Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Κάτω από τα τακούνια μιας Γυναίκας

Συζήτηση στο φόρουμ 'BDSM Εμπειρίες' που ξεκίνησε από το μέλος aerovamon, στις 23 Σεπτεμβρίου 2010.

  1. aerovamon

    aerovamon Regular Member

    Αντιλήφθηκα πως ήμουν (και έιμαι...) έτοιμος να υπηρετήσω μία γυναίκα πολύ μικρός... Αργότερα σε διψήφια πλέον ηλικία (10+), έκανα κάποιες κάποιες σχέσεις , αλλά δεν ξετρελάθηκα.... Ήταν όμως, σχεδόν όλες, μεγαλύτερες μου. Μία μέρα δουλεύοντας σε μία καφετέρια, γνωρισα μία πανέμορφη Γυναίκα και τελικά –και μάλλον απρόοπτα- αποφάσισε να βγούμε έξω για κάφε.Έτσι λοιπόν ξεκίνησα να ετοιμαζομαι για το ραντεβού μιάμισυ ώρα πριν. Όμως καθυστέρησα και η δικαιολογία που γύρισα και Της είπα, ήταν πως ετοιμαζόμουν για εκείνη...και Εκείνη το δέχτηκε γιατί ήταν η πραγματικότητα και φαινόταν στα μάτια μου. Βέβαια ήταν δεύτερη φορά που ήμουν έτοιμος να λατρέψω μία Γυναίκα.Ούτε που τολμούσα να σκεφτώ το πουλί μου! Κάποια στιγμή βέβαια μου είπε πως θα με χαλάσει, εννοόντας πως είμαι μικρός και είναι κρίμα να με χαλάσει... Πράγματι, κρίμα που δε με χάλασε...! Φυσικά εγώ δεν είχα κανένα λόγο, Αυτή ουσιαστικά αποφάσιζε. Δυστυχώς, δεν την ξαναείδα..

    Έτσι, πέρασαν αρκετά χρόνια, χωρίς κάτι το ιδιαίτερο, μέχρι τη στιγμή που γνώρισα τη Γυναίκα που μάλλον στάθηκε καταλύτης, για να συνειδητοποιήσω πως το όνειρο μου ήταν να υπηρετώ μία Κυρία, να γονατίζω μπροστά Της και να λιώνω κάτω από τα θεϊκά Της ποδαράκια. Τότε κατάλαβα πως είμαι για να υπηρετώ μία δυναμική Κυρία, μία Αφέντρα... Μια Γυναίκα να με αφήνει να ζω ανάμεσα στα πόδια της και τίς ψηλοτάκουνές της γόβες. Όμως η συγκεκριμένη Γυναικάρα είναι μία άλλη μεγάλη ιστορία που θα σας διηγηθώ μία άλλη φορά.

    Η πρώτη, ουσιαστικά, γνωριμία με μία Αφέντρα έγινε μέσα από μία αγγελία. Με ρώτησε
    -Τι θέλεις:
    -Θέλω να με ταπεινώσεις, να φοράς ψηλοτάκουνες γόβες, μπλα, μπλα,μπλα...
    .......
    -Θα σε πάρω τηλέφωνο μόλις φτάσω σπίτι σου. Να βγείς έξω, θέλω πρώτα να σε δω.
    -Βεβαίως...
    απάντησα έγω γεμάτος χαρά κι αμηχανία μαζί. Μέχρι να έρθει είχα τρελαθεί. Σκεφτόμουν πως θα είναι, αν θα της αρέσω, αν θα την ερωτευτώ, και άλλα ...Μόλις μπήκε μέσα στο σπίτι ενθουσιάστηκα, ήταν μία εντυπωσιακή μελαχρινή με καταπληκτικό σώμα και με υπέροχο κώλο, φορώντας ένα απλό τζην. Καθήσαμε λίγο, μιλήσαμε, και κάποια στιγμή μου λέει:
    -Απο αυτή τη στιγμή θα με απόκαλείς Αφέντρα ή Κυρία. Θα κάνεις ότι σου λέω εγώ χωρίς δισταγμό. Και μην τολμήσεις να μου ξανάμιλησεις στον ενικό! Κατάλαβες;
    -Μ...μάλιστρα Αφέντρα μου.
    ψέλλισα
    -Λοιπόν, γδύσου τώρα αμέσως! Βγάλτα όλα, εκτός από το εσωρουχό σου!
    -....
    -Ωραία... Τώρα κοιτώντας το τοίχο, γονάτισε!
    Ήταν νομίζω η τελεύταια φορά που την κοίταξα στα μάτια. Που είδα τήν αυστηρότητα στο βλέμμα της. Την άκουσα να αλλάζει ρούχα και να μου λέει:
    -Δεν θα τολμήσεις να με ξανακοιταξεις στα μάτια! Θα κοιτάς χαμηλα, δεν θα ξεκολλάς τα μάτια σου από τα τακούνια μου! Κατάλαβες σκλάβε;
    -Μάλιστα.
    -Μάλιστα τι, ηλίθιε;
    -Μάλιστα Αφέντρα μου!
    Αποκρίθηκα γρήγορα.
    -Γύρνα.
    Μου είπε με χαμηλή και ταυτόχρονα αυστηρή φωνή. Αμέσως άκουσα το φερμουάρ της μπότας Της...Γύρισα σιγά-σιγα στα γόνατα με πουλάκι μου να έχει πλέον ξεμυτήσει απο το εσώρουχό μου έτοιμο ήδη, να έκραγει! Δεν κατάφερα όμως να κρατήσω τα μάτια μου κάτω, χαμηλά, στα μάυρα μυτερά τακούνια... Άρχισα να κοιτάζω τα υπέροχα σταυρωμένα ποδια της, και στη συνέχεια όλο και πιο πάνω. Τι κορμάρα ήταν αυτή;...Σηκώθηκε και με πλησίασε.
    -Δεν σου είπα εγώ να κοιτάς τις μπότες μου, ρε μαλάκα;
    Και μου σκάει ένα χαστούκι! Σλαπ! Και πριν προλάβω να δω που βρίσκομαι: Σλαπ, Σλαπ!!
    -Φιλησέ τες! Γρήγορα!
    Αμέσως έπεσα στα τέσσερα και ξεκίνησα να της φιλάω της μπότες Της. Την άκουσα να γελάει.
    -Τώρα βγάλε εξώ την γλωσσίτσα σου και ξεκίνα να καθαρίζεις...
    Δεν έχασα δευτερόλεπτο. Είχα ήδη ξεκινήσει να γυαλίζω τις μπότες της !
    -Μπράβο σκλάβε! Τελικά δεν είσαι και τόσο ηλίθιος!
    Έσκυψε και μου έβαλε το περιλαίμιο.Μόλις ικανοποιήθηκε, με διέταξε, γυρίζοντας
    -Και το τακούνι τώρα.
    Μετά απο λίγο ξεκίνησε να περπατάει προς μία καρέκλα. Το βλέμμα μου δεν ξεκόλλησε από τις μπότες της... Με είχε κύριεύσει... Και ούτε που ήξερα τι μου επιφύλασσε η συνέχεια.... Κάθησε, πέρασε το ένα πόδι πάνω απ΄ το άλλο...Δίπλα, στα πόδια της καρέκλας, είχε αφήσει ένα ζευγάρι γόβες. Έχοντας περάσει τη λαβή από το περιλαίμιο στον καρπό της, έφτιαξε τα μαλλιά της και ύστερα πιάνει το πακέτο με τα τσιγάρα και ανάβει ένα. Σε όλη αυτη την διαδικασία, εγώ είχα μεινει μαλάκας!!! Προσέχοντας μη με δει, έριχνα κλεφτές ματιές.Ξαφνικά μου ρίχνει άλλο ενα χαστούκι. Πιστεύω ένα έφτανε. Γύρισε ο ουρανός σφοντύλι. Η Κυρία μου είχε ήδη πιάσει το μαστίγιο και μαστίγωνε την πλάτη μου, το κωλαράκι μου.
    -Άχρηστε, ηλίθιε, παλιομαλάκα ! ! ! Θα συνεχίσεις να με παρακούς ε; Δε νομίζω...
    Ένιωθα το κορμί μου να τσούζει , και μην αντέχοντας άλλο, είπα:
    -Συγνώμη Αφέντρα μου... δεν άντεξα στην ομορφιά σας και ...
    Κατά ένα περίεργο τρόπο μου έριξε ακόμα δύο φαρμακερές και σταμάτησε. Την άκουσα με καυλωμένη φωνη να μου λέει:
    -Βγάλε μου τις μπότες
    Προσεχτικά, έτσι ώστε ούτε να την πονέσω αλλά ούτε και να καθυστερήσω έβγαλα τις μπότες Της. Τι θεϊκά πόδια ήταν αυτά!!! Με μία υπέροχη καμάρα και τέλεια δαχτυλάκια. Τα νύχια της ήταν ελαφρώς μακριά και κόκκινα βαμμένα... Νομίζω πως σε αυτό το σημείο είχα αρχίσει να χάνω εντελώς τη μπάλα. Το μόνο που αναρωτιόμουν ήταν αν ήμουν στον παράδεισο...
    -Δε νομίζω πως έχεις κερδίσει κατι τέτοιο! Έχεις πολύ εκπαίδευση ακόμη για να μου γλύψεις τα δαχτυλάκια μου... , μου είπε...
    -Βάλε μου τις γόβες!
    Αμέσως, με τρεμάμενα χέρια, έπιασα πρώτα την μία και ύστερα την άλλη γόβα και τις γλύστρησα στα ποδαράκια της. Το θέαμα ήταν εκπληκτικό. Η κάμαρα του ποδιού Της ήταν σχεδόν έξω, ενώ ένα κόψιμο στο μπροστινό μέρος αποκάλυπτε και συνάμα αναδείκνυε τα υπέροχα δαχτυλάκια της. Από το καυλί μου είχαν πλέον αρχίσει να κρέμονται υγρά. Τότε ήταν που έσκυψε προς το μέρος μου, ακούπησε ελαφρώς την ψηλοτάκουνη γόβα της στο κεφαλακι του πούτσου μου και καθώς έβγαζε το περιλαίμιό μου, μου είπε σαρκαστικά στο αυτί:
    -Δεν νομίζω πως το χρειάζεσαι άλλο αυτό...
    Δεν άντεξα άλλο και άρχισα να χύνω. Άρχισα να φωνάζω πως λιώνω για τη πάρτυ της... Τρέμοντας και χύνοντας της έλεγα πόσο όμορφη ήταν...
    -Έσαστε υπέροχη, σας λατρεύω... θα είμαι για πάντα δικός σας...
    Έχυνα περίπου τρία λεπτά, κάνοντας τα πάντα χάλια, τα παπούτσια της, το πάτωμα, τα υπέροχα ποδαράκια της...Μόλις σταμάτησα να τρέμω, σκούπισε τη σόλα της πάνω στο πρόσωπο μου και μου είπε:
    -Καθάρισέ τα ΌΛΑ!!!
    Και εγώ φυσίκα υπάκουσα. Τα έγλυψα όλα. Τα παπούτσια της, τα δαχτυλάκια της, ακόμα και το πάτωμα. Το στόμα μου είχε πλέον μουδιάσει, από την περίεργη και πρωτόγνωρη γεύση, όταν μου είπε να ξαπλώσω ανάσκελα. Σηκώθηκε όρθια και άρχισε να με πατάει με μανία. Στερεώνοντας όλο το βάρος στα τακούνια της -ευτυχώς ήταν ελαφριά- σημάδευε το κορμί μου ανελέητα. Ο πόνος ήταν αφόρητος, όμως το πουλάκι δεν είχε πτοηθεί. Κάποια στιγμή μου ξέφυγε ένα βογκητό. Τότε έβαλε το πόδι της πάνω στο μέτωπό μου και έχωσε το τακούνι της μέσα στο στόμα μου... Και εγώ το έγλυφα όλο, τρελά καυλωμένος, υποχείριο (και υποπόδιο). Μέτα από λίγο κατέβηκε από το ΄΄χαλάκι΄΄ της και κάθησε στο πρόσωπό μου. Δέν πίστευα τι γινότανε, και φυσικά, ούτε που μπορούσα να φανταστώ τη ζωή μου ύστερα από κάτι τέτοιο...
    Άρχισα να γλύφω και να καταπίνω λαίμαργα ...Δεν πέρασαν λίγα λεπτά άρχισε να τρέμει να τρίβει με δύναμη το καταπληκτικό μουνάκι της πάνω στο πρόσωπό μου. Μου έπιασε τα αρχίδια μου και άρχιζε να τα σφίγγει. Η Αφέντρα μου έχυνε στο πρόσωπό μου και έγω τα έπινα όλα, χωρίς ανάσα.... αφού ηρέμησε ΄΄λίγο’’, δίχως να με αφήσει να τελειώσω, ανέβηκε πάνω στο πρησμένο καυλί μου, λιώνοντας τα αρχίδια μου με το χεράκι της, χώνοντας τα νύχια της στη σάρκα μου... Με είχε κυριολεκτικα υποτάξει... Όταν ευχαριστήθηκε και το πουλάκι μου, χαλάρωσε λίγο τη λάβη ώστε να μπορέσω να αναπνεύσω και μου είπε
    -Κοίταξέ με στα μάτια και πές μου τι είσαι!
    -Δεν τίποτα περισσότερο από αυτό που εσείς διαλέξατε για μενα. Είμαι ο σκλάβος σας και ότι άλλο εσείς θελήσετε να γίνω. Δικός σας και μόνο δικος σας.
    Το πουλάκι μου άρχισε να καίγεται...Ένιωθα να με σφίγγει το μουνάκι Της Αφέντρας....Έχυνε ξανά!!! Μα τώρα πάνω στο καυλί μου!!!
    -Είμαι ιδιοκτησία σας, το χαλάκι σας, ο δούλος σας, η προσωπική σας τουαλλέτα, και ότι εσείς διατάξετε.
    Και τρέμοντας έσκυψε μπροστά τραβώντας με το ένα χέρι τα αρχιδάκια μου και με το άλλο ανοίγοντας το στόμα μου, έφτυσε στο στόμα μου...
    Κάθησε έτσι, στην αγκαλια μου, αρκετή ώρα. Εγώ φυσικά έτρεμα, αλλά δε μπορούσα... Με κράταγε γερά.... Ξαφνικά σηκώθηκε.
    -Πήγαινε στη μπανιέρα και ξάπλωσε.
    Πάγωσα καθώς ακουμπούσα τα καμένα κωλομάγουλά μου στο μπάνιο. Άκουσα τον ήχο από τα τακούνια της να πλησιάζει... Σήκωσε το ένα πόδι , το ακούμπησε πάνω στην άλλη πλευρά του μπάνιου και άρχισε να με καταβρέχει με τα Χρυσά Υγρά Της. Ανασηκώθηκα και κρατώντας το υπέροχο κωλαράκι Της, άρχισα να τα πίνω με βουλιμία. Ήταν υπέροχα και το ήξερε. Με κοίταξε και μου είπε:

    -Χύσε σκλάβε Μου! Λιώσε....

    Ήμουν αποκλειστικά δικός της.... δεν υπήρχα , δε μπορούσα να φανταστώ πλέον τη ζωή μου χωρίς την Κυρία μου...

    Την επόμενη μέρα, όταν έμαθε πως το βράδυ δεν κοιμήθηκα, παρά τράβηξα περίπου 13 μαλακίες για την πάρτυ της, όχι μόνο ήταν η τελευταία φόρα που έγινε κάτι τέτοιο χωρίς την άδειά της, άλλα το πλήρωσα πολύ ακριβά.....
     
    Last edited: 24 Σεπτεμβρίου 2010
  2. aerovamon

    aerovamon Regular Member

    Συνέχεια: Κάτω από τα τακούνια μιας Γυναίκας

    Όπως σας είπα, την επόμενη ημέρα η Αφέντρα μου, μου τηλεφώνησε και με ρώτησε πως αισθανόμουν. Της απάντησα :
    -Αφέντρα μου, η χθεσινή ημέρα ήταν εκπληκτική... εσείς ήσασταν εκπληκτική!!! Δεν μπορούσα να σας βγάλω από το μυαλό μου... Όλο μου το κορμί τσούζει και μου υπενθυμίζει την κυριαρχία σας επάνω μου... Και σίγουρα, δεν είναι τα σημάδια στο κορμί μου αυτα που δε με άφησαν να κοιμηθώ εχθές, αλλά τα σημάδια που χαράξατε στην καρδιά μου...
    Φανερά ικανοποιημένη από την απαντησή μου, γεμάτη σαρκασμό και ειρωνεία μου είπε:
    -Πολύ ωραία ... εχείς αρχίσει να καταλαβαίνεις ποια είναι η θέση σου. Αλλά για πες μου... Τι έκανες όλο το βράδυ ξάγρυπνος;
    -Αφέντρα μου, οι σκέψεις μου, το μυαλό μου ήταν κολλημένο πάνω στα υπέροχα πόδια σας... Έφερνα ξανά και ξανά στο μυαλό μου τις υπέροχες στιγμές που πέρασα κάτω από τις διαταγές Σας εχθές και δεν άντεχα...Τράβαγα συνεχώς μαλάκία... Πρέπει να έχυσα για την πάρτυ Σας περισσότερες από δέκα φορές...
    -Τι έκανες λέει; Ποιος σου έδωσε άδεια να χύσεις σκλάβε;;;
    -Αφέντρα μου να σας εξηγήσω...
    -Σκάσε παλιομαλάκα, που θα μου εξηγήσεις και από πάνω.
    Είχε γίνει έξω φρενών. Έξαλλη συνέχιζε να με βρίζει. Εγώ δεν ήξερα που να κρυφτώ, δεν ήξερα τι να κάνω για να Την ηρεμήσω. Μόνο εκείνη ήξερε...
    -Έρχομαι ηλίθιο, μαλακισμένο και θα δείς τι έχεις να πάθεις!
    Αμέσως ξεκίνησα να μαζέυω ότι ακαταστασία είχα κάνει από τη στιγμή που έφυγε. Φυσικά δε θα παραλείψω να σας πω πως φοβόμουν σα μικρό παιδάκι. Όλες οι βρισιές και οι απείλες της με είχαν κάνει να τρέμω, από φόβο αλλά και από καύλα... Έκανα ένα γρήγορο μπάνιο και μόλις ντύθηκα, χτύπησε το κουδούνι. Έτρεξα να ανοίξω... Πρόλαβα να δω λίγο το βλέμμα της, πριν να πέσω στα πόδια της και να αρχίσω να τα φιλάω. Ήταν πανέμορφη, οργισμένη και ταυτόχρονα ικανοποιημένη που με είχε κάνει να σκέφτομαι μόνο εκείνη. Εγώ πεσμένος στα τέσσερα, συνέχισα να τις φιλώ και να τις γλύφω τα πόδια της. Φόραγε ένα ζευγάρι ψιλοτάκουνες γόβες, με κορδόνια, ένα μακρύ μάυρο κολλητό φόρεμα που αναδείκνυε το θεϊκό κορμί της.
    -Σας εκλιπαρώ Αφέντρα μου, δεν ήθελα να σας στεναχωρήσω, δεν ήξερα...
    -Τι δεν ήξερες βρε μαλάκα; Πως μου ανήκεις; Θα το μάθεις και από ότι φαίνεται με τον άσχημο τρόπο... Ξάπλωσε .
    Μου είπε και εγώ χωρίς δισταγμό ξάπλωσα. Αμέσως ανέβηκε απάνω μου και άρχισε να με πατάει με μίσος. Έχωνε βαθιά στη σάρκα μου τα τακούνια της , πολλές φορές γλύστραγε σκίζοντας τη μπλούζα που φόραγα, ζωγραφίζοντας πάνω στο κορμί μου. Με έφτυνε , με έβριζε. Ήταν ανελέητη... Με πάταγε στην πλάτη, στο κωλαράκι μου,σημαδεύοντας όλο μου το κορμί...
    -Σας εκλιπαρώ Αφέντρα μου, έλεος δε θα το ξανακάνω...
    Την παρακάλαγα με δάκρυα πόνου να τρέχουν από τα μάτια μου.
    -Φυσικά και δε θα το ξαναπαίξεις χωρίς τη άδειά μου, σκουπίδι. Και θα φροντίζω εγώ για αυτό!
    Ο πόνος ήταν αβάσταχτος. Κάποια στιγμή κατέβηκε από το χαλάκι της και με διέταξε να την ακολόυθήσω:
    -Στα τεσσερα σκλάβε και τα ματάκια σου χαμηλά!
    Κάθησε σε μία καρέκλα του σαλονιού και με έβαλε ανάσκελα με το προσωπό μου, κάτω από τα τακούνια της. Τότε ήταν που ένιωσα το καμτσίκι της να μου σκίζει το στήθος μου!!! Ανασήκωσα το κεφάλι μου και το μόνο που συναντησα ήταν οι ψιλοτάκουνες γόβες της... Ήταν εκπληκτικό. Από τη μία ο πόνος και από την άλλη η κάυλα. Με χτύπαγε παντού στο πουλάκι, στα αρχιδάκια μου, στα μπούτια, στο στομάχι...
    -Είσαι πολύ τυχερός...
    -Μάλιστα Κυρία.
    Είπα χαμηλόφωνα
    -Γλύφε ηλίθιε και μη μιλάς.
    Και έχωσε το τακούνι μέσα στο στόμα μου.
    -Από αυτή τη στιγμή θα κάνεις ότι σου λέω, ΟΤΑΝ στο λέω! Αν περάσει κάτι από το άχρηστο μυαλουδάκι σου, θα με παρακάλάς γονατιστός και θα απόφασίζω ΕΓΩ εάν πρέπει ή δεν πρέπει! Θα είσαι για μένα και μόνο για μένα! Τον εαυτό σου και το πουλάκι σου να τα ξεχάσεις!!! Θέλω να σκέφτεσαι, όπως εγώ γουστάρω!!!

    Δεν είπα κουβέντα. Είχα καταλάβει πως ο δρόμος ήταν μακρύς....Η Κυρία μου είχε αποφασίσει, και εγώ ταπεινωμένος και εμφανώς υποταγμένος, ακολουθούσα κάθε της προσταγή θαυμάζοντας την κυριαρχία της, την απερίγραπτη ομορφιά της... Είχα καταλάβει πως δεν υπήρχε σωτηρία...άλλωστε δεν την ήθελα...

    Αφού με τιμώρησε σε σημείο που θα λιποθυμούσα, μου πέρασε το κολλάρο μου και το έδεσε στο καλοριφέρ. Έφερε ένα μπώλ και αφού άφησε τα χρυσά της υγρά μέσα, μου είπε:
    -Αν διψάσεις, ξέρεις τι θα πιεις! Και μη τολμήσεις να ασχοληθείς με το πουλάκι σου, την γάμησες!!!
    Και έφυγε!!! Πήρε τα κλειδιά του σπιτιού μου, κλείδωσε και έφυγε! Ακουγά τον ήχο από τα τακούνια της να απομακρύνονται, και δεν το πίστευα! Με είχε αφήσει εκεί, δεμένο, ταπείνωμένο, χιλιοδαρμένο και εξουθενωμένο! Κι όμως, ο πούτσος μου ήταν κάγκελο! Και το κορμί μου κουρέλι!!!

    Νομίζω πως δεν πέρασαν ούτε δέκα λεπτα μέχρι να κοιμηθώ, καταβεβλημένος από όλα οσα μου είχαν συμβεί τις τελευταίες 24 ώρες. Ύστερα από αρκετές -μάλλον- ώρες, ξύπνησα και αντιλήφθηκα την κατάστασή μου. Πόναγα σε όλο μου το κορμί, και όμως το μόνο που ονειρευόμουν ήταν πότε θα την ξαναδώ... Φυσικά ούτε που τόλμησα να παίξω το πουλάκι μου, που ‘‘όλως τυχαίως’’ έσταζε από καύλα. Έτσι λοιπόν ξανακοιμήθηκα...
    Με ξύπνησε το τηλέφωνο. Είχε ξημερώσει και συνειδητοποίησα πως είναι Δευτέρα και πως θα έπρεπε να ήμουν στη δουλειά. Το τηλέφωνο χτύπησε ακόμα μερικές φορές... Οι συνέπειες είχαν αρχίσει να χορεύουν μπροστά στα μάτια μου.Φοβισμένος δεμένος σαν το σκυλί σκεφτόμουν πως πράματα είχαν πάρει μία εντελώς διαφορετική τροπή από αυτή που είχα προγραμματίσει... Και όλα οφείλονταν σε ένα τηλέφωνο που είχα κάνει...

    Το απόγευμα άκουσα το κλειδί να γυρίζει τη γλώσσα της κλειδαριάς. Αισθάνθηκα μία ατελείωτη ευφορία να γεμίζει την καρδιά μου... Ήταν η Αφέντρα μου... Περιττό να σας πω πως ήταν απίστευτα όμορφη. Ήταν άλλη μία στιγμή που το μόνο που σκέφτηκα ήταν πως θα έκανα τα πάντα για αυτή τη Γυναίκα!!!
    -Ελπίζω να ήσουν υπάκουος, αγοράκι.
    Μου είπε.
    -Μάλιστα Θεά μου.
    -Βλέπω πως ήσουν διψασμένο σκυλάκι.
    -Το νέκταρ Σας ήταν υπέροχο Αφέντρα μου.
    -Το ξέρω σκλάβε μου. Αν είσαι υπάκουος θα πίνεις όσο θέλεις...
    -....
    -Λοιπόν τώρα άκουσε με προσεκτικά. Θα πάρεις τηλέφωνο στην εταιρεία σου και θα πεις........ Μόλις τελειώσεις, θα πλυθείς, θα ετοιμαστείς, θα πάρεις ότι θεωρείς άκρως απαραίτητο για σένα σε αυτή τη τσάντα και θα έρθεις στην οδό..... ! Θα χτυπήσεις ο κουδούνι και θα περιμένεις γονατιστός να σου ανοίξω...

    Για άλλη μία φορά είχα μείνει μαλάκας!!! Κοίταζα αυτή τη Γυναίκα να μου μιλάει, υπνωτισμένος από τη φωνή της,εκστασιασμένος...

    -Έχω την αίσθηση πως είσαι αυτό που ψάχνω! Γι’ αυτό λοιπόν σου δίνω μία μοναδική ευκαιρία: Να μου το αποδείξεις!
    Καθώς μου μίλαγε, έβγαζε το κιλοτάκι της και το έβαζε στο στόμα μου...
    -Θα το βγάλεις από το στόμα σου μόνο καθόσον θα δικαιολογήσε στην εταιρεία σου, και θα το κρατάς στα δυο σου χέρια....

    Αυτή η Γυναίκα έχει βάλει σκοπό να με τρελάνει, είπα από μέσα μου...Με πήγε στο μπάνιο και αφού μου ξύρισε το κεφάλι μου, μου είπε:
    -Είσαι το πιο όμορφο σκυλάκι που έχω δει! Σε γουστάρω και ξέρω πως με έχεις ερωτευτεί....
    Σήκωσε το κεφάλι μου με το δάχτυλό της, έβγαλε το κιλοτάκι της από το στόμα μου και αφού διάβασε το βλέμμα μου με τα επιβλητικά μάτια της, μου έδωσε ένα φιλί, έχωσε την γλώσσα της στο στόμα μου και άφησε το σάλιο της ...
    Κατάπια με βουλιμία. Έβαλε το κιλοτάκι πάλι στο στόμα μου και έφυγε... Είχα πάθει αμόκ! Ανέπνεα την μυρωδιά της, κατάπινα την γεύση της, υπάκουα κάθε της επιθυμία...

    Ακολούθησα πιστά όλες τις οδηγίες που μου έδωσε και άρχισα να μαζεύω ότι θεωρούσα πολυτιμότερο για μένα μέχρι να γνωρίσω Εκείνη....

    Έκλεισα ερμητικά το σπίτι μου, κλείδωσα και ξεκίνησα να περπατώ με το κεφάλι κάτω, το στόμα γεμάτο με υπέροχες γεύσεις και ένα μυαλό κλεμμένο.....
     
  3. aerovamon

    aerovamon Regular Member

    Απάντηση: Κάτω από τα τακούνια μιας Γυναίκας

    Η πραγματικότητα ήταν πως όχι μόνο μου είχε κλέψει το μυαλό , μα και την καρδιά μου. Ναι, την είχα ερωτευτεί... Μέσα σε 48 ώρες είχε καταφέρει να με καθυποτάξει κάτω από τα υπέροχα πόδια της, με είχε λιώσει σα σκουλήκι κάτω από τα τακούνια της... Είχα γίνει ένα άβουλο ον, με μοναδικό σκοπό να ικανοποιώ την Κυρία μου... Και μου άρεσε!!! Την λάτρευα...

    Περπατώντας στο πεζοδρόμιο, η σκέψη μου δεν έλεγε να ξεκολλήσει από την Κυρία μου. ‘‘Δε μπορώ να πάω με άδεια χέρια’’, σκέφτηκα. Έτσι μπήκα σε ένα ανθοπωλείο και αγόρασα τρία υπέροχα τριαντάφυλλα. Ένα κόκκινο για τα ποδαράκια Της, ένα για τα απίθανα μαύρα μάτια της και το τελευταίο για να την ευχαριστήσω για αυτή την ονειρεμένη ευκαιρία που μου έδινε. Αμέσως γεμάτος χαρά, πήρα το πρώτο άδειο ταξί που βρήκα κάθησα πίσω και έδωσα ένα χαρτάκι στον οδηγό με τη διεύθυνση. Η καρδιά μου χτυπούσε δυνατά και όσο πλησιάζαμε η αγωνία μου για το τι θα επακολουθούσε, με σκέπαζε...

    -Ερωτευμένος, ε;
    Με ρώτησε ο ταρίφας
    -...
    Δεν απάντησα.... Πως θα μπορούσα άλλωστε; Είχα το κιλοτάκι της Αφέντρας μου στο στόμα μου....
    -Θα σου δώσω μία συμβουλή
    Μου είπε:
    -Μόλις την στριμώξεις να της το χώσεις από πίσω! Να της το ξεσκίσεις το κωλαράκι της!!! Μόνο έτσι καταλαβαίνουν οι πουτάνες...
    Αμέσως κοίταξα έξω από το παράθυρο και χωρίς να του απαντήσω σκέφτηκα ‘‘Άλλος ένας φαλλοκράτης. Άλλος ένας που δεν αναγνωρίζει την ανωτερότητα του Θηλυκού. Σε όλη τη φύση τα αρσενικά, τρέχουν με τη γλώσσα έξω για τα Θηλυκά και αυτός κάνει τον γαμιά...’’ Κάποια στιγμή σταμάτησε για δεύτερη κούρσα
    -Ποπό!!! για κοίτα μία μουνάρα, μου είπε. Που πάτε κυρία μου;
    - ....
    Απάντησε αυτή
    -Ελάτε
    Της είπε.
    Άνοιξε την πόρτα και όντως ήταν μία πολύ όμορφη γυναίκα γύρω στα τριάντα.
    -Σας ευχαριστω...Περιμένω πολύ ώρα, λες και όλα τα ταξί ξαφνικά εξαφανίστηκαν.
    -Ευτυχώς... Γιατί δε θα είχαμε την ευκαιρία να σας πάρουμε εμείς.
    Είπε ο ταρίφας πονηρά. Η γυναικάρα όμως, που είχε ήδη βολευτεί δίπλα μου, τον αγνόησε.
    -Ααα τι ωραία λουλούδια!!! Ευτυχώς που υπάρχουν και μερικοί σωστοί άντρες και σώζουν την κατάσταση...
    Είπε καρφώνοντάς με. Εγώ της χαμογέλασα ευγενικά και γύρισα το κεφάλι μου στο παράθυρο και βυθίστηκα πάλι στις σκέψεις μου... Ο ταρίφας δε σταμάταγε να της την πέφτει, μα αυτή τον αγνοούσε χαρακτηριστηκά. Μόλις φτάσαμε στο προορισμό της κυρίας, γύρισε και μου είπε:
    -Μπορείς να με πάρεις τηλέφωνο όποτε θέλεις...
    Και μου πέταξε μία κάρτα με το τηλέφωνό της... ‘‘Καλά αυτά τα πράματα δε γίνονται!!! Εξάλλου ποιός είμαι; Ένα τίποτα....’’ είπα από μέσα μου . Ο ταξιτζής τότε ξεκίνησε να βρίζει ....

    Μόλις φτάσαμε τον πλήρωσα γρήγορα και βγήκα από το ταξί. Κατευθύνθηκα προς το σπίτι της Κυρίας μου, με τα πόδια μου πλέον μουδιασμένα και βαριά. Στάθηκα στην εξώπορτα του κήπου Της . Ήταν μία γλυκιά μονοκατοικία με πολλά λουλούδια και δέντρα. Μόλις πέρασε και ο τελευταίος περαστικός, χτύπησα το κουδούνι και γονάτισα...
    -Σηκω όρθιος και πέρνα μέσα!
    Άκουσα τον χαρακτηριστηκό ήχο και έσπρωξα την πόρτα. Άρχισα να περπατώ κρατώντας στο ένα χέρι τα λουλούδια και στο άλλο την τσάντα, όπως με είχε διατάξει.Αφού διέσχισα τον κήπο, μπήκα στο σπίτι.... Τότε άκουσα την Αφέντρα μου να πλησιάζει. Τα τακούνια της καρφωνόντουσαν πάνω στο ξύλινο πάτωμα, βγάζοντας μία μελωδία φανταστική... Φόραγε ένα υπέροχο ολόσωμο φόρεμα με μία περίεργη ζώνη στη μέση γεμάτη κρόσσια και ένα ζευγάρι mules. Αμέσως γονάτισα και κατέβασα το κεφάλι μου. Το βλέμμα μου καρφώθηκε στα πόδια της. Ήταν υπέροχα! Σήκωσε το κεφάλι μου με το δάχτυλό της και έχωσε τα δάχτυλά της στο στόμα μου, τράβηξε το κιλοτάκι έξω και το φόρεσε!!!
    -Από ότι φαίνεται, ήσουνα καλό σκυλάκι...
    Μου είπε χαιδεύοντας μου το ξυρισμένο μου κεφάλι... Σλαπ! Μου τραβάει ένα χαστούκι...
    -Φίλα μου τα παπούτσια μου!
    Αμέσως άρχισα να της φιλώ τα mules με πάθος... Αν το κοκκινισμένο μάγουλό μου δεν έτσουζε, θα έλεγα πως ονειρευόμουν...
    -Γλύψε και το τακούνι σκλάβε!
    Η γλώσσα μου τύλιξε το τακούνι της Αφέντρας μου.....Μετά από λίγο αφού καθάρισα και το άλλο της τακούνι, μου είπε:
    -Γδύσου, τύλιξε όμορφα τα ρούχα σου, ακουμπησε τα στο τραπεζάκι και γονάτισε εκεί!
    Μου είπε δείχνοντας μου ακριβώς το σημείο που έπρεπε να γονατίσω. Τότε αφού πήρε τα λουλούδια από το χέρι μου, μου γύρισε την πλάτη της και άρχισε να προχωρά προς το διπλανό δωμάτιο... Είχα μείνει αποχαυνομένος , να κοιτάζω την Αφέντρα μου,που λικνιζόταν πάνω στα υπέροχα mules της.... Το υπέροχο κορμί της, το πεταχτό και ατίθασο κωλαράκι της, και τα ατελείωτα πόδια της, με είχανε μαγέψει... Ξαφνικά σταμάτησε και γυρίζοντας μου είπε απότομα, ειρωνικά, με ένα βλέμμα άγριο, αυταρχικό γεμάτο ικανοποίηση:
    -Τώρα σκλαβε!
    -Μάλιστα Κυρία.
    Αμέσως ξεκίνησα να γδύνομαι... Όταν γύρισε ήμουν ήδη στο σημείο που μου είχε υποδείξει. Στα χέρια της κρατούσε ένα μπώλ.
    -Πιες σκλάβε, ξέπλυνε το στόμα σου και θυμίσου πως αυτή είναι η τελευταία φορά που πίνεις νεράκι αυτή τη βδομάδα....
    Ξεκίνησα να πίνω σα σκυλί το λιγοστό νερό και την άκουγα να γελάει.
    -Θα περάσεις μία δύσκολη εβδομάδα και σίγουρα θα ολιγορήσεις αρκετές φορές. Θα σε κάνω ότι θέλω και θα το ευχαριστηθώ πολύ...
    Το πουλάκι μου είχε τρελαθεί. Σε κάθε της κουβέντα τιναζόταν ψηλά, λες και το διαπερνούσε ηλεκτρικό ρεύμα!
    -Από ότι βλέπω και εσένα σου αρέσει....
    Γέλασε τρανταχτά με ειρωνεία και αυταρέσκεια, ακουμπώντας το καυλί μου με τα mules της....
    -Μάλιστα Αφέντρα μου!
    Της είπα.
    -Είσαστε το ωραιότερο πλάσμα που έχω δει ποτέ!!! Ακόμα και στα όνειρά μου, δεν μπορούσα να σας φανταστώ. Είσαστε υπέροχη, καταπληκτική, πέρα από κάθε φαντασία... Μπορώ να κάνω τα πάντα για Έσας.... Και όταν εσείς θελήσετε, εγώ θα γίνω αυτό που θέλετε...
    Ήμουν εκστασιασμένος, αφάνταστα καυλωμένος...
    -Ακολούθησέ με! Στα τέσσερα ...
    Άκουσα να μου λέει με μία φωνή που την είχα ξανακούσει. Η Αφέντρα μου είχε καυλώσει!!! Ακολουθούσα γονατιστός κάθε της βήμα, θέλοντας να βουτήξω ανάμεσα στα υπέροχα πόδια της και τα τακούνια της. Λες και μου είχε δέσει ένα αόρατο λουρί, με έσερνε σα σκυλι από πισω της ! ! Και το βλεμμα μου καρφωμένο στα πόδια της που αποχωρίζονταν για δευτερόλεπτα τα mules και ενώνονταν λίγο πριν ακουμπήσουν το ξύλινο πάτωμα.... Είχα αρχίσει, να λιώνω....
    -Ξεκίνα να μου γλύφεις τα ποδαράκια μου από χαμηλά!
    Ακούμπησε το πόδι της πάνω σε ένα χαμηλό τραπεζάκι και ανασήκωσε το πέλμα της. Άρχισα με ενθουσιασμό να γλύφω, προσέχοντας μην την ενοχλήσω.Και φυσικά να μην χύσω! Όταν ξεκίνησα να γλύφω την καλοσχηματισμένη γάμπα της, διαπίστωσα πως έκαιγε! Το σάλιο μου στέγνωνε, εξατμιζόταν στο λεπτό. Ξαφνικά γυρνάει, σκύβει, αποκαλύπτοντας τα υπέροχα στήθη της και μου πιάνει με δύναμη τα αρχίδια μου, με σήκωσε και με έκατσε πάνω στο τραπεζάκι... Και κάθησε πάνω στο έτοιμο να εκραγεί καυλί μου!!!
    -ΜΗΝ ΤΟΛΜΗΣΕΙΣ ΚΑΙ ΧΥΣΕΙΣ!!! Θα είναι η τελευταία σου φορά !!!
    Δε ξέρω πως άντεξα, ούτε τι ακριβώς έγινε.... Το μόνο που θυμάμαι είναι να είμαι όλος μέσα της και να στάζω... Σα ρωγμή σε φράγμα, έτοιμο να εκραγεί... Ένιωσα τα ζεστά υγρά της να τρέχουν πάνω στο καυλί μου... Σηκώθηκε και εγώ σα χαζός την κοίταζα... Ήταν πανέμορφη!!! Είχε καρφώσει το βλέμμα της πάνω στο καυλί μου. Κοίταξα και εγώ. Ποτέ δεν το είχα ξαναδεί τόσο μεγάλο... Έβαλε τα δαχτυλάκια της μέσα στο καυτό μουνί της μου τα πρόσφερε και είπε
    -Γλύψε καυλί μου! Γλύψε τα χύσια της Αφέντρας σου!
    Είχα ξεφύγει! Θείο νέκταρ από τα υπέροχα δαχτυλάκια της Αφέντρας μου! Μία λέξη της περίμενα να εκραγώ. Τότε σήκωσε το πόδι της και άρχισε να μου πατάει με δύναμη το ερεθισμένο μου μόριο.... Το τακούνι της χτύπαγε, γρατζούναγε με μανία τα πρησμένα μου αρχιδάκια....
    -Χύσε σκλαβε μου! Χύσε για τη Θεά σου!
    -Χύνω Αφέντρα μου ! ! ! Χύνω κάτω από τα λατρεμένα σας ποδαράκια ! ! ! Λιώνωωωωω ! ! !
    Τα χύσια μου εκτοξεύθηκαν με δύναμη...

    Πρέπει να έχυνα ακόμα, όταν γονάτισα και άρχισα να της γλύφω με μανία τα πόδια, τα τακούνια, καθαρίζοντας όλα μου τα υγρά που απερίσκεπτα Την είχαν λερώσει....
     
  4. γε.....ΟΡΓΙΟΣ

    γε.....ΟΡΓΙΟΣ Regular Member

    Απάντηση: Κάτω από τα τακούνια μιας Γυναίκας

    όλα καλά αυτά μεγάλε σε ζηλεύω και εύγε. αλλά μια χάρη θέλω σε παρακαλώ
    την κάρτα της κυρίας από το ταξί μήπως την έχεις?
     )
     
  5. aerovamon

    aerovamon Regular Member

    Απάντηση: Κάτω από τα τακούνια μιας Γυναίκας

    ναι αμέ! έχω και την κάρτα και την κυρία! το ταξί μου διέφυγε...
     
  6. γε.....ΟΡΓΙΟΣ

    γε.....ΟΡΓΙΟΣ Regular Member

    Απάντηση: Κάτω από τα τακούνια μιας Γυναίκας

    δεν το εχουμε αναγκη το ταξι. εχουμε κι εμεις. χιχιχιιχιχι
    για ελα πμ και δωσε μου την καρτα.
    καλα και δεν φοβηθηκες μηπως την βρει η Κυρία σου και σε εγκαταλείψει?
    επικίνδυνο αυτό που έκανες.
    είσαι ακόμα με την Κυρία που μας περιγράφεις?
    αν ναι μπραβο αν οχι life goes on
     
  7. aerovamon

    aerovamon Regular Member

    Απάντηση: Κάτω από τα τακούνια μιας Γυναίκας

    Την βρήκε την κάρτα, σιγά μη δεν την έβρισκε...

    ---------- Post added at 19:59 ---------- Previous post was at 19:55 ----------

    Δεν πίστευα στην τύχη μου!!! Ήμουν στα γόνατα και έγλυφα τα χύσια μου από τα πόδια και τα τακούνια μιας υπέροχης Θεάς χωρίς καν να με προστάξει.... Και εκείνη γέλαγε δυνατά... Είχε βάλει τα χέρια της στη μέση της και απολάμβανε το θέαμα... Ένας άντρας, πεσμένος στα τέσσερα, έγλυφε μανιωδώς τα πόδια της, σα σκυλί ... Ανασήκωσε τα mules της και μου είπε:
    -Γλύψε και τη σόλα σκύλε! Και μην αφήσεις τίποτα!
    -Μάλιστα Αφέντρα μου.
    Αποκρίθηκα . Ήμουν τρισευτυχισμένος! Έιχα βρει τον παράδεισο... και την κόλαση! Το πουλάκι μου κατακόκκινο, γεμάτο γρατζουνιές, δεν έλεγε να ηρεμήσει. Όσο χαμηλωμένο ήταν το κεφάλι μου κάτω από τα πόδια της Κυράς μου, τόσο αυτό ορθωνόταν στητό και σκληρό, έτοιμο να αντιμετωπίσει οποιαδήποτε επιθυμία της Αφέντρας μου.
    -Ακολούθησέ με!
    Μου είπε και άρχισα να τρέχω στα τέσσερα ξοπίσω Της με το καυλί μου να ταλαντεύεται... Έκατσε σε μία πολυθρόνα έβαλε το ένα πόδι πάνω από το άλλο...Το mule της κρεμόταν επιδεικτικά, ενώ το πόδι της, ατελείωτο, απλωνόταν μπροστά μου.
    -Ξέρεις πως γαμάνε τα σκυλάκια τις Κυρίες τους;
    -Μάλιστα Κυρία.
    -Λοιπόν, τι στέκεσαι σαν ηλίθιο;
    -....
    Πλησίασα καβάλησα το πανέμορφο πόδι της και άρχισα να το γαμάω... Έτριβα το πούτσο μου πάνω στο υπέροχο ποδαράκι της σα σκυλί! Αυτή χαμογελόντας με ικανοποίηση μου είπε:
    -Είσαι γελοίος... είσαι άχρηστός!!! Δεν είσαι άντρας εσύ ! ! !
    Και άρχισε να με φτύνει στα μούτρα και να με χαστουκίζει... Είχα κοκκινίσει από ντροπή και από τα χαστούκια της... Με έσπρωξε μακριά με το πόδι της... Γονάτισα πάλι μπροστά της. Άνοιξε τα πόδια της και άρχισε να χαιδεύει το ξυρισμένο μουνάκι της...Για άλλη μία φορά με είχε κάνει να τη κοιτάζω σα μαλάκας!
    -Παίξε το πουλάκι σου σκλάβε, τράβα μαλακία για την πάρτυ μου!
    Με το που άρχισα να μαλακίζομαι σαν τρελός, μου σκάει ένα χαστούκι... ΣΛΑΠ!!! Και με ξαπλώνει κάτω !!!
    -Αρκετά!
    Μου είπε. Με έπαιζε!!! Με έκανε ότι ήθελε!!! Και εγώ γούσταρα τρελά... Σηκώθηκε όρθια, γύρισε την πλάτη της,έβγαλε το κιλοτάκι που πριν από λίγo έιχε φορέσει, ακούπησε τα χέρια της στα μπράτσα της πολυθρόνας, και τούρλωσε το κωλαράκι της μπροστα στο ξαφνιασμένο πρόσωπό μου...
    -Γλύφε ! ! ! Καθάρισέ το όλο ! ! !
    Αμέσως χώθηκα κάτω από τη φούστα της. Εγλυφα τα Υγρά της σαν τρελός, υπνωτισμένος από τη μυρωδιά Της, από την υπέροχη γεύση Της... Τότε σήκωσε το πόδι της και ακούμπησε το τακούνι της πάνω στο μπούτι μου. Με είχε πιασει παροξυσμός... Άρχισα να τρίβω το πρόσωπό μου πάνω στο μουνάκι της, να παίρνω πίπα στο κουμπάκι της. Το πιπίλαγα, το ρούφαγα, το χάϊδευα με τη γλώσσα μου... Ένιωσα να καρφώνει το τακούνι της πάνω στο πόδι μου και να κάθεται στην κυριολεξία πάνω στο κεφάλι μου. Το κορμί της άρχισε να τρέμει... Έχυνε ! ! ! Προσπάθησα να τα πιω όλα, μα εκείνη άρχισε να τρίβει το μουνάκι της πάνω στο πρόσωπό μου πασαλείβοντάς με ολόκληρο... Είχα ζαλιστεί από την ηδονή.... Έπινα όσο μπορούσα, της φίλαγα το κωλαράκι . Την λάτρευα ! ! !
    -Σήκω και γάμα με!
    Σηκώθηκα όρθιος, παραπάτησα σα μεθυσμένος, και προσπάθησα να κατεβάσω το καυλί μου για να μπώ μέσα της... Με το που μπήκα, ένιωσα να φλέγομαι ολόκληρος... Η βελούδινη φωλιά της, έκαιγε! Χώθηκα βαθιά μέσα της! Παρόλο που τη γέμιζα όλη, ένιωθα τόσο μικρός....
    Αρχισα να τη γαμάω με πάθος. Τα κωλομέρια της χτυπούσαν με μανία πάνω μου! Την άκουσα να φωνάζει από καύλα. Όντως την γάμαγα σα σκύλος.... Ξάφνικά μου πιάνει με τη γνωστή λαβή τα αρχίδια μου με τραβάει όλο μέσα της και ακινινητοποιώντας με, άρχισε να φωνάζει:
    -Χύνω μωρό μου, χύνω πάνω στο καυλάκι σου....
    Πρέπει να σας εξομολογηθώ πως καθώς έτρεμε καρφωμένη πάνω στο καυλί μου, προσπάθησα να τελειώσω μέσα της, αλλά ήταν αδύνατο... Άρχισα να της φιλώ την πλάτη και να την παρακαλάω:
    -Σας παρακαλώ Αφέντρα μου, αφήστε με να τελειώσω μέσα σας...
    Την άκουσα να γελάει, γεμάτη καύλα...
    -Θα χύσεις όταν θέλω ΕΓΩ ! ! ! Μου είπε, σφίγγοντας ακόμα περισσότερο τα αρχιδάκια μου. Συνέχισα να την παρακαλάω...
    -Σας εκλιπαρω... Δεν αντέχω άλλο ! ! ! Εισαστε τόσο ομορφη ! ! ! Λυπηθείτε με ! ! !
    Τραβήχτηκε απότομα... και ένιωσα μόνος... Έβγαλε την περίεργη ζώνη της και άρχισε να με χτυπά με μανία σε όλο μου το κορμί.
    -Δε σου είπα ρε μαλάκα πως θα χύσεις όταν σου πω εγώ;
    Είχα πέσει στα γόνατα και τα δάκρυα μου έβρεχαν τα θεϊκά ποδαρακια της. Το κωλαράκι μου είχε πάρει φωτιά.
    -Εγώ κάνω κουμάντο εδώ! Και φρόντισε να το βάλεις κάλα μέσα στο ηλίθιο μυαλουδάκι σου !
    Κάποια στιγμή δεν άντεξα και ξάπλωσα διπλωμένος.... Με κοίταξε με ικανοποίηση...Ένιωσα το ένα της πόδι να ακουμπά το πουλάκι μου και το άλλο να σταματά δίπλα στο πρόσωπό μου.
    -Γλύψτο καλά, μη σε γαμήσω ! ! !
    Υπάκουσα δίχως δισταγμό. Έσκυψε, έπιασε το στητό καυλί μου και το έβαλε ανάμεσα από το πόδι της και το mule της! Σηκώθηκε, και άρχισε να πατά και τρίβει το πούτσο μου με δύναμη...
    -Έτσι σκουλήκι! Κάτω από τα πόδια μου! Αύτη είναι η θέση σου και να το θυμάσε! Χύσε τώρα βλάκα! Χύσε μέσα στα παπούτσια μου ! ! !
    Άρχιζα να φωνάζω χύνοντας... Άδειαζα το καυτό μου φορτίο κάτω από τα πόδια της Θεάς μου, γλύφοντας τα τακούνια της.... Έτρεμα από ευχαρίστηση αρκετή ώρα. Μέχρι που Εκείνη αποφάσισε να φύγει από κοντά μου...
    Μετά από λίγο την άκουσα να με πλησιάζει. Τα τακούνια της !!! Αχ τα τακούνια της....Η γλυκιά μελωδία του ξύλου, που υποχωρούσε κάτω από τα τακούνια της, μου έπαιρνε το μυαλο! Μου πέρασε το περιλαίμιο, και με οδήγησε στο υπνοδωμάτιό της. Με έδεσε από το πόδι του κρεββατιού της και έφυγε... Ήμουν ευτυχισμένος...

    Δεν είχε περάσει ούτε μία μέρα που μπήκα σπίτι Της, σχεδόν σαρανταοκτώ ώρες αφού Της τηλεφώνησα και είχε αλλάξει άρδην τη ζωή μου... Χωρίς να ξέρω τη συνέχεια, δεμένος στο κρεββάτι Της, μαγεμένος από την ισχυρή προσωπικότητά Της, έκλεισα τα μάτια μου και κοιμήθηκα, χαρούμενος με την κατάστασή μου, εξαντλημένος....

    Είχα όμως ξεχάσει κάτι....κάτι πολύ σημαντικό....

    ………………………......................................
     
  8. Lady in Corslet

    Lady in Corslet Mind the gap...

    Απάντηση: Κάτω από τα τακούνια μιας Γυναίκας

    Θα σκάσω μέχρι να καταλήξει κάπου η ιστορία!!!Υπέροχη γραφή!
     
  9. aerovamon

    aerovamon Regular Member

    Απάντηση: Κάτω από τα τακούνια μιας Γυναίκας

    Lady in Corslet, xαίρομαι που σ' αρέσει η ιστορία μου και σε ευχαριστώ πολύ για τα γλυκά σου λόγια! Αλλά δε θα σκάσεις,ε? τώρα είναι που πρέπει να κάνεις υπομονή...
     
  10. blindfold

    blindfold Contributor

    Απάντηση: Κάτω από τα τακούνια μιας Γυναίκας

    η τελευταία σου ιστορία έχει ανατροπές ,αρχίζει και μ'αρέσει πλέον περισσότερο 8)
     
  11. Ninevi

    Ninevi Regular Member

    Απάντηση: Κάτω από τα τακούνια μιας Γυναίκας

    Πολύ ενδιαφέρουσα ιστορία. Ελπίζω σε σύντομη συνέχεια  
     
  12. ffff126

    ffff126 Guest

    [langtitle=zh-CN]Απάντηση: Κάτω από τα τακούνια μιας Γυναίκας[/langtitle]

    [lang=zh-CN]这样的故事有些趣味。[/lang]