Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Καλά, ΤΙ ΣΚΕΦΤΟΣΟΥΝ?

Συζήτηση στο φόρουμ 'Σεξ και Σχέσεις' που ξεκίνησε από το μέλος sorriso solare, στις 12 Οκτωβρίου 2008.

  1. chemical23

    chemical23 Regular Member

    H φάση της αναζήτησης και του πειραματισμού ανοίγει νέους ορίζοντες και διευρύνει τους ήδη υπάρχοντες. Άρα όλα για καλό, αρκεί να υπάρχει μία κάποια φειδώ σαφώς.

    Αξιοπρέπεια? Τι είν" τούτο πάλι?  
     
  2. Εννοώ ότι για να φτάσει κάποιος στο σημείο να ντρέπεται για κάτι που έκανε ποδοπάτησε την αξιοπρέπειά του. Δεν πρόλαβε την κατάσταση.
     
  3. elfcat

    elfcat . Contributor

    Απάντηση: Καλά, ΤΙ ΣΚΕΦΤΟΣΟΥΝ?

    Όλες μου οι γνωριμίες, από τις πιο ασήμαντες μέχρι μακροχρόνιες σχέσεις με οδήγησαν εδώ που είμαι σήμερα... Γι αυτό τις ευγνωμονώ όλες...
     
    Last edited: 12 Οκτωβρίου 2008
  4. chemical23

    chemical23 Regular Member

    Αν τον πρόλαβε η κατάσταση μάλλον την έζησε τόσο έντονα και αφιονισμένα που δεν είχε τον χρόνο καν να σκεφτεί. Κατάσταση απόλυτης τρέλας, ωραία πράγματα!

    Εφόσον ποδοπατώ την αξιοπρέπεια μου, το κάνω εν γνώσει μου και γνωρίζοντας τις συνέπειες που ο νόμος μου καταλογίζει. Δεν ανέχομαι να ποδοπατήσουν άλλοι την δική μου αξιοπρέπεια, παρόλα αυτά. Τότε η κατάσταση χρήζει άμεσης και δυναμικής αντίδρασης.
     
  5. Συμφωνώ, εξαρτάται από τη χρονική στιγμή και τις ανάγκες.

    Ok, αλλά αν δεν πάθεις δε θα μάθεις...
     
  6. chemical23

    chemical23 Regular Member

    Σωστά, αλλά ακόμα νέα παιδιά είμαστε. Τώρα το ως πότε και πού, διαφέρουν από άτομο σε άτομο. Ίσως κιόλας για κάποιον να μην υπάρξει σαφής απάντηση. Νομίζω πάντως ότι ο πρώτος προβληματισμός σου όσον αφορά το πού, απαιτεί πιο επιτακτικά απάντηση.
     
  7. Μέχρι το σημείο πριν πει: "Καλά τι σκεφτόμουν όταν το έκανα;" 
     
  8. thelma

    thelma Regular Member

    Απάντηση: Καλά, ΤΙ ΣΚΕΦΤΟΣΟΥΝ?

    Δε σκεφτομουν. Απλα το ηθελα.
     
  9. lara

    lara Αυτοδεσποζόμενη Contributor

    Κάπως έτσι το αντιλαμβάνομαι κι εγώ.

    Σχέσεις που να νιώθω ντροπή μετά ποτέ δεν έκανα.
    Να μετανιώσω σεξ που έκανα έτυχε.
     
  10. chemical23

    chemical23 Regular Member

    To ίδιο τροπάριο εσύ κορίτσαρε   Τελικά ο τίτλος σου έχει γενικότερη ισχύ. Έχουμε θέμα εδώ!
     
  11. Μα αυτός είναι ο σκοπός. Λάθος; 
     
  12. chemical23

    chemical23 Regular Member

    Χμμ εχεμ   (δεν γίνεται να μην έχω να πω τίποτα)! "Απόψε να γράψεις λάθος"....

    Σωστό