Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

ΚΡΙΚΟΙ

Συζήτηση στο φόρουμ 'Σαδομαζοχισμός' που ξεκίνησε από το μέλος MasterPerris, στις 5 Νοεμβρίου 2006.

  1. MasterPerris

    MasterPerris Contributor In Loving Memory

    Κρικοι στις υποτακτικες/ους σας, στις ρογες και σε αλλα σημεια του σωματος τους. Τι λετε ? Ειναι κατι που εξιταρει εμας τους κυριαρχους/ες ? Και πως θα νιωθατε εσεις οι υποτακτικες/οι. ?
     
  2. crystal angel

    crystal angel Contributor

    Απάντηση: ΚΡΙΚΟΙ

    Τρελαίνομαι!! κάποια στιγμή θα βάλω ελπίζω, απλά θέλω να υπάρχει λόγος
     
  3. Incomplete_

    Incomplete_ Contributor

    Απάντηση: ΚΡΙΚΟΙ

    Δεμένοι με αλυσίδα ή σκέτο piercing?
     
  4. john_slave96

    john_slave96 Contributor

    Μια χαρά είναι, αλλά θα πρέπει το υποκτικό άτομο να το έχει πάρει απόφαση ότι είναι τέτοιο και να μην ενοχλούν οι κρίκοι την οποιαδήποτε άλλη σχέση έχει. Μετά αφήστε τη φαντασία σας να δουλεύει: τι θόρυβο θα κάνουν όταν θα περπατάτε, πως μπορούν να σας πιάνουν από εκεί κ.λπ. Για τους άντρες θα πρέπει να έχουν μεγάλες ρόγες. Γίνονται σε εξειδικευμένα εργαστήρια (μερικές φορές εκεί που γίνεται και το peercing), αλλά προσοχή στο μέταλο και στην αποστείρωση.
     
  5. gaby

    gaby Guest

    Οι κρίκοι στις ρώγες θα μ ενδιέφεραν αν και νιώθω ότι απέχω ακόμα από το να τις ανεχτώ σωματικά και να τις αποδεχτώ ψυχικά... ντροπή μου που το λέω αλλά θα μ ενδιέφεραν περισσότερο από ένα κολλάρο   , εδώ δέχομαι σκληρή αντιμετώπιση αγαπητή Εύα, θα την αξίζω  
     
  6. crystal angel

    crystal angel Contributor

    Απάντηση: ΚΡΙΚΟΙ

    Κρίκους στις ρόγες και στην ήβη, μπορεί να περαστεί μια ψιλή αλυσίδα και να τους ενώνει.
    Το καλοκαίρι είχα πάει σε κάποιον ιταλό που έκανε αυτήν την δουλεία για να μου δείξει την διαδικασία. Η αλήθεια είναι πως μόνη μου δεν θα το έκανα ήταν λιγάκι ανατριχιαστικό γιατί περνάει μια χοντρή βελόνα μέσα από την ρώγα η οποία έχει τρύπα στην μέση σαν ένα καλαμάκι.
    Από ότι μου είπε αυτός πονάει μόνο για μια στιγμή την ώρα που περνάει η βελόνα.
    Έχω ακούσει πως στην Αθήνα υπάρχουν άτομα του χώρου που κάνουν τέτοιες τρύπες και ότι μπορείς να τις κάνεις άνετα γνωρίζοντας και ο εκείνος για ποιον λόγο ώστε να γίνει σαν μια ιεροτελεστία. 
     
  7. john_slave96

    john_slave96 Contributor

    Δεν νομίζω να υπάρχει κάτι τέτοιο που λες στην Αθήνα. Υπάρχουν όμως κάποια που κάνουν αυτή τη δουλειά με ασφάλεια (υγιεινή κ.λπ.)
     
  8. MariosDom

    MariosDom New Member

    Προσωπικά με εξιτάρει η θέα κρίκων στα επίμαχα σημεία αν ήδη υπάρχουν.
    Ακόμη περισσότερο αν έχουν μπει κατόπιν δικής μου εντολής, είναι ένα πιο προχωρημένο στάδιο κυριαρχίας μου πάνω στο σώμα της υποτακτικής μου και δημιουργεί βαθύτερα συναισθήματα και εντονότερο δέσιμο.
    Από πρακτικής πλευράς δίνουν ποικιλία και ευκολία σε πολλά "παιχνίδια"
    Είναι και μια καλή ιδέα για δώρο γιορτής ή γενεθλίων...
     
  9. MasterPerris

    MasterPerris Contributor In Loving Memory

    Απάντηση: ΚΡΙΚΟΙ

    Οι κρικοι νομιζω υποτακτηκα μου ατομα, για οσες/ους τα φορανε σας δινη και μια αισθηση οτι αποτεληται ιδιοκτησια του Κυριαρχου σας κατι σαν[ συμαδεμα ] που θα αναπτηξουμαι σε αλλο θεμα. Υ.Γ. Μια Ολλανδεζα σκλαβα μου, λεη οτι χωρις τους κρικους της νιοθη γυμνη, τι λετε υποτακτικες δικιο εχη. 
     
  10. crystal angel

    crystal angel Contributor

    Απάντηση: ΚΡΙΚΟΙ

    Ναι κάπως έτσι το βλέπω και εγώ Masterperris συμβολίζει την ιδιοκτησία είναι ¨σημάδι¨ ότι ανήκει κάποια η κάποιος
     
  11. MasterPerris

    MasterPerris Contributor In Loving Memory

    Απάντηση: Re: ΚΡΙΚΟΙ

    Marios μου εδοσες μια ιδεα για τα χρηστουγενα, που να κρεμασω τα λαμπιονια, και ειναι και αρκετα ψυλη για χρηστουγενιατικο δεντρο.     
     
  12. MasterPerris

    MasterPerris Contributor In Loving Memory

    Απάντηση: ΚΡΙΚΟΙ

    Για εμενα υπεροχη crystal, σκλαβα η υπο χωρις κρικους ειναι φαι χωρις αλατι.