Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Και αν ο σκλαβος/α θέλει 2 Αφεντες/Αφεντρες?

Συζήτηση στο φόρουμ 'Γυναικεία Κυριαρχία' που ξεκίνησε από το μέλος wildslave, στις 15 Νοεμβρίου 2005.

  1. wildslave

    wildslave Regular Member

    Eθεσα αυτον τον προβληματισμο επειδη αισθανθηκα με άλλη Αφεντρα καλλιτερα, πιο ανετα, να καταλαβαινει τον ψυχισμό μου άμεσα και να μου συμπεριφερεται έτσι ακριβως οπως θα ηθελα εγω. Ηταν-εστω και ολιγοωρα-η τέλεια επικοινωνια. Βάζω το εγω-αν και απορρίπτεται η εννοια αυτη σε μια S/m σχεση-για τα παραπανω σκιρτηματα της ψυχης μου που ειχα, που επετρεψα να εχω..Δεν απερριψα την Αφεντρα μου-ποιος ειμαι εγω που θα τολμησει να το κανει- ομως δεν μπορω να αρνηθω και αυτο που αισθανθηκα. Ηδη, την άλλη Αφεντρα την αποφευγω οσο μπορω, παρα τις σχετικες νυξεις Της να Την υπηρετησω και να θεσω τον εαυτο μου στα χερια Της..
     
  2. serr

    serr Regular Member

    Έζησες μιά τέτοια θαυμάσια εμπειρία ? Εδώ δεν μπορούμε να βρούμε μία Αφέντρα και εσύ... Αχ τυχερέ...
     
  3. Απάντηση: Και αν ο σκλαβος/α θέλει 2 Αφεντες/Αφεντρες?

    Μου φαίνεται αδιανόητη η υπηρεσία σε παραπάνω του ενός Αφέντη.
    Ξεφεύγοντας λιγάκι από φανταστικά σενάρια, πόθους και καύλες και παιχνιδάκια μου φαίνεται αδύνατον να λατρευτουν Δυο Αφέντες με τον ίδιο τρόπο, αλλά πέραν τούτου πρακτικά φαντάζει αδύνατον.
    Και όσο περισσότερο η ανάγκη του σκλάβου να δωθεί, να ικανοποιήσει, να προσφέρει μεγαλώνει τόσο πιο δύσκολο είναι να μοιραστεί και αλλού.

    Κατόπιν αδείας Του Κυρίου μου..
     
  4. Alpha Noir

    Alpha Noir Regular Member

    Απάντηση: Και αν ο σκλαβος/α θέλει 2 Αφεντες/Αφεντρες?

    Δεν αμφιβάλλω πως θα μπορούσε να υπάρξει ενδεχομένως περίπτωση κάποια Mistress να μοιραστεί το λάφυρό της, για να αναφερθώ σε προσωπικό επίπεδο, δε θα το έκανα. Για ποιο λόγο να μοιραστώ κάτι που όταν είναι μόνο για μένα, γεύομαι μονάχα Εγώ τις ηδονές/εμπειρίες/στιγμές whatever έχει να μου δώσει? Γιατί να αποδεχτώ την πλεονεξία του και να πετάξω στην άκρη την κτητικότητά μου? Να πάει να ζήσει σε κομμούνα αν επιθυμεί να βιώσει την κοινοκτημοσύνη. 
     
  5. Nikos_34_Thess

    Nikos_34_Thess Regular Member

    Δεν υπαρχει 'θελω' σε έναν σκλάβο οποτε ειναι άκυρη η ερώτηση
     
  6. underherfeet

    underherfeet πέρα βρέχει Contributor

    Ενας σκλάβος είναι πάντα ένας άνθρωπος , και κάθε άνθρωπος, εκτός αν είναι βαριά καταθλιπτικός, έχει θέλω ,δε μπα να λέει το ευαγγέλιο ο,τι θέλει.
    Οταν γίνεται σκλάβος, και σκλάβος ενος συγκεκριμένου ατόμου, γίνεται γιατι το θέλει (και) αυτός .
    Οπως , επομένως, σε κάποια χρονική στιγμή χ ο σκλάβος είπε "θέλω να ανήκω στην Κυρία Μαρία" ,μπορεί την χρονική στιγμή ψ να πεί "θέλω να ανήκω στην Κυρία Τασία"...
     
  7. íɑʍ_Monkeץ

    íɑʍ_Monkeץ Contributor

    Γιατί το θέλει αυτός, θέλω, θέλω, θέλω, πολλά θέλει για σκλάβος.
     
  8. dimfetishman

    dimfetishman Ζεις μονάχα μια φορά. Ενίοτε και καμία. Contributor

    Τι να κάνει λέει;;; 2 θα είναι οι ώρες της.
    1.59...1.58... Ααα, έχουμε ξεφύγει εντελώς, μου φαίνεται  
     
  9. íɑʍ_Monkeץ

    íɑʍ_Monkeץ Contributor



      
     
  10. Μυθοπλαστης

    Μυθοπλαστης τώρα που οι λέξεις παλεύουν να με βλάψουν.

    2 ? δυο... μαγκια του,. γουστο και καπελο του ναουμ αφου...  
     
  11. switch_man

    switch_man Guest

    Και βέβαια ο σκλάβος/α μπορεί να έχει γνώμη για το οτι θέλει δύο Αφέντες/Αφέντρες.
    Αλλά ισχύει και το άλλο (παραφράζοντας τη γνωστή λίστα):
    "Όποιος/α μπει στο dungeon του Αφέντη/Αφέντρας με προσωπική γνώμη, πρέπει να βγεί έχοντας τη γνώμη του Αφέντη/Αφέντρας"
     
  12. íɑʍ_Monkeץ

    íɑʍ_Monkeץ Contributor

    Εξελίξεις οι σκλάβοι, λολ.