Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Καλά, ΤΙ ΣΚΕΦΤΟΣΟΥΝ?

Συζήτηση στο φόρουμ 'Σεξ και Σχέσεις' που ξεκίνησε από το μέλος sorriso solare, στις 12 Οκτωβρίου 2008.

  1. Τα σκουπίδια του ενός είναι ο θησαυρός του άλλου....
     
  2. Eri

    Eri


    Και καλα....
     
  3. BlackButterfly

    BlackButterfly Regular Member

    Θα συμφωνησω. Δεν ντρεπομαι για τις επιλογες μου, προφανως ειχα οτι μου ταιριαζε την εκαστοτε περιοδο της ζωης μου. Προφανως ορισμενες επιλογες δεν θα τις ξαναεκανα, αλλα ολοι περναμε απο διαφορα σταδια εξελιξης και αυτο που τωρα ειναι "τελειο" ισως δεν ηταν πριν 3 χρονια.
     
  4. Aribecy

    Aribecy Regular Member

    Καλη ερωτηση.. αλλα προφανως δεν σκεφτομουν!   λαθη μας..παθη μας. παρα ταυτα μπορω να πω λιγες φορες μετανιωσα επιλογες μου.Τα λαθη ειναι για μας τους ανθρωπους,αν δεν κανουμε δεν μαθαινουμε  
     
  5. zoyzoy_

    zoyzoy_ Contributor

    Τα λαθη για τους ανθρωπους ειναι , ετσι δε λενε?
    Προσωπικα εχω αναρωτηθει πολλες φορες τι σκεφτομουν!!!!
    αλλα δε βαριεσαι, μετα παμε για αλλα, κι οπως ειπε και ο Ιncomplete σε καποιο ποστ
    προφανως τοτε το ηθελα 
     
  6. Incomplete_

    Incomplete_ Contributor

    Απάντηση: Καλά, ΤΙ ΣΚΕΦΤΟΣΟΥΝ?

    'Οτι "πρέπει να δώσω μία ευκαιρία να διορθωθεί ή να μη μείνω μόνος"..αλλά το αποτέλεσμα ερχόταν δυσάρεστα και προς τις δύο κατευθύνσεις..
     
  7. Έλα ντε... Τι σκεφτόμουν;
     
  8. Bamse

    Bamse New Member

    Re: Απάντηση: Καλά, ΤΙ ΣΚΕΦΤΟΣΟΥΝ?

    Συμφωνώ απόλυτα ,αμα ντρέπεσαι για μια σχέση γιατί να είσαι μέσα σε αυτή εξαρχής Το να θελεις να αλλάξει ο άλλος νομίζω είναι πολύ εγωιστικό δέξου τον οπως είναι η φύγε
     
  9. DiDi

    DiDi Regular Member

    Tρίκαλα στην Ελάτη πριν 7 χρόνια το ξενοδοχείο ονειρικό απλά, εγώ και ο τότε έρωτά μου.

    Κάνω ένα μπάνιο... Εκεί που γίνομαι ένα με τις σαπουνάδες και το χλιαρό νεράκι. Ακούω την πόρτα να ανοίγει. Αμέσως χάρηκα... Δε βλέπω να έρχεται προς τα εμενα και συνεχίζω το μπανάκι μου. Ξαφνικά ακούω ενα ζζζζζζζζζζζζζζζζζζζζζζζζ. Υψώνω το ανάστημά μου και τον τόνο της φωνής μου και λέω δίχως να το σκεφτώ. Γιώργο εγώ πράγματα που κάνουν ζζζζζζζζζζζ δεν τα βάζω στο πράμα μου ΚΑΤΑΛΑΒΕΣ? Άκρα του τάφου σιωπή... Ανοίγω την κουρτίνα του μπάνιου και βλέπω το Γιώργο με μια οδοντόβουρτσα ηλεκτρική και τίγκα στην οδοντόπαστα να με κοιτάει με το ύφος του ροφού...

    Μου λέει καλά τι σκεφτόσουν μικρή μου??? Έλα ντε τι σκεφτόμουν!!!


    Απλά έγινα ρόμπα και μου κράταγε μούτρα κατά τη διάρκεια της παραμονής μας στην Ελάτη.
     
  10. MindMaster

    MindMaster Contributor

    Απάντηση: Re: Καλά, ΤΙ ΣΚΕΦΤΟΣΟΥΝ?

    Γιατί όμως σου κράταγε μούτρα άραγε; Επειδή έχεις πονηρό μυαλό, ή επειδή ίσως είχε στις αποσκευές του και άλλα πράγματα που κάνουν "ζζζζζζζζζζ" και η δήλωσή σου τον ξενέρωσε;  


    (Όσο γιά την ηλεκτρική οδοντόβουρτσα... Θαυματουργό εργαλείο...   ).
     
  11. DiDi

    DiDi Regular Member

    Re: Απάντηση: Re: Καλά, ΤΙ ΣΚΕΦΤΟΣΟΥΝ?



    το μόνο πράγμα που έκανε ζζζζζ ήταν αυτό.. ούτε καν το κινητό του δεν είχε δόνηση.. ήταν πιο βανίλια και από την βανίλια υποβρήχιο    
     
  12. Dolmance

    Dolmance Contributor In Loving Memory

    Απάντηση: Re: Καλά, ΤΙ ΣΚΕΦΤΟΣΟΥΝ?

    Τουλάχιστον, τα δόντια του τα έπλενε;