Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Καλοκαιρινό teasing - Φαντασίωση

Συζήτηση στο φόρουμ 'Φετιχισμός' που ξεκίνησε από το μέλος ticklee, στις 6 Ιανουαρίου 2024.

  1. Δεν ξέρω πως μπορεί να γίνει χωρίς να το επικοινωνήσω εγώ ο ίδιος, αλλά θα ήθελα να πάω μια φορά σε γεμάτη παραλία και να νιώσω ένα cfnm experience (clothed female naked male)

    Να πάμε δηλαδή με την κοπέλα μου στην παραλία και καθώς είμαστε μέσα στην θάλασσα να της προτείνω να πάμε πιο βαθιά να μην μας βλέπουν και να κάνουμε μπάνιο γυμνοί, εκείνη να δεχτεί και καθώς βγάζω το μαγιό μου να μου προτείνει να της το δώσω να τα κρατάει, έπειτα εκείνη σε ανύποπτη στιγμή να απομακρυνθεί από μένα και να κολυμπήσει προς τα έξω, να βάλει το δικό της μαγιό ξανά και να πάει για ηλιοθεραπεία (κοιτώντας με και χαμογελώντας διαβολικά) και να με αφήσει γυμνό μέσα στην θάλασσα να την παρακαλάω με τα μάτια μου μιας που δεν μπορώ να φωνάξω ούτε να βγω στα ρηχά.

    Είναι μια ιδιαίτερη και ανεκπλήρωτη φαντασίωση που έχω.
    Σας έχει τύχει κάτι αντίστοιχο?
     
  2. p0ltergeist

    p0ltergeist Regular Member

    Από τώρα προετοιμασία για το καλοκαίρι;
     
  3. Με εντατικές προπονήσεις στο γυμναστήριο
    Ποιος ξέρει εάν καταλήξω με speedo... στην καλύτερη
     
  4. p0ltergeist

    p0ltergeist Regular Member

    Ότι καλύτερο εύχομαι
     
  5. Dark_Explorer

    Dark_Explorer Κλωθώ: ἄτρακτον στρέφειν Contributor

     
     
  6. Νομίζω δεσποινίς ότι το συγκεκριμένο μαγιό "χάνει" σε στυλιστικό βαθμό, εκτός βέβαια εάν είναι η εναλλακτική "take it or leave it" που θα μου δώσει για να μην τυραννιεμαι
     
  7. τασος0

    τασος0 Regular Member

    Μπορείς να το πραγματοποιήσεις αυτό πολύ εύκολα ....πηγαίνεις βγάζεις τα ρούχα κ μενεις γυμνός. Δεν χρειάζεται να τα κρατάει κάποια
     
  8. Χάνεται όλο το "ζουμί" έτσι, το point είναι να προκύψει από την παρτενέρ/ φίλη η οποία θα είναι η αιτία. Εγκεφαλικά αν το δεις αυτές οι καταστάσεις μπορεί ναι μεν να έχουν ίδιο αποτέλεσμα με αυτό που είπες αλλά όταν σε κοιτάει από μακριά έχοντας στο χέρι "εσένα" (δηλ. το μαγιό σου) ... αλλάζει όλη η δυναμική.