Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

ΚΡΙΚΟΙ

Συζήτηση στο φόρουμ 'Σαδομαζοχισμός' που ξεκίνησε από το μέλος MasterPerris, στις 5 Νοεμβρίου 2006.

  1. crystal angel

    crystal angel Contributor

    Απάντηση: ΚΡΙΚΟΙ

    Καλύτερα Masterperris να εκτονωθείτε κιόλας 
     
  2. MasterPerris

    MasterPerris Contributor In Loving Memory

    Απάντηση: ΚΡΙΚΟΙ

    Κρυσταλινη υπο μου, δεν εκτονωνομαι ποτε ομορφια μου, αν δεν εχω κοντα μου καπια υποτακτικια, η σκλαβα......   
     
  3. crystal angel

    crystal angel Contributor

    Απάντηση: ΚΡΙΚΟΙ

    Masterperris, τα Μου κομμένα παρακαλώ, το αυτό και οι παραποιήσεις του nick μου...προς αποφυγήν λανθασμένων εντυπώσεων!!! Καλά να περνάτε με την όποια υπό Σας... με εγκράτια ή άνευ!!!  
     
  4. savra

    savra Guest

    Re: Απάντηση: ΚΡΙΚΟΙ

    lol  
    Soft Crystal τα λες πολύ ωραία, σχεδόν ονειρεμένα  
     
  5. female

    female Contributor

    Εχμ... Τελικά δηλαδή μόνο κανένα "Μάλιστα" δικαιούνται να λένε οι υπό πάνω σε οποιοδήποτε θέμα και οποιαδήποτε άποψη οποιουδήποτε δηλώνει υπερ; Ακόμα και ... μακαρίως πτωχού τω πνεύματι;

    Καθώς λέει και ο savra, μακάριοι οι "Ανάξιοι Άξιοι"  

     
  6. savra

    savra Guest

  7. MasterPerris

    MasterPerris Contributor In Loving Memory

    Απάντηση: ΚΡΙΚΟΙ

    crystal τα [μου..] που βαζω δεν δηλονουν καμια κτητικοτητα. Εδω κοριτσι μου [ειδες αν δεν βαλω μου.... δεν βγενη η φρασι  ] Ας αφησουμε την πλακα.Εδω crystal ειμαστε μια παρεα, και ετσι πρεπει να νιοθουμε, για αυτο και τα '' μου''θα λεμαι μεταξυ μας,και τα καλαμπουρια μας θα κανουμε, γιατι εκτος απο κοινοτητα bdsm δεν παβη να ειμαστε και ανθροποι, στα ερωτικα μας διαφερουμε απο τους αλλους και καλα κανουμε, οχι στα υπολοιπα,[φιλιες,παραιες,καλαμπουρια,κ.λ.π.] να περνας ομορφα οπου και να εισαι, και να απολαμβανης στην ζωη σου αυτα που ποθης.
     
  8. eros_hermes

    eros_hermes Regular Member

    Γιά όσους/ες έχουν δισταγμούς τους πληροφορώ ότι ο πόνος είναι στιγμιαίος. Φοράω αρκετά χρόνια κρίκο στη ρώγα,δεν αντιμετωπίζω καμία δυσκολία,πόνο η δυσφορία.
    Αντίθετα μου αρέσει και ΑΡΕΣΕΙ .
     
  9. SM_Art_Lady

    SM_Art_Lady Contributor

    Μα ειναι τελειο...!!
    Αν δεν το φορας θα ειναι σαν να λειπει κατι απο σενα.
    Μεταξυ αλλων ειναι και αυτο που σε κανει να ξεχωριζεις!!!  
     
    Last edited: 10 Νοεμβρίου 2006
  10. savra

    savra Guest

    Φτάνει να μην "πονάάάάάει"  
     
  11. eros_hermes

    eros_hermes Regular Member

    Δεν το αποχωρίζομαι ποτέ και έχει γίνει ένα μέρος του σώματός μου, το φοράω ακόμα και σε δημόσιους χώρους (π.χ. παραλίες) και δεν με ενόχλησαν καν ούτε οι κάποιες κρυφοματιές περιέργειας η έκπληξης μιά και το έχω συνειδητοποιήσει πρώτα εγώ.
     
  12. SM_Art_Lady

    SM_Art_Lady Contributor

    Mμμμμ!!!
      baby!!!