ιδέα σου