Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Κακή λίπανση κόλπου

Συζήτηση στο φόρουμ 'Σεξ και υγεία' που ξεκίνησε από το μέλος elfen, στις 8 Απριλίου 2019.

  1. Alpha Wolf

    Alpha Wolf Ενας, αλλα Λυκος.

    Αφού επιμένεις, να σου χαλάσω χατήρι?
    Εδω λοιπόν εντόπισες δανεικά sex toys, διαφήμιση, θέμα σεξουαλικής υγιεινής και άλλα χαριτωμένα.
    Υπενθυμίζω τη φασαρία που έκανες στο άλλο νήμα με τις πλακιτσες με τα τσιτάτα των ναζι, μόνο που δεν το είπα εγώ αλλά άλλο μέλος. Αλλά τι σημασία έχει.
    Δεν ευθύνομαι για τι καταλαβαίνεις.
     
  2. Α γεια σου......
     
  3. tithon

    tithon Contributor

    άμα είναι στεγνός ο κόλπος, είναι και πικρός;
    ή δεν υπάρχει συσχέτιση ξηρασίας και πίκρας;
     
  4. Alpha Wolf

    Alpha Wolf Ενας, αλλα Λυκος.

    Γαργαρες ακουω...  

    αχχχ πολυ ωραια η κιθαριτσα για ακκορντα.  

     
    Last edited: 12 Απριλίου 2019
  5. estelwen

    estelwen χρήσιμη Contributor

    Μαζί με τους διάφορους φανταστικούς κολπικούς νευρώνες δικής σας έμπνευσης πάει και το ανύπαρκτο "συμπαθητικό νεύρο" - ή μήπως υπαρκτό, μαζί με το "αντιπαθητικό νεύρο";

    - Μην τσαντίζεστε όταν λέτε μαλακίες και σας δουλεύουν μετά.
    Friedrich W. Nietzsche, Jenseits von Bürden, 1902.
     
    Last edited: 12 Απριλίου 2019

  6. Δεν είχες την ίδια ευαισθησία ούτε για άλλες ΜΑΛΑΚΙΕΣ .... Αυτή η ευαισθησία σου μικρή μου υπαγορευεται και αντικατοπριζει πλήρως την ηθική και φιλοσοφική σου υπόσταση ...
     
  7. Κάποια στιγμή είχες πει η δικιά σου γελάει μαζί μου .... Χεστηκα για τις φασιστικές ιδεολογίες σας ..
    Τώρα όμως γελάει πολύς κόσμος με την ασχετοσύνη σας στην σεξουαλικη υγιεινή ...
     
  8. estelwen

    estelwen χρήσιμη Contributor

    Et voila, το ad personam που έλειπε  
     
  9. Katemou

    Katemou Εκτός λειτουργίας

  10. Έτσι είναι όταν πας να το παίξεις έξυπνη μικρή μου
     
  11. tithon

    tithon Contributor

    το γεγονός είναι οτι διακρίνονται πολλά νεύρα. πάρα πολλά νεύρα.
     
     
  12. Ένας να μας κράτα μην πέσουμε από τη μπάρα