Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

ΚΥΡΙΕΣ ΚΑΙ ΚΥΡΙΟΙ.. LET ME INTRODUCE MYSELF...

Συζήτηση στο φόρουμ 'BDSM Τεχνικές' που ξεκίνησε από το μέλος masterpiece, στις 30 Μαϊου 2007.

  1. masterpiece

    masterpiece New Member

    Ειμαι ενας φαουστ.. ο οποιος περιμενει εστω και μια δαιμονια γυναικα να λυτρωθει.. Ειμαι πολυ εμφανισιμος και ισως αυτο ειναι που μου προκαλει την εσωτερικη μοναξια.. Ειμαι 25 ετων αρκετα μορφωμενος και λατρης των πυρινων συζητησεων με καλο κρασι και διαφωνιες! Οπως το prosciuto melone ταλανιζει ηδιστα τις ορεξεις μας.. ετσι και εγω ψαχνω καποια που να της αρεσει το role play και η υποταγη.



    Σας ευχαριστω που με διαβασατε!!  
     
  2. Dome of Affection

    Dome of Affection Contributor

    Την καλησπέρα μου masterpiece και σου εύχομαι να βρεις αυτό που ψάχνεις.
     
  3. Durcet

    Durcet In Loving Memory

    Καλησπέρα masterpiece! Καλώς ήλθες. Ελπίζω να βρεις αυτό που ψάχνεις. Όσο για πύρινες συζητήσεις και διαφωνίες, είσαι στο κατάλληλο μέρος  
     
  4. slaveboy`81

    slaveboy`81 Regular Member

    Καλώς ήρθες αλλά δοκίμασε και αυγοτάραχο Μεσολογγίου..Εκεί να δεις ηδονή και ευχάριστο γευστικό σοκ...
     
  5. Guest05

    Guest05 Guest

    Welcome ... back!
     
  6. Dome of Affection

    Dome of Affection Contributor

    welcome on bord!!    
     
  7. Maley

    Maley Contributor

    ..καλως ηρθες..
     
  8. masterpiece

    masterpiece New Member

    Παιδια ευχαριστω για την ζεστη υποδοχη! (σορυ για το παιδια.. αλλα οπως και να το κανουμε ειμαστε παιχνιδιαρικα οντα εμεις οι kinky discovers!) Στειλτε P.M. θα χαρω πολυ! thx in advance