Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Καλοκαιρι...!!

Συζήτηση στο φόρουμ 'BDSM Τεχνικές' που ξεκίνησε από το μέλος Kits, στις 22 Μαϊου 2006.

  1. Guest05

    Guest05 Guest

    Re: Απάντηση: Καλοκαιρι...!!

    Είπα πως ο πιτσιρίκος θέλει στενό παπούτσι και στρατιωτικό περίπατο. Νάθινγκ πέρσοναλ .
     
  2. Incomplete_

    Incomplete_ Contributor

    Απάντηση: Καλοκαιρι...!!

    Στρατιωτικό περίπατο...τι μου θύμισες..

    Χειμώνας 2004,πορεία από Καβύλη στην προκάλυψη,εγώ ήμουν μπροστά και φανταζόμουν πως έκανα διακοπές...φτάσαμε εκεί...με ρωτησε ο διοικητής που είναι οι θέσεις μάχης..του είπα δε θυμάμαι..με κοίταξε υποτιμητικά και μου είπε:

    Άστο.Ας μη σε ζαλίζω με τα δικά μου...Φαντάσου τι θα πε ο πιτσιρικάς για να γίνει διαγραφή και να προκαλέσει και τη δυσαρέσκεια σου...
     
    Last edited: 25 Μαϊου 2006
  3. creteboyman

    creteboyman Regular Member

    Απάντηση: Καλοκαιρι...!!

    symfono oti den einai anagaia ta simadia......ekto isos apo ta opisthia opote apofeygonte oi paralies gymnismou:lol:
     
  4. isnogood

    isnogood afterall, true love is the ultimate fantasy Contributor

    "Καθε σημαδι που κοιτας ειναι και ενας οργασμος που μαλλον δεν θα μαθεις ποτε"....
    Ειναι μια καλη απαντηση για τον καθε περιεργο που θα ρωτησει ... αλλοι θα ζηλεψουν , αλλοι θα σε πουν ανωμαλο και αλλοι θα σε λυπηθουν ... ολοι ομως θα το ξεχασουν μετα απο λιγο διοτι θα εχεις δωσει απαντηση περαν αμφισβητησεως ....