Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

ΚΑΘΗΚΟΝΤΑ ΚΑΙ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗ ΜΙΑΣ ΣΚΛΑΒΑΣ

Συζήτηση στο φόρουμ 'Master / slave' που ξεκίνησε από το μέλος venus, στις 29 Οκτωβρίου 2015.

  1. thief

    thief παλιοπαιδο ο Νικολακης Contributor

    Επιβεβαιωνεις την @Ice on fire τωρα που εχει πει οτι ειμαι sub που δεν του αρεσει η τιμωρια .....
    ρε μηπως εισαι δακτυλος της ?
     
  2. LuvBdsm

    LuvBdsm New Member

    Δηλαδη εσενα η Μαστερικη σου εμπειρια..(γτ απο οτι βλεπω δηλωνεις Μαστερ).. τι σου λεει?
     
  3. Noardos

    Noardos Regular Member

    Ότι η απελπισία του κόσμου στην σημερινή εποχή, μαζί με την ανημπόρια του τον οδηγεί στο να κάθετε και αναλώνεται σε ιντερνετικούς αυνανισμούς.
    Που θα κρίνεις εσύ, το τι δηλώνω εγώ.
    So, get a life!
     
  4. LuvBdsm

    LuvBdsm New Member

    Νομιζα οτι ηθελες να μιλησουμε αντικειμενικα επι του θεματος!
    Κι οτι ως Μαστερ θα εχεις κατι να μας πειςς
    αλλα οκ παω πασο!!
     
  5. Noardos

    Noardos Regular Member

    Για μπάνιο να πας, όχι για πάσο.
     
  6. LuvBdsm

    LuvBdsm New Member

    Οτι πει ο Μαστερ  
     
  7. thief

    thief παλιοπαιδο ο Νικολακης Contributor

    @LuvBdsm ανεβασε μια γυμνη σελφι απο το μπανιο  
     
  8. cadpmpc

    cadpmpc Contributor

    Mετά τις διαφημίσεις πέφτουν και τα τρέιλερ προσεχώς...
    Τα ίδια και τα ίδια...
    'Ολα παραλλαγές της Πάνια...
     
  9. Μετά λένε ότι εμείς οι σαδιστές θέλουμε «ψυ». Το κάνεις print το πρώτο πόστ, να το βγάλεις φωτοτυπίες, να το ‘χεις να το τρίβεις στα μούτρα μερικών; Το είπε άλλωστε και η λέιντι_νταρκ[α] στο «αντί κολάρου»: «σκλαβια απο δω κολαρα απο κει... και σκεφτομαι δυο πραγματα... οι σκλαβοι του τοτε οι παρα τη θεληση τους τι γνωμη θα ειχαν τωρα; (μαλλον θα μας περνουσαν για τρελους)». Όχι, σαν παιχνίδι καλό είναι, αλλά 24/7; Και γιατί να σε μαστιγώνει, ρε πουλάκι μου, μια φορά την ημέρα, άμα κάνεις όλα αυτά; Τι ΥΠΟτάσσει εκείνος, τόσο ΥΠΟταγμένη που είσαι από μόνη σου; Τι ενδιαφέρων βρίσκει; Του λες «θέλω να με πονάς» κι εκείνος δε λέει «σταδιάλα πά να φύγω»; Άκου «πόνα με»;! Τα ύστερα του κόσμου ρε ‘σεις…
    Υ.Γ.1: Να ρωτήσω (αλίμονο) κάτι ακόμη; Εγώ ήξερα αυτό το d/s το m/s τι είναι; Καινούργιο φρούτο; Εξαπλώνεται; Έχουν διαφορά μεταξύ τους αυτά τα δύο; Υπάρχουν κι άλλα;…
    Υ.Γ.2: Προσοχή σκλαβίτσες ο @cornilios μιλά εκ του πονηρού (τον ΕΝΦΙΑ ποιος θα τον πληρώνει; ). Μπορείτε να κρατήσετε την «ψιλή κυριότητα» και να εκχωρήσετε μόνο την «επικαρπία», για ορισμένο χρονικό διάστημα, μετά… τσούπ θα είναι ξανά δική σας! Εγώ σε εσάς τις σκλάβες υπολογίζω για την επανάσταση   οργάνωση - πληροφορίες spartacus  
    Σας ενημερώνουμε ότι από 1/10/2015 όποια στοιχεία δηλώνονται αυτοβούλως στο διαδίκτυο, λαμβάνει αμέσως γνώση η υπηρεσία μας. Τα περιουσιακά στοιχεία αξιολογήθηκαν και τα πρόστιμα για το εκπρόθεσμο της κατάθεσης. Θα ειδοποιηθείτε. Η ομάδα του taxisnet
     
     
  10. Jack Wolfskin

    Jack Wolfskin the big bad Wolf


    θελω 5 με 9 αποτετοιες !!!

    νομιζω οτι απο κει ηρθε και η γνωστη φραση " πεντε-εννια-πηγαδια"
     
  11. επειδη απ οτι προσεξα τα λογια μου εστρωσαν καινουριο χαλι.... και πιο πριν ειπα κι αλλα γι αυτους τους κανονες... οτι ο καθενας το βλεπει αλλιως...το Μ/s τι ειναι αναφερεται σε ξεχωριστο νημα (αυπνη που να ψαχνω....) κι επειδη ανεφερες το 24/7... εγω ειμαι σκλαβα Του 24/7...οπως ειμαι συντροφος συνοδοιπορος στο πλευρο Του... το πως ζω το δικο μου 24/7 διαφερει απο καποιον αλλο που το γουσταρει αλλιως... καποιοι οπως ειπες ναι ειναι ενα παιχνιδι... καποιοι ειναι το α και το ω τους...
    αυτα τα ολιγα απο εμενα...
     
    • Να αποφεύγονται οι ειρωνείες πάνω στο θέμα ενός νήματος
    ενώ αυτή η σκλάβα που χρησιμοποιεί τη γλώσσα της για καθαρισμό,τι ζωάκι λες να ήτανε σε προηγούμενη ζωή,για παράδειγμα..?