Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Καλά, ΤΙ ΣΚΕΦΤΟΣΟΥΝ?

Συζήτηση στο φόρουμ 'Σεξ και Σχέσεις' που ξεκίνησε από το μέλος sorriso solare, στις 12 Οκτωβρίου 2008.

  1. Mikra_Psemata

    Mikra_Psemata Contributor

    Απάντηση: Καλά, ΤΙ ΣΚΕΦΤΟΣΟΥΝ?

    Οχι δεν μετανοιωσα.. ουτε καν για τα λάθη μου..
     
  2. danos

    danos Regular Member

    Απάντηση: Καλά, ΤΙ ΣΚΕΦΤΟΣΟΥΝ?

    παντα απο τα λαθη μας μαθενουμε αλλα οσοι λενε οτι δεν εχουν μετανιωσει απλος δεν εχουν πονεση εγω ως ευεσθητος εχω μετανιωσει
     
  3. MiB

    MiB Regular Member

    αν σκεφτόμουν (με το πάνω κεφάλι).. ακόμα παρθένος θα ήμουνα..  
     
  4. imagine

    imagine Regular Member

    Οχι δεν μετανιωνω για κατι, καθενας ηταν μια εμπειρια για εμενα ενα συν στην ζωη μου. Αλλωστε φροντιζα να τελειωσω κατι που γινοταν δυσαρεστο πριν να αρχισω να μετανιωνω γι αυτο. Τα κλαψουρισματα του στυλ εφαγα την ζωη μου μαζι σου δεν με αντιπροσωπευουν.
     
  5. Γιατί;;; Γιατί μου το έκανες αυτό;;; Δεν το περίμενα από σένα…μου έφαγες τα καλύτερα χρόνια της ζωής μου και τώρα με πετάς σαν στυμμένη λεμονόκουπα;;;    
     
  6. Vermilion

    Vermilion Regular Member

    Απάντηση: Καλά, ΤΙ ΣΚΕΦΤΟΣΟΥΝ?

    Μάλλον δε θυμάμαι τι σκεφτόμουν...
    Δεν έχει και καμιά σημασία άλλωστε...
    Τα λίγα πράγματα που έχω μετανιώσει, τα έχω κλείσει στο αρχείο. Κατά τ'άλλα, φροντίζω να μη μετανιώνω. Και να σκέφτομαι. Και δυο φορές τη βδομάδα να πλένω τη συνείδησή μου με χλωρίνη.  

    [nomedia=""]YouTube - Broadcast Yourself.[/nomedia]
     
    Last edited by a moderator: 17 Απριλίου 2014
  7. Dolmance

    Dolmance Contributor In Loving Memory

    Απάντηση: Καλά, ΤΙ ΣΚΕΦΤΟΣΟΥΝ?

    Τώρα εξηγούνται οι κηλίδες!
     
  8. Lady_in_Black

    Lady_in_Black MindGames

    Το έχω πει 2 φορές ως τώρα… Νομίζω έμαθα πλέον να μη κάνω τα ίδια λάθη.  
     
  9. Το να κάνεις λάθος είναι ανθρώπινο. Το να το παραδέχεσαι είναι υπεράνθρωπο.
    Κάθε μέρα είναι γεμάτη με αναρίθμητες αφορμές για λάθη. Απόλαυσέ το!
     
  10. Dolmance

    Dolmance Contributor In Loving Memory

    Απάντηση: Καλά, ΤΙ ΣΚΕΦΤΟΣΟΥΝ?

    Πολλαπλασιάστε τα ίδια λάθη!
    Έτσι θα κατορθώσετε να μη διδαχτείτε ποτέ τίποτα, από αυτά.
    Όποιος 'μαθαίνει από τα σφάλματα του', αποκλείεται να αντιληφθεί τί σημαίνει ζωή.
     
  11. john_slave96

    john_slave96 Contributor

    Συμφωνώ και επαυξάνω!! Το απολαμβάνω να κάνω λάθη, έσι είμαι πιο ανθρώπινος, γήινος.

    Εγώ δεν πολυνοιάζομαι, ας κάνω πάλι το ίδιο λάθος, δεν πειράζει.
     
    Last edited: 19 Οκτωβρίου 2008
  12. koralenia

    koralenia Regular Member

    Το έχω πει και μάλιστα πολύ πρόσφατα, έπειτα απο ένα πολύ 'κακό' σεξ.
    Μάλιστα συμπλήρωσα πως πολύ καλύτερα θα περνούσα με ένα δονητή  
    Πέρα απο αυτό όμως στην πορεία της κοινωνικής μας ζωής γνωρίζουμε ανθρώπους κάνουμε σχέσεις
    και ενώ εμείς μπορεί να μην αναρωτηθούμε ποτέ 'μα καλα τι σκεφτόμουν' το κάνουν άλλοι για μας  
    Προσωπικά δεν έχω μετανιώσει για κάμια σχέση που είχα και είμαι πολύ περήφανη για όλους τους
    ανθρώπους που βρέθηκαν στο διάβα μου.
    Καλώς ή κακώς, και έμαθα και δίδαξα μέσα σε αυτές. Ε τώρα όσον αφορά τα κακοπηδήματα, εεε όλοι μας
    σίγουρα θα έχουμε κι απο κανένα που θα μετανιώνουμε