Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Καθρέπτης

Συζήτηση στο φόρουμ 'BDSM Discussion' που ξεκίνησε από το μέλος latexduck, στις 18 Μαϊου 2007.

  1. latexduck

    latexduck Contributor

    Έψαξα μήπως και κάποιος με πρόλαβε αλλα προς έκπληξή μου είδα οτι δεν το άρχισε κανείς. Το θέμα της σηζήτησης είναι αν Σ/σας αρέσει να βλέπετε το είδωλό Σ/σας μετα απο ένα "παιχνίδι" στον καθρέπτη, τι αισθάνεστε βλέποντας τα σημάδια που Σας/του/της προκάλεσαν/τε...

    Αρχίζοντας πρώτος θα έλεγα ότι η ιδέα με διεγείρει, έχω περάσει ώρες μπροστά στον καθρέπτη με την Κυρία μου Παρούσα παρατηρώντας τα σημάδια που έγιναν και ψιλαφίζοντάς τα...
     
  2. gaby

    gaby Guest

    Πολύ ωραίο θέμα  

    Κι εμένα μου αρέσει πολύ να βλέπω τον εαυτό μου στον καθρέφτη μετά. Μου φαίνομαι πιό όμορφη από ποτέ, στα μάτια και στο σώμα.
     
  3. SLK200GR

    SLK200GR Regular Member

    Απάντηση: Καθρέπτης

    εγω γιατι ντρεπομαι?
     
  4. gaby

    gaby Guest

    Re: Απάντηση: Καθρέπτης

    Ντρέπεσαι μετά; "Μετά" δεν ντρέπομαι καθόλου, δέκα ειδών θριάμβους νιώθω. Αλλά τώρα ντρέπομαι που δεν ντρέπομαι, χωρίς πλάκα <χ>

    Σου εύχομαι να ξεπεράσεις την ντροπή. Αν θέλεις κάνε προσπάθεια γι αυτό, θα είναι υπέροχο όταν την ξεπεράσεις, με συγχωρείς αν γίνομαι αδιάκριτη...
     
  5. dentman

    dentman Guest

    Απάντηση: Καθρέπτης

    Και που να βλέπεις το είδωλό σου και το είδωλο της παρτενέρ σου στον καθρέπτη και κατά τη διάρκεια του παιχνιδιού..Εκεί είναι όλα τα λεφτά!!!
     
  6. Dolce

    Dolce Regular Member

    Re: Απάντηση: Καθρέπτης

    Απο τα πρωτα πραγματα που κανω μολις συνελθω. Απλως τρεχω στον καθρεφτη και χαζευω, μ'ενα χαμογελο σαν του τζοκερ στο Spiderman.   Και τις επομενες μερες ψαχνω αφορμες να τρεχω να τα βλεπω και να του τα δειχνω, κατι σε φαση "κοιτα, κοιτα μαμα τι εχω!"   Αλλα το δικο του χαμογελο οταν τα βλεπει ειναι πολυ πιο ομορφο ακομη κι απο την εικονα στον καθρεφτη.   Να, και τωρα που τα περιγραφω, εχω γεμισει το κειμενο smilies.   Οσο για το τι αισθανομαι... ουτε κι εγω ξερω. H tender lilly το ειπε πολυ πετυχημενα:

    Παντως νιωθω περηφανη. Και ομορφη, απιστευτα ομορφη. Δεν ξερω αν υπαρχει τιποτα πιο ομορφο απο αυτα τα σημαδια.

    Οταν ημουν γυρω στα 15, θυμαμαι να εχω γυρισει ενα βραδυ απο ενα "παρτυ" και να δω στον καθρεφτη μια αδιορατη πιπιλια στο μαγουλο (στο /μαγουλο/! what was he /thinking/?   ) κι ενα σημαδακι απο δαγκωμα στο στηθος. Δεν μπορουσα να ξεκολλησω απο τον καθρεφτη. Την επομενη μερα βρηκα αφορμη να βαλω την αδερφη μου να με βγαλει φωτογραφια. Τιποτα δε φαινεται βεβαια στην φωτογραφια, αλλα εγω ακομα χαμογελαω οταν τη βλεπω.   Κι ουτε ηταν τοσο υπεροχη η βραδια τελικα. Αλλα τα σημαδακια... αγγιξαν κατι μεσα μου. Να 'σαι καλα οπου εισαι καλε μου, και σ'ευχαριστω.   Που μ'εκανες να συνειδητοποιησω πως αποζηταω πιο ουσιαστικα σημαδια απο εκεινα των παιδικων μας παιχνιδιων.  
     
  7. slaveboy`81

    slaveboy`81 Regular Member

    Μια φορά ενας Κύριος με είχε ευλογήσει με δέκα βεργές. Ο πόνος αβάσταχτος και δεν θυμάμαι από τι υλικό ήταν αυτή η βέργα. Οταν επέστρεψα σπίτι μου και πήγα για μπάνιο είδα το κώλο μου στον καθρέφτη να είναι μπλε. Με κάβλωσε αφάνταστα αυτό και κάθε μέρα το έβλεπα και κάβλωνα πιο πολύ που είχα μέσω του μπλε κώλου μου κάτι από τον αφέντη μου μαζί.
     
  8. Dolce μια μικρή ασήμαντη διόρθωση
    o Joker είναι στο σύμπαν του Batman Και όχι του Spiderman
    (λόγω επαγγελ. είμαι ευαίσθητος σε αυτά - γέλια)
     
     
  9. Dolce

    Dolce Regular Member

      Σ'ευχαριστω για τη διορθωση.  

    Και να φανταστεις πως η τελειομανης μεσα μου ηθελε να το ψαξει γιατι ειχε αμφιβολιες, αλλα τα τελευταια χρονια προσπαθω να την κανω να το βουλωσει και αρνηθηκα να της κανω το χατηρι.   Ας ειναι, τα λαθη ειναι προτιμοτερα της βασανιστικης (και αναλατης) τελειοτητας. Ευχαριστω και παλι και να 'σαι καλα.  
     
  10. Incomplete_

    Incomplete_ Contributor

    Απάντηση: Καθρέπτης

    Δεν έχω μεγάλο καθρέπτη.Αν είχα θα μου άρεσε να με κοιτάω (και ίσως να πήγαινα και συχνότερα γυμναστήριο     )..

    Προσωπικά μου αρέσει να μου χαμογελώ φευγαλέα στον καθρέπτη  

    Σωστόοοοοοοοοοοοοοοός  

    Θα προσθέσω πως η απόλαυση είναι μεγαλύτερη όταν τοποθετείς διαρκώς ανάλογα τον/την παρτενέρ σου για να βλέπεις καλύτερα το κάθε τι  
     
  11. Kits

    Kits Contributor

    Τελικα σε ολους του ''υπο'' αρεσει να κοιταζοντε μετα.... πραμα που για Μενα ειναι αδιαφορο τελειος.
     
  12. Incomplete_

    Incomplete_ Contributor

    Απάντηση: Re: Καθρέπτης

    Είμαι "υπό" ;

    Μα φίλε Κιτς..η έννοια της αυτοεκτίμησης σχεδόν ξεκινάει και από την εικόνα μας