Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

ΚΑΙ ΟΤΑΝ ΣΕ ΑΦΗΣΕΙ;

Συζήτηση στο φόρουμ 'Master / slave' που ξεκίνησε από το μέλος innerneed, στις 29 Μαρτίου 2010.

  1. innerneed

    innerneed Regular Member

    Έκανα εγώ το λάθος. Με άφησε. Πονάω. Πονάω. Ελεεινά και απάνθρωπα. Τι περισσεύει μετά σε έναν σκλάβο; Τι μένει όταν φύγει Εκείνος; Πώς αναπνέει;
     
  2. isnogood

    isnogood afterall, true love is the ultimate fantasy Contributor

    Απάντηση: ΚΑΙ ΟΤΑΝ ΣΕ ΑΦΗΣΕΙ;

    πως ειναι δυνατον να νοιαζεσαι για καποιον που δεν νοιαζεται ? ... αυτο ποτε μου δεν το καταλαβα ...
    Κοιτα .. δες την καλη πλευρα ...ειμαστε στην Μεγαλη εβδομαδα και θα ταιριαζεις με το κλιμα των ημερων ...
    παντως συχνα πεφτουμε στην παγιδα να πιστεψουμε οτι αιτια ηταν καποιο λαθος μας .. συνηθως βολευει περισσοτερο απο την πραγματικοτητα αλλα δεν ειναι προς την σωστη κατευθυνση ..
    Νομιζω οτι πρεπει να κανεις θετικες σκεψεις .. πχ .. θυμησου οτι καποτε ησουν το πιο γρηγορο σπερματοζωαριο .. σκεψου ποσες υπεροχες γνωριμιες σε περιμενουν τωρα που εφυγε εκεινος που δεν σε νοιαζεται .. (αν σε νοιαζοτανε θα εμενε) ...
    σκεψου την Κυριακη του Πασχα που θα φαμε αρνι .... τον Γιωργακη που παρα το μαυρισμα , παει τραπεζα με χαμογελο να παρει δανειο... 5 θα ειναι ? , τα 3 θα ειναι ? .. παιζεται ...
    αμ το αλλο ... σκεψου να ησουν αρνι αυτες τις μερες .. θα ηθελες ? ... να ευχαριστεις τον θεουλη που εισαι αυτο που εισαι και γλιτωσες το λεμονοξυδο ....
    σκεψου να ησουν η Τζουλια και να πας στο μπακαλι να παρεις κρασι και να σου απαντα : "μμμ .. εχω μονο Γεωργιαδη .. ειναι μικρο το μπουαλι δεν θα σας φτασει ..."
    υπαρχουν πολλοι λογοι για να γελαει κανεις .. αλλο αν το καλοσκεφτεις ακομα και εκεινοι που σε κανουν να κλαις , μοιαζουν ποιο υποφερτοι αν αλαξεις γωνια που τους κοιτας ...
     
  3. Απάντηση: ΚΑΙ ΟΤΑΝ ΣΕ ΑΦΗΣΕΙ;

    Ότι περισσεύει από τον οποιοδήποτε που χάνει αυτόν που αγαπά...
     
  4. Nesaea

    Nesaea Guest

    Απάντηση: ΚΑΙ ΟΤΑΝ ΣΕ ΑΦΗΣΕΙ;

    Τωρα να πω πως δεν σε νιωθω οχι επειδη εχω κανει σκλαβα αλλα εχω κι εγω γυρεψει το οξυγονο απο το πονο...ενα θα σου πω..
    κλαψε, χτυπησου, βρισε...μα να ξερεις θα περασει. Θα σε οργωσει. Αλλα θα περασει.

    Αυτο που περισσευει ειναι ο υπεροχος Εαυτος Σου    
     
  5. dora_salonica

    dora_salonica Contributor

    Από τη μύτη.
     
  6. Sado_M

    Sado_M Owner of pet kathavra

    Απάντηση: ΚΑΙ ΟΤΑΝ ΣΕ ΑΦΗΣΕΙ;

    Κρατάς και μεταφέρεις την εμπειρία σου μέσα στο μνημονικό σου, σαν ένα μικρο πολύτιμο κομμάτι του παζλ της ψυχοσύνθεσή σου, και το χρησιμοποιείς όταν το χρειαστείς σαν αποθηκευμένη ενέργεια. Κάτι όπως τις μπαταρίες VARTA!   Όσο υποτακτικό ακούγεται αυτό, άλλο τόσο είναι πολιτισμένο και ισοζυγισμένο. Βέβαια όταν δοθεί η ευκαιρία να την δεις να διασταυρώνει κάποιο φανάρι την διαπερνάς με κανένα οδοστρωτήρα. 
     
  7. Uther

    Uther Contributor

    Απάντηση: ΚΑΙ ΟΤΑΝ ΣΕ ΑΦΗΣΕΙ;

      αυτά είναι τα καλύτερα των χωρισμών  
     
  8. thaleia

    thaleia Contributor

    Απάντηση: ΚΑΙ ΟΤΑΝ ΣΕ ΑΦΗΣΕΙ;

    περνας την πιο γλυκεια περιοδο της σχεσης σου ΑΠΟΛΑΥΣΕ ΤΗΝ οσο μπορεις !!!!!
     
  9. MasterPerris

    MasterPerris Contributor In Loving Memory

    Απάντηση: ΚΑΙ ΟΤΑΝ ΣΕ ΑΦΗΣΕΙ;

    Οι σχέσεις, φίλε, έρχονται και παρέρχονται. Η ζωή είναι μικρή, προχώρα το ερωτικό σου ταξίδι πηγαίνοντας στον επόμενο ερωτικό σταθμό της ζωής σου.
     
  10. Justmeandme

    Justmeandme Status astatus

    Κι εδώ γεννάται η ερωτησις.
    Πως διαχειρίζεται ένα υ την υποτακτικοτητα του όταν μένει μονο του;
     
  11. halkidikiotis

    halkidikiotis reflexology, therapy massage tantra

    Πολυ σοφη ερωτηση .. Ας απαντησει καποιος αλλος σοφός μα που ειναι ο @E. Dantes
     
  12. AuroraBorealis

    AuroraBorealis Άπαντα είναι μπίζνες

    Πως την διαχειριζόταν πριν βρει κυριαρχικό ?
     
    Last edited: 13 Αυγούστου 2016