Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Καθετήρες

Συζήτηση στο φόρουμ 'Φετιχισμός' που ξεκίνησε από το μέλος dora_salonica, στις 11 Ιανουαρίου 2009.

  1. dora_salonica

    dora_salonica Contributor

    Αγαπημένη μου φαντασίωση είναι η εισαγωγή καθετήρα στην ουρήθρα. Δυστυχώς δεν έτυχε ποτέ να δω κάτι παρόμοιο σε τσόντα. Φαντάζομαι ότι κάτι τέτοιο θα μπορούσε να λειτουργήσει και ως μέσον ταπείνωσης, πέραν της αξίας του ως medical play. 

    Μου αρέσει εξ ίσου η εισαγωγή καθετήρα στο πέος, και υπάρχουν άφθονες τσόντες με τέτοιο υλικό, πράγμα που σημαίνει ότι αρκετοί άντρες το ζητούν.

    Παραθέτω δύο σχετικά βιντεάκια. Για όποιον επιθυμεί να κάνει κάτι τέτοιο, πρέπει να ξέρει πολύ καλά τί κάνει, διότι οι ουρολοιμώξεις καιροφυλακτούν. Γι αυτό παίρνονται τόσες προφυλάξεις για αποστειρωμένο περιβάλλον, ιδίως στο πρώτο βιντεάκι που θα δείτε, το οποίο είναι καθαρά εκπαιδευτικό.

    Enjoy!

    [nomedia=""]YouTube - Broadcast Yourself.[/nomedia]

    [nomedia=""]YouTube - Broadcast Yourself.[/nomedia]
     
    Last edited by a moderator: 17 Απριλίου 2014
  2. Jomaru

    Jomaru Guest

    σκληρα και τα δυο, εσενα φαινεται σου αρεσει ο ουσιαστικος πονος
     
  3. Georgia

    Georgia Owned Contributor

    Πώς ξέρουμε πόσο βαθειά θα πρέπει να βάλουμε το σωληνάκι? Υπάρχει συγκεκριμένη απόσταση από την είσοδο της ουρήθρας μέχρι την κύστη ή υπάρχει κάποιος δείκτης πάνω στο σωληνάκι?(πιο πιθανό)
     
  4. Jomaru

    Jomaru Guest

    βασικα καλο θα ηταν αυτος που σου το κανει να εχει σχεση με ιατρικα νοσοκομος/α θα ηταν καλα. το που θα πρεπει να παει ειναι αναλογως το σχημα και το μεγεθος της ουρηθρας , επισης υπαρχουν μεγεθη στα σωληνακια για να εδαρμοζουν. το σωληνακι εισχωρει αρκετα βαθεια στην ουρηθρα. κατα την τοποθετηση σου ο πονος ειναι πολυς παρα πολυς.


    υ.γ. με ιατρικα υπαρχει κι αλλο ενα ειδος φρικτου πονου τον οποιο δοκιμασα πολλακις αθελα μου κατα την νοσηλεια μου στο 401 ως φανταρος. λογω πνευμονιας επαιρνα φαρμακα ενδοφλεβια και λογω κακης ποιοτητας νοσηλευτικου προσωπικου , καταφερναν οι φλεβες μου να παρουν αερα. αυτο σημαινει οτι με ενεση που κανει αντιστροφη κινηση ρουφουσαν τον αερα, ενιωθα οτι με τραβουσε αυτο το πραγμα ποναγε απιστευτα αλλα μονο εκεινη τη στιγμη. αντεδικνεται (αναθεμα με πως γραφεται αυτο) για σαδομαζοχισμο γιατι ο κινδυνος ειναι τρομακτικος.
     
  5. dora_salonica

    dora_salonica Contributor

    Ξέρουμε πότε θα φτάσει στο τέρμα (στην ουροδόχο κύστη δηλαδή) γιατί θα δούμε να τρέχουν ούρα μέσα στο σωληνάκι.
     
  6. iJ

    iJ Regular Member

    Απάντηση: Καθετήρες

    Don't try this at home!!!
     
  7. dora_salonica

    dora_salonica Contributor

    Πολύ σωστά, migraine. Αυτός που το κάνει πρέπει να ξέρει τί κάνει. Προσωπικά, θα μαθήτευα κοντά σε μία νοσοκόμα πριν επιχειρήσω να κάνω κάτι τέτοιο.

    Όλα θέλουν προσοχή όμως. Ακόμη και η χρήση ενός απλού κολποσκόπιου ή πρωκτοσκόπιου ενέχει κινδύνους. Η χρήση του μαστιγίου. Οι βελόνες. Ακόμη και το ίδιο το σεξ. Ξέρω πολλούς που κάνουν πρωκτικό έρωτα και αμέσως μετά κολπικό, ΧΩΡΙΣ ΝΑ ΤΟ ΠΛΥΝΟΥΝ!

    So, don't try anything with an ignoramus. 
     
  8. iJ

    iJ Regular Member

    Απάντηση: Καθετήρες

    Αν και νοσοκόμα, δε νομίζω πως 8α δίδασκα ποτέ κατι τέτοιο σε κάποιον που θα ήθελε να το εφαρμόσει απλά για το βίτσιο του.
    Γενικά είμαι της αποψης πως δε πρέπει να εφαρμόζουμε ιατρικές τεχνικές εκτός νοσοκομείου αν δεν υπάρχει λόγος υγείας.
     
  9. blindfold

    blindfold Contributor

    δεν προσφέροντε για ερωτική ηδονή, ειδικά για τοποθέτηση σε άνδρες, αλλά είναι εξαίσια διαδικασία εξευτελισμού ...

    οι περιορισμοί είναι όμως πάρα πολλοί καθώς αυτός που τοποθετεί καθετήρα ωφείλει να έχει πτυχίο ιατρικής ή κάτι παραπλήσιο ,που δεν νομίζω να είναι αρκετοί αυτοι...
     
  10. Kits

    Kits Contributor

    Απάντηση: Καθετήρες

    Public?
     
  11. ipakouo_skilaki

    ipakouo_skilaki Regular Member

  12. Georgia

    Georgia Owned Contributor

    Δηλαδή δεν μπορεί να ενταχθεί στο παιχνίδι ε? Χωρίς να υπάρχει μεγάλος κίνδυνος..